Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

ULUSLARARASI-EVDEN-EVE-NAKLİYAT.jpg

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

16 Şubat 2018 0Uluslararası

ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Dünyanın herhangi bir noktasından, bir başka noktasına gerçekleştirilecek uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizde İnter Lojistik Grubu hizmetinizde.
1997 yılından günümüze ev eşyası taşımalarında ve depolamalarında hizmet veren İnter Lojistik Grubu, geniş araç filosu,Türkiye ve Almanya depoları, uluslararası iş ortaklıkları ile evinizi taşımanızdaki en güvenilir destekçinizdir.
Türkiye’den dünyanın her noktasına yada dünyanın her noktasından Türkiye’ye gerçekleştirmeyi planladığınız ev eşyası taşımalarınızda alanında uzman bir kadro ile hayatınızı kolaylaştırmaktayız.Karayolu, denizyolu ve havayolu taşımalarında uzmanlaşan ekibimiz, haftanın her günü 7/24 müşterilerimize danışmanlıktan satışa hizmet sunmaktadırlar.

Karayolu Taşımaları

Türkiye’den Avrupa’nın her bölgesine gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımalarımız, uluslararası evden eve nakliye hizmetlerimizden Avrupa öznelinde en çok tercih edilen başlığımızdır. Gerek Avrupa’ya taşınmalarda, gerekse Avrupa’dan dönüşlerde avantajlı bir tercih olan bu taşıma yöntemi ile müşterilerimize ev eşyası taşıma hizmeti sunmaktayız.Karayolu parsiyel, karayolu express ve parça eşya taşıma başlıklarında alt hizmet sunduğumuz karayolu taşıma için, müşteri temsilcilerimiz sizlere en avantajlı yöntemi sunmaktadır.Taşımayı planladığınız eşya miktarı ile taşınma tarihiniz üzerinden ilerleyen size özel planlamalar ile gerçekleştirilen operasyonumuz, eşyaları teslim etmeyi planladığınız tarihler üzerinden ilerlemektedir.Hayat koşullarınıza göre en uygun operasyonu size iletecek olan ekibimiz, eşyalarınızın teslim alınma tarihinden teslimat tarihine kadar bütün ayrıntıları sizlerle paylaşacaktırlar.

Denizyolu Taşımaları

Deniz aşırı ülkelere yapılan uluslarası ev taşıma hizmetimiz, denizyolu taşımaları ile gerçekleşmektedir.Taşımanın yapılacağı ülkeye eşyaların iletilmesi, gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesi, varış ülkesinde acente ile bağ kurup eşyaların teslimatının sağlanması başlıklarında hizmet verdiğimiz denizyolu taşıma, uzun mesafelere giden müşterilerimizin taşınma işlemlerini kolaylaştırma üzerine bir operasyon biçimiyle kurulmuştur. Türkiye’den dünyanın herhangi bir noktasına gidecek müşterilerimiz için de-montaj, paketleme, konteyner dolumu, gümrükleme gibi hizmetler de sağlanmaktadır.Bütün dünya limanlarında bulunan acente bağlarımız ile eşyalarınız daha yola çıkmadan, teslimat planı hazırlanmış bir operasyon süreciyle yönetilmektedir.Satış ve oparasyon ekiplerimiz içerisinde bulunan uzman kadrolarımız ile sürekli ve düzenli bilgi akışı ise müşterilerimize sağlanmaktadır.Liman teslim süreçleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Havayolu Taşımaları

İnter Lojistik Grubu, uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizde, hayati koşullarınızı ve taşınacak eşya miktarınızı göz önünde bulundurarak, sizlere en uygun alternatifleri üretmektedir.Taşınacak eşyalarınızın aciliyeti ve miktarına göre sunduğumuz havayolu taşıma seçeneğimiz ile eşyalarınızın hızlı bir biçimde yeni adresinize iletilmesini mümkün kılmaktadır.Dünya genelinde kurumsal havayolu firmaları ile kurduğumuz iş ortaklıkları ve yaygın acente ağı ile maksimum 3 günü bulan teslimat biçimleri sunmaktayız.Sektör tecrübesi uzun yıllara dayanan ekibimiz, gelişmiş operasyon ağımız ile paketlemeden, adresten alıma dair her aşama İnter Lojistik Grubu uzman operasyon ağıyla gerçekleşmektedir.

Gümrükleme

Zati eşyaların gümrükleme işlemi gümrük departmanımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868