ULUSLARARASI TAŞIMA

Türkiye’nin veya dünyanın herhangi bir bölgesinden bizi aradığınızda eşyalarınızı en güvenli ve konforlu biçimde arzu ettiğiniz noktaya ulaştırabilmenin rahatlığını yaşarsanız. Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlayan İnter Lojistik Grubu, uluslararası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak ku

image

sursuz bir hizmet sağlamaktadır. İNTER Uluslararası Evden Eve Nakliyat , deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteyner nakliyelerini de organize etmektedir.

İnter Nakliyat uluslararası bir taşımada her türlü paketleme, gümrükleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapmaktadır. Yurt dışından Türkiye’ye gelişlerde aynı hizmetler verilmektedir. Evden inter_lojistik_02-mineve hizmet sunduğu için varış noktasında İNTER Evden Eve Nakliyat ortağı olan profesyonel acente ve firmalarla işbirliği yapmakta ve bu da tüm dünya ülkelerinden veya Türkiye’deki adreslerden teslim aldığı eşyaları, varış noktasında ki adreslere güvenli bir biçimde teslimat yapabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca hizmet kalitesi ve hızının yanında İnter Lojistik Grubu'nun müşterilerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmesidir.

AVANTAJLARIMIZ

UYGUN FİYAT

Tüm Dünya'ya Uygun Fiyat Garantisi ile Uluslararası Ev ve Ofis Taşıma Hizmetleri İnter'de.

ZAMANINDA TESLİMAT

Günlük Almanya İngiltere Taşıma Seferleri İle eşyalarınız kısa sürede kapınıza kadar teslim edilir.

GÜVENLİK SİSTEMİ

Güvenlik Alt Yapısı ile taşımanın tüm aşamaları güvenlik kapsamında gerçekleştirilir.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

İnter Nakliyat Tüm Lojistik faaliyetlerini kapsamak üzere %98 Müşteri Memnuniyet oranına sahiptir.

quick-quote
Bize Ulaşın

7/24 Ulaşabilir Mail Atabilirsiniz.

Powered by themekiller.com