Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

Genel

Yurtdışına-Evcil-Hayvan-Taşımak-Hakkında-Bilmeniz-Gerekenler-1200x675.png

Yurtdışına evcil hayvan taşımak; günümüz koşullarında çok kolay bir yöntem haline gelmiştir. Tatil, taşınma veya başka bir amaçla yurtdışına çıkışınız var ise evcil hayvanınızı taşıma konusunda İnter Lojistik Grubu’ndan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Yurtdışına Evcil Hayvan Taşımak

Yurtdışına evcil hayvan taşımak; günümüz tıbbi ve teknolojik koşulları ile çok kolay ve hızlı bir hal almıştır. Yurtdışı seyahatlerinizde, turistik gezilerinizde ve ev taşımalarınızda, evcil hayvanlarınız güvenli bir şekilde taşınabilir.

Türkiye’de evcil hayvan besleme oldukça yaygın görülen bir durumdur. Hal böyle olunca da yurtdışı seyahatlerimizde evcil hayvanlarımızın da bizimle birlikte seyahat edebiliyor olması avantajlı bir durum haline gelmiştir. Evcil hayvan taşıma, gerinizde bıraktığınız evcil hayvanınızın bakımı ve durumu hakkındaki endişelerinizi tamamen yok etmeye yönelik bir uygulamadır.

Yurtdışına Evcil Hayvan Taşıma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yurtdışına evcil hayvan taşıma hakkında birkaç önemli nokta mevcuttur. Aşağıda bu noktaları maddeler halinde derledik. Bu maddeler evcil hayvanınızın sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma gerçekleşmesi açısından önem taşıyan maddelerdir.

1-Evcil Hayvanın Taşınılacağı Noktanın Ona Uygun Olup Olmaması

Evcil hayvanınızın seyahat edeceği iklim koşullarının ona uygun olup olmadığını öğrenmelisiniz. Soğuk iklimde yaşamını idame ettiren bir evcil hayvanı, sıcak iklime götürmek hayvanınız açısından zararlı olabilir. Lütfen veterinerinize danışınız.

2-Gidilecek Ülkedeki Yasal Koşullar

Evcil hayvanınızın gideceği ülkedeki girş-çıkış işlemlerindeki yasal koşulları ve barındırılma durumuna dair yasal koşulları öğrenmelisiniz. Bu yasal koşullar eyalet ve ülkelere göre değişim göstermektedir. İnter Lojistik Grubu, bu konuda gerekli bilgiyi sağlamayı ve size iletmeyi gerçekleştirmektedir.

3-Veteriner Onayı

Veterinerinizin bu seyahati ve taşımayı onaylaması önemlidir. Evcil hayvanınızın sağlık durumu ve kontrolleri doğrultusunca bir yolculuğa çıkması, sağlığı açısından veteriner onayı önemli ve gereklidir.

4-Evcil Hayvanınız İçin Bütçe

Sonuç olarak canlı bir varlığın taşınması gerçekleştiği için, herhangi bir ödeme bekleyişi(gümrük, sağlık kontrolü vs.) evcil hayvanınız açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple tam ve bütün şartlarda hazır bir bütçe ile yola çıkması daha sağlıklı bir çözüm olacaktır.


internakliyatşikayet-1200x675.png

İnter Nakliyat Şikayet

 

İnter Nakliyat Şikayetleri adı altında bu makalemizde sizlere ironik bir yazıyı ele alacağız.

İnter Lojistik tüm taşıma, depolama ve lojistik faaliyetlerini taşıma sonrası herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına sözleşmeli gerçekleştirir. Yapılan sözleşmelerde verilecek hizmetin tüm detayları bulunmakta ve aksi halde başvurulacak merciler açıkça ifade edilmektedir.

İnter Lojistik Şikayet

İnter Lojistik şikayet ve yorumlarına her zaman dikkat eder ve bu doğrultuda çalışmalarını değiştirmeye veya ilerletmeye gayret eder.

Bilinçli bir tüketici (servis alan) çalışacağı firmayı iyi incelemek varsa hakkında yorum vs bakmak durumundadır. Fakat maalesef ki ülkemizde kaliteyi belirleyecek bir denetim  mekanizması olmadığından dolayı suistimale açık bir durumdur. Şöyle ki ;  X firması elinde herhangi bir evrak dahi olmadan diğer bir firma hakkında sosyal medya, dijital ortamlarda marka zedelemek amacıyla faaliyet yürütebilir.

Biz bu başlıkta İnter Lojistik şikayetleri adı altında sizlere bir kaç örnek göstermek isteriz;

Aşağıda ki resimde de göreceğiniz üzere bahsi geçen firma kendisine rakip tüm firmaları alt alta sıralayarak C-3 yetki belgesinin olmadığını ibraz etimiştir. Fakat İLG İnter Lojistik firması Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın vermiş olduğu C-3 uluslararası zati ev ve ofis eşyası taşıma belgesine sahiptir. Burada bahsetmeye çalıştığımız şey aslında Türkiye’de şikayetlerin (tamamıyla olmasada ) çoğunun alakasız ve marka zedeleme üzerinden ilerlediğini söyleyebiliriz.

 

Sizlere bu anlamda en yardımcı olacak araçlar, forum siteleri, firmanın  yetki belgeleri vs. dir.

 

İLG İnter Lojistik Grubu

 

 

 


Uluslararası-Zati-Eşya-Taşımacılığı-Kapsamı-1200x675-1-1200x675.jpg

Taşınma süreci farklı alanlarda farklı hizmetleri gerektirmektedir. Etkili ve özel bir biçimde tüm taşınma hizmetlerini İnter Nakliyat ayrıcalığı ile sizler de alabilirsiniz. Oldukça özgün, farklı ve benzersiz bir hizmet anlayışı ile sizlere sunulan bu özel hizmetler, kapsam olarak da ideal sonuçları almanızı sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Son dönemde gündeme gelen uluslararası zati eşya taşımacılığı hakkında sizler de bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Konuyu detaylı bir şekilde incelemek isteyenler için, sürecin detaylarını sizler için derledik. Bu kapsamda, alınacak olan hizmet, daha anlaşılır olacaktır.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Kuralları

Uluslar arası taşımacılık kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olan bu sistem, yolculuk esnasında ya da sonrasında, bir ülkeden başka bir ülkeye, şahsi eşyalarınızın taşınma iznini ve sınırlarını belirler. Net bir şekilde uluslararası zati eşya taşımacılığı kuralları belirlenmiştir. Kişinin kendisi ile birlikte getirip, götürebileceği ya da yolculuğu sonrasında getirtebileceği, beyan esasına bağlı olan özel bir durumdur. Tıpkı evden eve taşınma gibi, ülkeler arasında da taşınma kapsamı dahilinde olan bu durumdan, dileyen herkes, evraklarını hazırlayarak yararlanabilir. Elbette bu işlemi kendiniz farklı bir şekilde yapmak zorunda kalırsınız. Bu işlemler için elde edebileceğiniz tüm fayda, firmamızın sizlere sunduğu kapsam dahilinde verilmiştir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Alınır?

Öncelikle bu hizmetin doğabilmesi için ülkeler arası seyahat, oturum ya da çalışma gibi izinlerin alınması gerekmektedir. Ülkeler arası ikamet değişimlerinin yasal süreçlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Bu işlemler sonrasında uluslararası zati eşya taşımacılığı gündeme gelebilir. Alınacak olan izinler, farklı süreçler ve işlemler neticesinde, şahsi yani zati eşyaların istenilen yere nakledilmesi mümkün olacaktır. Beklentilerinize oldukça başarılı şekilde yanıt verecek olan bu sistemler konusunda, İnter Nakliyat’ın sunduğu hizmetleri kullanabilirsiniz. En özel biçimde sizler için belirlenen bu hizmet, zati eşyaların dilenilen ülkeye götürülmesi veya getirilmesini de kapsamaktadır.
*Gidilecek olan yer için oturma izninin alınması
*Taşınılacak ülkenin istediği belgelerin tamamlanması
Tüm bunlar dikkate alınarak, en özel sonuçların elde edilmesi adına, firmamız ile diyaloğa girilmesi, iş akışını başlatacak unsurlar arasında yer alır. Artık farklı ülkelere eşyalarınızı götürmek ya da getirmek adına, sizler de bu özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.


ULUSLARARASI-EV-EŞYASI-TAŞIMA-İŞLEMLERİNDE-ÖN-HAZIRLIK-1200x675.jpg

Her taşıma işleminde olduğu gibi yurtdışına taşınmalarda da ön hazırlık, taşınmanın akıbeti ve taşıma günü gerçekleşecek operasyonun hızlanması açısından büyük önem taşımaktadır.Uluslararası ev eşyası taşımalarında eğer doğru bir ön hazırlık gerçekleşirse hem taşınma gününün stresi azalmış hemde taşınma sonrası yerleşme işlemleri çok kolaylaşacaktır.

Bu hazırlıklardan en çok işinize yarayacak olan, taşınma sonrası hızlıca kullanmanız gereken kolili eşyalarınızı,kolilendikten sonra renkli kalemlerle işaretlemeniz olacaktır.Taşıma kolilerinin tamamı aynı boyutlarda ve şeklen birbirinin aynı olduklarından bu işlem oldukça işinize yarayacaktır.Örneğin yurtdışı taşımanız sonlandıktan sonra çocuğunuzun belli başlı oyuncaklarını çabuk bir şekilde bulmak istediniz.İşte burada kolileri önceden işaretlemiş olmanız bir hayli işinize yarayacaktır.Taşınma işleminiz sonrası size kolaylık sağlayacak işlemlerden biri de bütün tekstil ürünlerinizin temizlenmiş,kuru ve katlı olması olacaktır.Yurtdışına ev eşyası taşımalarınızda ortalama 2 hafta kadar bir süre paketli olarak kalacak eşyalarınızın temiz ve kuru olması paketli kalmasından ötürü oluşabilecek kötü kokulara engel olacaktır.Doğru bir şekilde katlanmış olmaları ise yurtdışı taşımaları sonrası ütüleme gibi işlemlerde işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.Örneğin bir çarşafın en fazla beş yada altı kat halinde katlanması,paketten çıkarıldığı anda bile yatakta düz bir şekilde serilmesine olanak sağlayacaktır.Tabi bahsettiğimiz eşyalarınız haricinde olan, katlandığında şekli vs bozulacak eşyalarınız için ise İnter Lojistik Grubu’nun operason ekibi, askılı elbise kolileri kullanarak paketleme gerçekleştirecektir.Bu sayede uluslararası ev eşyası taşıma sonrası hiçbir eşyanız için gereğinden fazla vakit harcamayacak, hızlıca yerleştiğiniz andan itibaren hızlıca adaptasyon sürecinizi başlatabileceksiniz.Bir diğer ön hazırlık ise özel eşyalarınızın, sizin tarafınızdan paketli hale getirilmesi olmalıdır.İç çamaşırı, hatıra defteri, hediye alınmış bir bileklik vb eşyalarınızın sizin tarafınızdan paketlenmesi ve mümkünse manevi değeri yüksek eşyalarınızı seyahat sürenizce yanınızda bulundurmanız önemlidir.

Yazı boyunca örneklendirip bahsettiğimiz kolaylaştırıcı işlemlerden sizin taşınmanıza uygun olanı geliştirmeniz yurtdışına ev eşyalarınızı taşımanız sonrasında gayet pratik ve işinizi kolaylaştırıcı olacaktır.Yurtdışına taşınan insanlar için adaptasyon sürecinin sağlıklı ve rahat geçebilmesi adına sadece uluslararası ev eşyası taşıma işlemlerinde değil, diğer bir çok alandaki işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeliler.


YURTDIŞINA-EŞYA-TAŞIMA-GÜMRÜKLEME-MEVZUATI-1200x675.jpg

Yurtdışına herhangi bir nedenden dolayı taşımacılık hizmeti sunan firmalar, günümüzde başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca ev eşyalarının farklı bir ülkeye taşınmasında Yurtdışına Eşya Taşıma Gümrükleme Mevzuatı kuralları uygulanmaktadır. Çünkü ülkeler arasında yapılacak olan taşımacılık işlemleri, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Güvenilir firmalar yardımıyla alacağınız bu hizmetlerle birlikte her iki ülkede bulunan ve uluslararası taşıma mevzuatları hakkında uzman olan kişilere ihtiyacınız olacaktır. Çünkü yurtdışına eşya gönderme konusunda ülkeler arasındaki sözleşmeler ile nakliye gümrük mevzuatlarına uygun bir şekilde hareket edilmelidir. Bu yüzden de gereksiz yere eşyalarınızın gümrüklerde bekletilmemesi ya da ekstra gümrük ücretlendirmeleriyle karşılaşmamanız için bu alanda uzman firmalardan destek alabilirsiniz.

Yurtdışına Eşya Taşıma İşlemlerinde Gümrük İdaresine İbraz Edilecek Belgeler

Yurtdışı uçak kargo hizmetlerinde, yurtdışına eşya taşınması durumunda gümrük idaresine bazı belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda kullanılmış ev eşyalarının ithaline izin verilmesi için eşyaların ikametgâhında, mahalle konsolosluklarından alınacak ikametgah nakil belgeleri şarttır. Ayrıca kesin olarak Türkiye’ye dönüş yapacak olanlar da ikamet edeceği adrese bağlı olan muhtarlıklardan ikametgâh alabilir. Zayiinden alınarak 2 yılı tamamlamamış yeni pasaportlarda, yurtdışında 2 seneden daha çok ikamet edildiğine dair yine konsolosluktan belge alınmalıdır. Bu anlamda Yurtdışına Eşya Taşıma Gümrükleme Mevzuatı kurallarına uyarak gerekli işlemleri tamamlamalı ve en doğru bilgileri yine konsolosluklardan almalısınız.

Yurtdışına Eşya Taşıma Gümrükleme Mevzuatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışına Eşya Taşıma Gümrükleme Mevzuatı

Güvenilir uluslararası nakliyat firmaları tarafından sunulan bu hizmetlerde gerekli mevzuat kurallarına uygunluk kontrol edilir ve daha sonra taşınacak eşyalarınız ilgili firma tarafından paketlenir. Bu süreçte yurtdışı hava kargo yöntemi kullanılacağı için eşyalarınız kısa sürede yurtdışındaki adreslerinize ulaştırılmaktadır. Ayrıca yurt dışından kargo getirme ya da yurtdışı numune gönderimi hizmetleri de aynı şekilde sunulmaktadır. Bu süreçte Yurtdışına Eşya Taşıma Gümrükleme Mevzuatı kurallarıyla birlikte hizmetlerine devam eden firmamıza ulaşarak gerekli talepleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca uçak kargo hizmetlerinde yapacağınız araştırmaların ardından firmamıza gelerek en uygun fiyatlı hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Firma olarak yurtdışı acil kargo taleplerinizi de en kısa sürede yerine getirmeye devam ediyoruz.


YURTDIŞINA-TAŞINMA-GÜMRÜK-İŞLEMLERİ-NASIL-YAPILIR-1200x675.jpg

Sistemlerin değişimi, gelişimi ve özellikleri nedeni ile en başarılı sonuçları artık alabiliyoruz. Bu işlemler içinde yasal süreçlerin de önemli olduğunu belirtmek lazım. Özellikle yurtdışına taşınma gümrük işlemleri dikkatli şekilde incelenmeli, sorun çıkmaması için en doğru şekilde izinlerin alınması gerekmektedir. Normal şartlarda, ev eşyaları kullanılmak amacı ile yurt dışına gidecek ise, gümrük işlemlerinden muaf olacaktır. Bu muafiyet için gidilecek olan ülkenin istediği yasal prosedürlerin yapılması gerekmektedir. Genellikle ülkelerin konsoloslukları aracılığı ile yapılan bu işlemler için bazı evrakların ve beyanların konsolosluğa sunulması gerekmektedir.

Başarılı bir ev taşıma yapmak adına, en özel hizmetleri sizler de tarafımızdan alabilirsiniz. İnter Nakliyat sizlere özel belgeli ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu sistemler içinde en farklı sonuçları etkin şekilde alabilirsiniz. Yetkili bir taşıma firması olarak sizlere doğru bir hizmet sağlamayı hedef edinmiştir. Sizler de yurtdışına taşınma gümrük işlemleri hakkında daha detaylı bilgi ve belge almak adına, en doğru ve özel sonuçları sağlayacaksınız. Bu tarz bir işlem yerine gerekli izinlerin alınması, oturum ve eşya taşımaya yönelik olarak izinlerin alınması yeterli olacaktır. Geleneksel sistemden daha kolay ve pratik olan bu işlemler, sizler içinde en doğru neticeyi verecek şekilde yapılandırılmıştır. Hangi ülkeye gitmek ya da taşınmak istiyorsanız, o ülkenin istediği yasal işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Yurtdışına Taşınma Gümrük İşlemleri Nelerdir?

Eşya taşıma her bakımdan zor ve özel bir süreçtir. Bu süreç ülke içinde olduğu gibi ülke dışına da yapılabilir. Özellikle yurtdışına eşya taşıma yapmak istiyorsanız, uluslar arası eşya taşıma prosedürlerinin doğru şekilde tespit edilmesi ve uygulanması önemlidir. Özel belgeler, resim, forumlar ve diğer belgeler ile ilgili olarak kurumdan direk bilgi alabilirsiniz. Bu işlemleri bazen aracı kurum ve kişiler ile de gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yurtdışına taşınma gümrük işlemleri aşamasında dikkat edilecek en önemli unsur, taşıma yapacak olan firmanın yetkili ve izin belgelerine sahip olması gerekmektedir. Bu izinler olmadan eşyaların yurtdışına çıkışı kesinlikle gerçekleşmezken, farklı sorunların da yaşanmasına neden olabilir. Oldukça etkin ve sorunsuz bir hizmet alabilmek adına, sizlerin de tarafımız ile irtibat kurması, en hızlı sonuçları sizlere sağlayacaktır.


YURT-DIŞINDA-çalışma-koşulları-1200x675.jpg

Yurt dışında çalışmak için muhtemelen bir şirket tarafından davet edilmişsiniz demektir. Sıradan bir vatandaşın yurt dışında çalışması pek mümkün değildir. Ancak kurumsal firmalar, özel izinler düzenleyerek belirli meslek grupları için başvuru yapabilirler.
Yurtdışında çalışması gereken ve yurtdışında çalışma koşulları konusunda engeli olmayan evlerini taşıtmak isteyen kişiler, kurumsal bir firma arayışına girerler. Çünkü nakliye hizmetinde güven çok önemlidir. Eşyaların güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması için, gereken tüm detaylar ince bir şekilde düşünülerek, gerekli araştırma süreci tamamlanır.
Bir çok kişi gibi siz de güvenilir bir kurumsal nakliye şirketi arayışınızda İnter Nakliyat firmasına denk gelmişsinizdir.

İnter Nakliyat Güvencesi

1997 yılından beri taşımacılık sektöründe sürekli büyüyen bir çizgide yol alan firmamız, tüm taşıma hizmetlerinde özenle ambalajladığı ve paketlediği eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.
Uluslararası taşımacılık sektöründe kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız, sigortalı olarak taşıdığı eşyalarınızı, fabrikalarınızı ve ofislerinizi, özenle paketleyerek dilediğiniz ülkeye taşıma gerçekleştirilmektedir.
Uluslararası mevzuatlara en uygun şekilde taşıma gerçekleştiren ekibimiz, her türlü şartı hesaba katarak hareket etmektedir. Sözleşmeli ve sigortalı bir şekilde taşınan eşyalarınızın güvenilir bir şekilde gereken yerlere ulaştırılması için gerekli çalışmalar yapılarak hizmet verilmektedir.
Denizaşırı ülkelere de taşıma hizmeti veren ekibimiz, güvenle, gözünüzü arkada bıraktırmayacak ölçüde taşıma işlemi yapmaktadır.

Denizaşırı Taşımacılık

Kara, hava ve deniz yoluyla taşımacılık gerçekleştiren en büyük firmalardan olan ekibimiz, yıllardır sektörde bilinen bir marka haline gelmiştir.
Evden eve nakliye hizmeti veren İnter Nakliyat güvencesi ile istediğiniz taşıma hizmetini en kısa sürede veren ekibimiz, tüm eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi taşımaktadır. Güvenilir ekibi ve deneyimli personelleri ile herhangi bir aksilik söz konusu olmasın diye her türlü önlemi alarak, gereken tüm detayları sizin için düşünerek hareket etmektedir.

Kurumsal firmaların da ilk tercihi olan firmamızla siz de çalışarak her türlü yurt içi ve yurt dışı taşıma işlemlerinizi gözünüz arkada kalmadan yaptırabilirsiniz. Taşımacılıkta kalite ve güven söz konusu ise, İnter Nakliyat hizmetinizdedir.


AVRUPA’DA-OTURMA-İZNİ-NASIL-ALINIR-1200x675.jpg

Avrupa’da Oturma İzni Nasıl Alınır?

Her ülkenin farklı bir göçmen politikası olduğu için, gitmek istediğiniz ülkede oturma izni alabilmeniz için değişik şartlarla karşılaşmanız mümkündür.
Yani Avrupa’da oturma izni nasıl alınır sorusuna genel bir cevap vermek gerekirse, istisna durumları dikkate almadığımızda, bazı şartların oluşması ilk şartlar olarak söylenebilir. Mesela mal varlığınızın bulunması, banka hesaplarınızda hareketler olması ve belirli bir birikiminizin olmasının yanında iyi bir işinizin olması oturma izninizi kolaylaştıracak durumlardır.
Öğrenci olarak gidenlerin ise bu gerekleri sağlayacak bir velilerinin olması gerekmektedir. Kısacası maddi olarak ne kadar güçlüyseniz, o kadar çok şansınız var demektir.

Avrupa’ya Taşınmak

Avrupa’nın herhangi bir ülkesine taşınmanız gerektiğinde, güvenilir ve kurumsal bir firma bularak nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Bu firmalar arasında 1997 yılından beri hizmet veren İnter Nakliyat, ilk sıralarda yer almaktadır. Güvenilir hizmeti ve sigortalı taşımacılığı ile kara, hava ya da deniz yoluyla sık sık taşıma hizmeti verilmektedir. Taşınılacak olan yerden özenle alınıp paketlenen eşyalar, aynı özenle ulaşacağı ülkeye kadar taşınır.
Çok fazla hizmet verdiğimiz bölgelerden olan Avrupa, kısa sürede eşya ve fabrika gibi kurumsal taşınmalarda başarılı olarak taşımacılık yaptığımız yerlerdendir. Denizaşırı olan ülkelere de deniz yolu ile taşıma yapan şirketimiz, Türkiye’nin en büyükleri arasındadır.
Bu süreçte resmi olarak gereken tüm evraklar hazır ve yasalara uygun bir şekilde taşınma gerçekleşir.

Evden Eve Nakliyat Konusunda 20 Yıllık Deneyim

İnter Nakliyat 20 yıllık deneyimi ile evden eve nakliyat yurtdışı ve yurtiçinde hizmet vermektedir.
Kurumsal bir firma olan şirketimizin bünyesinde hava ve kara taşıtları bulunmakta, her gün dünyanın bir çok bölgesine eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Deneyimli ve kaliteli hizmet veren ekibimizin en iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışması, en büyük referansımızdır. Kişisel ve kurumsal taşınma hizmetleriniz için her türlü taşımacılık konusunda deneyimli olan ekibimizle iletişime geçerek, her türlü sorununuz için danışabilirsiniz.
Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla siz de yurt dışına yerleşmeniz gereken durumlarda evinizi de beraberinde taşıyabilirsiniz.


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868