İnter Nakliyat ?

İNTER LOJİSTİK GRUBU

İnter Lojistik Grubu 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Lojistik müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir. İnter Lojistik gerek saha çalışanları gerekse ofis çalışanları olmak üzere, çalışılan sahanın bireylerin yaşam alanları olduğu bilerek, tüm operasyonel faaliyetlerini bu hassasiyeti gözeterek gerçekleştirmektedir. Uluslararası ev taşıma, evden eve nakliyat, depolama gibi 21. Yüzyılın başlarında tüm dünya da gelişmeye başlayan faaliyetleri geniş acente ağı, geniş araç filosu ile birlikte sektörel yazılımlar ile entegre ederek, müşteri takibi, yük takibi ve birçok innovatif faaliyetlerle birlikte sektörün standartlarını yükseltmeyi başarmıştır. Amacımız yeni düzen kurmaya ve buna taşınma süreci gibi zahmetli, stresli ve maliyetli olan taşınmayı en kolay yoldan en uygun fiyatlara gerçekleştirmektir. Bugün Türkiye’den Dünya’nın neredeyse tüm bölgelerine ve aynı şekilde tüm Dünya’dan Türkiye’ye zati eşya taşımacılığı yapan İnter Lojistik sizlerin de desteğiyle her geçen gün büyümekte, gelişmekte ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geleceğe adım atmaktadır.

Bize Ulaşın

TARİHÇE

041997

İSTANBUL İÇERİSİNDE TAŞIMACILIK

İstanbul içerisinde ev - ofis - fabrika taşımacılığı ile İnter Nakliyat sizlere binlerce referanstan oluşan bir hizmet portföyü çıkartmıştır. Kurumsal Taşımacılık sloganıyla hizmet veren firmamız 1997 yılında ev - ofis - fabrika taşımalarına başlamıştır.

052004

TÜRKİYE GENELİ TAŞIMACILIK

İnter Nakliyat 2004 Yılına Kadar Sadece İstanbul İçi Gerçekleştirdiği Taşımalarını Mayıs 2004’den İtibaren Tüm Türkiye Genelinde Hizmet Olarak Sunmuştur. Firmamız Türkiye’nin Tüm İl ve İlçelerine Uygun Fiyat Kampanyaları ve Profesyonel Ekipleriyle Hizmet Vermeye Başlamıştır. Geniş Araç Filosu ve Hizmet Yönetimi Alt Yapısıyla her gün Taşımalar Gerçekleştiren Firmamız Müşterilerimize Alt Yapısıyla Yön Uyumu Sağlayarak Müşterilerimize Uygun Fiyatlar Sunmaktadır.

122007

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

İnter Nakliyat Aralık 2007 'den İtibaren Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlamış ve uluslararası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak kusursuz bir hizmet sağlamaya başlamıştır. İNTER Nakliyat, deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteyner nakliyelerini de organize etmektedir.

022009

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İNTER Depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel depolar olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir. Firmamız bünyesinde bulunan Bizim Depo 2009 yılından itibaren profesyonel depolama sistemine geçmiştir. Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı ahşap konteynerlar içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depoların ahşap konteynerlardan oluşması eşyalarınızın saklama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar. İster ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. Eşya deposu alanına giren muhtelif malzemeleriniz konteyner başına sigorta ile sigortalanır.

022011

KARGO TAŞIMACILIĞI

İnter Nakliyat, İnter Couriers markasıyla tüm Dünya da kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Şubat 2011 'de başlanılan bu hizmete 2015 İtibariyle Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya, Dubai, İskandinavya başta olmak üzere tüm Dünya ülkelerine uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla kargo dağıtımı yapmaktadır.

042011

HAVA - DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

İnter Couriers markası ile birlikte İnter Lojistik ünvanına geçen firmamız sizlere daha fazla seçenek ile hava ve deniz olu taşımacılık hizmetleride sunmaktadır. Sunulan bu hizmet taşımanın daha uygun koşullarda sağlanması için daha geniş bir ağ ile gerçekleştirilmektedir. 2011 Yılından İtibaren Firmamız Evden Eve Nakliyat, Depolama, Uluslararası Taşımacılık, Uluslararası Kargo Taşımacılık Hizmetleri vermektedir.

Powered by themekiller.com