Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

Uluslararası

international-moving-companies-1200x675.jpg

International door to door moving may be frightening and stressful if you’ve never done it before. When a customer finds a professional and master of his domain in moving, everything will be much easier. Because,  a specialist international moving company guides customers about the moving process, about border issues and the other specific cases.

Inter Logistics Group has built a righteous fame as an international moving Istanbul company since she was founded in 1997.  Our target is to work personally and professionally with each family, for their door to door moving needs. We are also aiming to exceed customers’ expectations from a moving company.

A door to door moving is a personal issue. That’s why a moving company has to take special care for moving. Our reputation is especially about our professionalism and institutionalism. Because of that, Inter Logistics Group provides a detailed and personalized moving standard for each customer.  Our moving adviser and coordinator tell every detail for customers, and then, they do not encounter any surprises. Thus, the transportation is carried out without stress and without problems. Inter Logistics Group ensures peace of mind by using protection package to move every material without damage. And we also offer a full-coverage written warranty in case of any problem.

Why are we different from any other moving companies ? Because, Inter Logistics Group works harder, faster, more professional and provides excellent customer service. Whenever our customers need any detail about moving process, we answer them with accurate information immediately.

We have lots of moving options for a door to door personal moving such as highway home goods transportation, airway home goods transportation and marine home goods transportation. These transportation options are shaped by the wishes and needs of customers. A customer can choose whichever he / she wants and Inter Logistics Group’s most important target is to ensure 100% customer satisfaction.


adoortodoor-1200x675.jpg

As the world became global, the borders were fully opened and the countries became far closer. For this reason, many people have begun to live in different countries from their origins. Their reasons are so different such as work, trip and education. In this case, the need to move personal items and the need for moving companies arises.

Inter Logistics Group has been serving with a young and dynamic staff since 1997. For more than twenty years, we have developed our vehicle capacity and service network day by day. Now, we can easily and proudly say Inter Logistics Group has the largest personal goods transport facilities and the biggest moving company in Turkey.

We not only develop our service network but also improve quality standards. And customer satisfaction is one of the most important issues of our work criteria. Our international transportation service has a widespread service network all over the world. The Central building of our firm is located in Istanbul. So, we can easily actualize international moving Istanbul and all other cities of Turkey. All kinds of transport, which does not include Turkey, can be performed by Inter Logistics Group, no matter in which part of the world.

Inter Logistics Group is a door to door moving company. In this way, you do not have to worry about any details about moving. Our professional moving staff will arrange all the details for you in a short time and you will reach your new home as soon as possible. Your new house will be organized like your previous home and you will start to sit in peace at your new home.

We offer the best quality and widest range of moving options for you with our international moving service. Don’t forget, international moving requires experience and expertise. And Inter Logistics Group has them for years. We are ready for your convenience.


yurtdisi-ev-tasima-fiyatlari.jpg

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları

Yurtdışı ev taşıma fiyatları; evden eve, bürodan büroya, şehiriçi, şehirlerarası ve hatta uluslararası tüm taşımacılık işlemlerinde ambalajlama, depolama gibi hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. 1997 yılından beri taşımacılık alanında yaptığımız çalışmalar ile İnter Nakliyat şirketi ve personeli olarak, bugüne kadar müşterilerimizin %98’inden olumlu geri dönüş almayı başardık. Titiz ve detaycı çalışmalarımız neticesi kazandığımız bu başarılı haklı ünün devamını sağlamak konusunda iddialıyız.
Sadece ev taşıması değil, büro, fuar standları, askılı tekstil ürün taşımacılığı, banka nakli, organizasyon şirketleri malzeme teslimi, ambalajlama, depolama, demontaj ve montaj gibi görev yaptığımız tüm çalışmalar başarılı sonuçlar verdi.
Başarımızın kaynağı yurtdışı ev taşıma organizasyonun doğru şekillendirilmiş olması ve personelimizin detaylarla uğraşmaktan korkmayan, sabırlı ve titiz çalışmalar yapmasıdır.

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları Hesaplama

Uluslararası taşımacılıkta yurtdışı ev taşıma fiyatları hesaplama pek çok faktörden etkilenmektedir. Taşınacak eşyanın miktarına göre araç büyüklüğü değişmektedir. Bu da daha büyük araçlar için daha yüksek fiyat anlamına gelmektedir. Ayrıca taşınacak eşyanın çok olması, taşıma sırasında görev alacak elemanların sayısının da ve tabii dolayısı ile fiyatın da artması anlamına gelmektedir.
Taşınacak eşyanın sigorta bedelinin yüksek olması da ticari olarak değerli bir eşya taşınıyor anlamına geliyor ki daha fazla özen demektir ve fiyat bu durumda da yukarı doğru çıkar.
Eşyanın alınacağı ortam ile hedef ortam değerlendirmeleri de fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerdir. Başlangıç ve varış noktaları arasındaki mesafe ve bu mesafenin nasıl bir araç ile katedileceği de önemli olmaktadır. Taşınacak eşyanın türü antika gibi özel ambalajlama teknikleri gerektiriyor ise bu da fiyatlandırmayı etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkacaktır.

Eksper Fiyatlandırması Nasıl Yapılır ?

Bir taşıma eksperi öncelikle müşteri ile karşılıklı gelerek yapacağı görüşme sırasında bahsedilen tüm faktörleri tek tek gözden geçirir. Garantili taşımacılık için gereken tüm koşullar hesaplanır.
Araç büyüklüğü ve çalışacak personel ve personel giderleri de hesaba katılır. Ardından kullanılacak ambalajlama malzemelerinin de fiyatlarını çıkararak, garantili taşıma yapabilmek adına gereken en uygun fiyatı müşteriye teklif olarak hazırlar.
Kısacası yurtdışı ev taşıma fiyatları pek çok faktörden etkilenir ve en doğru fiyatı almak için karşılıklı konuşmak ve keşif şarttır.


yurtdisina-esya-tasimak-mumkun-mu.jpg

Yurtdışına eşya taşımak mümkün mü sorusu, yurtdışında yaşama planı olan insanlar arasında yaygın bir sorudur. Bu soruyu yılların bize kazandırdıığı mesleki tecrübe ile cevaplamaya çalışacağız.

Yurtdışına eşya taşımak mümkün mü; sorusuna salt bir biçimde evet mümkün cevabından öte bir cevap vermeye çalışmaktayız. Çünkü hayatınıza dair değerli olan eşyalarınızın taşınmasını, hayatınızın bir parçasının taşınması olarak görmekteyiz. İnter Lojistik Grubu olarak yurtdışına taşınmayı mümkün kılan şeyin kaliteli bir hizmet anlayışı olduğuna inanmakta, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda aşağıda işinize yarar birkaç bilgiyi sizinle paylaşmaya çalıştık.

Yurtdışına Eşya Taşımak Mümkün Mü ?

Yurtdışına eşya taşımak mümkün mü sorusuna olumlu yanıtı verebilmek için, olumlu birkaç koşulu daha sağlıyor olabilmeniz gerekmektedir. Bunlar, gidilecek ülkeye ev eşyalarınızı taşıyabilmeniz için gerekli şartları sağlıyor musunuz? Oturum izniniz veya ticari faaliyetiniz mevcut mudur? Eğer bu sorulara olumlu yanıtlar verdiğiniz takdirde, teknik olarak yurtdışına taşınmanız konusunda herhangi bir olumsuzluk bulunmayacaktır.

Yurtdışına Eşya Taşımak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eğer yurtdışına eşya taşıma gibi bir planı hayata geçiriyorsanız ve bu konuda herhangi bir olumsuz durumunuz yok ise, yapılacaklar listenizin başına taşınma tarihinizi planlamayı koymalısınız. Daha sonrasında ise taşımayı belirlediğiniz eşyalarınız için bir taşıma firması bulmalı, çeşitli fiyat teklifi ve firmalar arasındaki kıyaslamaları değerlendirmelisiniz. Yurtdışına eşya taşıma hakkında çevrenizde herhangi bir tanıdığınız bu işlemi gerçekleştirmişse, onun tecrübelerinden faydalanabilir, bu konuda açılmış çeşitli blog yazılarını okuyabilirsiniz. Tecrübe aktarımı konusunda forum siteleri de gayet faydalı olacaklardır.

Yurtdışına Eşya Taşıyan Firmalar

Yurtdışına eşya taşıyan firmalar arasında gerçekleştireceğiniz seçim için birkaç önerimiz bulunmaktadır. Eğer eşyalarınız karayolu ile taşınacaksa (Bu duruma örnek olarak Türkiye’den Almanya’ya yapılacak taşımalar) görüşeceğiniz yurtdışına ev eşyası taşıyan firmanın C3 Yetki Belgesine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde taşıma işleminiz ile ilgili birçok problem ile karşılaşabilirsiniz. Eğer denizaşırı bir ülkeye, denizyolu ile taşınıyorsanız ise gerekli konşimento numaralarını ve evrakları almayı unutmamalısınız. Havayolu ile gönderilen kişisel eşyalar içinse, çalışacağınız firmanın IATA üyesi olup olmadığını öğrenmelisiniz. Bu başlıktaki hususlar taşınma işleminizin akıbeti açısından önemlidir. Özellikle firma seçimi esnasında bu ayrıntıları dikkatle kontrol etmelisiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yurtdışına Eşya Taşıma Yöntemleri

Yurtdışına eşya taşıma yöntemleri; eşyanızın taşınacağı ülke/şehir gibi etkenler ile belirlenen bir başlıktır. Eşyalarınızın taşınması ve tesliminde size en uygun yöntemi seçmeniz yararınıza olacaktır. Bu yöntemler; karayolu zati eşya taşıma, denizyolu zati eşya taşıma ve havayolu zati eşya taşımadır. Coğrafi konum ve süre ile orantılı olarak bu taşıma yöntemlerini inceleyebilir, kendinize en uygun kararı verebilirsiniz.

Yurtdışına Eşya Taşımada Paketlemenin Önemi

Yurtdışına eşya taşımalarında bir diğer hayati önem taşıyan başlık paketleme başlığıdır. Eşyalarınızın doğru paketlenmesi, de-monte işlemlerinin yapılması, kırılacak eşyaların paketli hale getirilmesini sağlayan bir firma ile çalışmanız eşyalarınızın akıbeti açısından yararlı olacaktır. Alanında uzman bir firma ile taşınma işleminizi gerçekleştirmek, ileri aşamalarda karşılaşabileceğiniz problem ihtimallerini ortadan kaldıracaktır.

Sonuç

Sonuç olarak ise yurtdışına ev taşımak, gerekli koşulları sağladığınız takdirde, günümüzde mümkün ve çok kolay bir işlemdir. Burada mühim olan şey, iyi ve kurumsal bir firma ile bu işlemi gerçekleştirecek olmanız.

İnter Lojistik Grubu olarak; 1997 yılından günümüze kadar olan süreçte, zati eşyaya dair taşıma ve depolama hizmeti sunmaktayız. Hem yurtiçi, hem de uluslararası alanda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucu edindiğimiz tecrübe ile yüksek kalite hizmeti müşterilerimiz ile buluşturma çabası içerisindeyiz.


yurtdisina-ev-tasinir-mi.jpg

Yurtdışına ev taşınır mı?

Yurtdışına Ev Taşınır Mı?Bu soru herhangi bir nedenden ötürü hayatına bir başka ülkede devam etmeyi planlayan her insanın aklından geçmektedir. Bu soru ile karşı karşıya olan her bir bireye, İnter Lojistik Grubu olarak, salt yurtdışına taşınmanın ötesinde, hayat koşullarına göre çeşitli alternatifler sunmaktayız.

1- Yurtdışına Taşınmak

Yurtdışına taşınmak bir seçenek olarak aslında insanların hayatlarında sadece gittikleri ülkeye temelli yerleşimlerde yer bulacakmış gibi görünmektedir.Fakat şimdi bahsedeceğimiz örneklerde de yurtdışına taşınmak mantıklı seçenekler arasında olacaktır.

Çoğunlukla 1 yıldan fazla kalacak Türkiye vatandaşları için evlerini yurtdışına taşımak avantajlı bir seçenek olmaktadır.Özellikle çocuk sahibi insanlar için adaptasyon problemlerini aşmakta aileler ev eşyalarının değişmeyişinin faydalarını görmektedirler.Bu noktada İnter Lojistik Grubu, yurtdışına ev taşıma anlamında müşterilerine, ev eşyalarının paketlenip toparlanmasından, varış adresinde kuruluma kadar her aşamada destek sağlamaktadır.

2-Depolama Seçenekleri

Genellikle kısa süreli olarak yurtdışında yaşayacak insanların seçeneklerinden biri de depolama seçeneğidir.Gerek devlet görevi, gerekse kurumsal firmaların yurtdışı çalışma alanlarındaki görevlendirmelerde, depolama insanların hayatnı kolaylaştıran bir seçenek haline gelmiştir.Depolama seçeneği istenirse kısa süreli gidişlerde, istenirse birkaç yıllık yurtdışına çıkışlarda hem ekonomik bir seçenek olması, hem de ev eşyalarının muhafazasının daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için yurtdışına çıkacak insanlar açısından önemli bir alternatif olmaktadır.

3-Kişisel Eşyaların Hava Kargosu ile Yurtdışına Ev Taşınır mı ?

Bilindiği üzere hava kargo ile zati eşyaların da taşınması gerçekleşmektedir.Genellikle bu yöntemin yurtdışına gidecek müşterilerce seçim sebepleri arasında; daha önceden ev eşyalarının gidilecek ülkede satın alınmış olması, evlerini yenileme kararı gibi sebepler yer almaktadır.Fakat bu yöntem en çok insanların yanlarında taşıyamayacakları kadar çok kişisel eşyalarının, hızlı bir biçimde adreslerine teslim edilmesini sağladığı için tercih sebepleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.Karayolu nakliyesi gerçekleştiren müşterilerimiz eşya teslim süresinden günler öncesinde bir takım acil ihtiyaçlarını hava kargo ile taşımayı seçmektedirler.

4-Türkiye’den Yeni Mobilya Almak

Yeni evli çiftlerin, evini yenileyenlerin en çok tercih ettiği bu yöntem, ev eşyası taşımalarına bir alternatif oluşturmaktadır.Yeni taşınılması planlanan evin yapısına göre mobilya seçimi, yıllarca kullanıldığı için yıpranan mobilya veya yeni bir dizayn arayışları insanları bu seçeneği de gözden geçirmeye yöneltmektedir.
Türkiye’de mobilya fiyatlarının, dünyanın bir çok noktasına göre uygun fiyatlı oluşu ve çok fazla seçenekte üretimin gerçekleşmesi insanları Türkiye’den mobilya alışverişi yapmaya yönlendirmektedir.Bu seçenekler arasında ise öne çıkan tercihler arasında özel yapım mobilya imalatı büyük bir yer kaplamaktadır.Gerek evinizin fiziki yapısına göre, gerekse tercih ve zevklerinize göre mobilya üretimi de bir alternatif seçenek olarak insanların aklında yer tutmaktadır.

Yurtdışına ev eşyası taşınır mı sorusunu cevaplamak, size özel avantajlardan yararlanmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız.


Çağımız koşullarında insanlar iş, eğitim ve devlet görevlendirmeleri gibi nedenlerden ötürü uluslararası evden eve nakliyat gerçekleştirmektedirler.

Globalleşen dünyada artık iş dünyası uluslararası alandaki işleyişinde büyük ilerleme kaydetmiştir.Birçok firma çalışan seçiminde artık sadece yatırım yaptıkları ülke vatandaşlarından değil, firmanın kendi ihtiyaçları ve insanların uzmanlık alanına göre dünyanın çeşitli yerlerinden çalışanları işe almaktadırlar.Bu sebeple uluslararası evden eve nakliyat insanlar için bir alternatif haline gelmektedir.İş dünyasındaki yüksek rekabet, firmaları en donanımlı insanlarla ülke,şehir ve bölge ayırmaksızın bir araya getirmektedir.

Buna benzer bir durumda eğitim alanında boy göstermektedir.Artık eğitim başlılığında da uzmanlaşma, yayınlanan makaleler, adını dünyaya duyuran projeler bir eğitmeni uluslararası alanda tanıtmaktadır.Eğitmenin adını duyurduğu mühendislik, sanat, pazarlama gibi popüler alanlardan ise kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için gözle görülecek bir oranda talep oluşmaktadır.

Birde devlet görevlendirmeleri uluslararası evden eve nakliyat gereksinimleri doğurmaktadır.Ülkemizin dış temsilciliklerinde görev yapacak olan personel ise her ne kadar geçici süreyle de olsa gittiği ülkede bir dönem yaşayacaktır.

Yukarıda paylaştığımız üç sebebe ek olarak, daha sayabileceğimiz birçok öznel ve nesnel koşulların doğuracağı sebep bulunmaktadır.Son 70 yılda dünyada sanat, teknoloji, yaşam kalitesi gibi gerçekleşen ilerlemenin büyük çoğunluğu çok uluslu şirket ve kuruluşların(üniversite, akademiler vb.) çeşitli ülkelerden iyi kadroları bir araya toplanmasıyla gerçekleşmiştir.Bu duruma ülkemizden bir örnek ise NASA çalışanı Dr. Umut Yıldız’dır.Kendisi Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay bilimleri bölümü ve aynı üniversitede yandal olarak Matematik bölümü mezunlarından.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Çözümleri

İnsanların yıllar boyu edindiği bazı alışkanlıkların ise, yeni evlerinde devam edebiliyor olması psikolojik olarak önemli bir etkendir.Yeni taşınılan eve alışmak,yeni bir ülkeye, yeni bir şehre, yeni bir mahalleye alışmak orada bulunma sebebi için iyi bir motivasyon oluşturmaktadır. Bu nedenlerin doğurduğu şeyler arasında ise insanların yeni yaşam alanlarına daha kolay alışabilmesi için uluslararası evden eve nakliyat önemli bir alternatif oluşturmaktadır.

Sonuç olarak taşınma taleplerinizi İnter Lojistik Grubu’na bildirmeniz halinde en kaliteli hizmeti en uygun şartlarda alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


turkiyeden-yurtdisina-mobilya-gondermek.jpg

Yurtdışı taşımalarında zati eşya taşımanın yanı sıra, henüz yeni alınmış mobilyaların taşıması da gerçekleşmektedir.Çoğunlukla yeni evlenecek çiftlerin seçimi olsa da, mobilyalarını kısa vadede yenilemeyi düşünenlerinde tercihleri arasında yurtdışına mobilya gönderme bulunmaktadır.Genelde yurtdışına taşınmalar sonrası uzun süre yurtdışında kalmayı planlayan çiftlerin seçimi, Türkiye’den mobilya alımını gerçekleştirip yurtdışında uzun senelerce kullanmaktır.Bu işlem örneğin Avrupa’daki bir çok firmadan alışveriş yapmaktan daha ekonomik olacaktır.Ekonomik olması ise yurtdışına mobilya göndermeyi değerlendirilebilir bir sebep haline getirmektedir.Aynı zamanda Türkiye’deki mobilyaların hızlı üretimi veya stok halde bulunması, alıcıların gözünde yurtdışına mobilya göndermeyi cazip kılmaktadır.

Bu konuya ilişkin Türkiye ve Almanya üzerinden bir mobilya fiyatı kıyaslaması gerçekleştirebiliriz.Almanya ile 30 Ekim 1961 yılında gerçekleştirilen İşgücü Alımı Anlaşmasından ötürü Türkiye’den yurtdışına en çok taşımanın gerçekleştirildiği ülkedir.Almanya’da 3,000,000’un üzerinde Türk nüfusu bulunmaktadır (Alman vatandaşlığına geçenler ve hala Türk vatandaşlığında kalanlar dahil) ve yıllık ortalama Türkiye’den Almanya’ya, tahminen 14,000 ile 22,000 kişi göç etmektedir.Yurtdışına mobilya gönderme konusunda ilk tercih edilen ülkelerin başında gelen Almanya’da mobilya fiyatları Türkiye’ye nazaran biraz daha yüksektir.Bu konuda örneklemelerimizi iki ülkede de benzer ürünleri satan uluslararası bir firma üzrinden gerçekleştirebiliriz.

Doğtaş Berlin İkili Koltuk (https://www.dogtas.com/berlin-ikili-koltuk)
Türkiye Fiyatı : 1425 TL
BELIANI Lucan (https://www.beliani.at/upholstered-sofa-bed-couch-fabric-settee-beige-lucan.html
Almanya Fiyatı : 559 EURO
1 EURO = 4,30 TL (16.10.2017 ; 14:20)

Doğtaş Loft Karyola ( https://www.dogtas.com/loft-karyola-160×200 )
Türkiye Fiyatı : 1270 TL
BELIANI Admiral ( https://www.beliani.at/super-king-size-bed-pocket-sprung-mattress-box-spring-180×200-cm-grey-admiral.html )
Almanya Fiyatı : 1399 EURO
1 EURO = 4,30 TL (16.10.2017 ; 14:20)

Bu iki örnekte görüldüğü üzere aynı ürünlerin farklı fiyatlara alınması, bulunduğu ülkenin piyasa şartlarının,alım gücünün doğurduğu bir takım nedenlerden ötürüdür.Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda yurtdışına mobilya gönderme birçok açıdan cazip olacaktır.

Ekonomik nedenlere ek olarak ise Türkiye’de zevke göre mobilya imalatının gelişkin olması yurtdışına mobilya gönderme taleplerini arttırmaktadır.Türkiye’de orta çaplı mobilya atölyelerinin çoğunlukta olması , mobilyaların tasarımının müşteri ile birlikte gerçekleştirilmesi çok yaygın bir çalışma şeklidir.Koltuk renginden masanın boyutuna tamamen müşteri seçimi ile ilerleyen süreç , yurtdışına mobilya gönderimlerinde bir seçenek olarak bir insanların karşısına çıkmaktadır.


uluslar-arasi-nakliye.jpg

Birçok sektörde olduğu gibi nakliye sektörü de çağının standartlarını aşarak, yeniliklere ve sınırların ötesine ulaşmıştır. Yurt içinde yapılan nakliye hizmetlerinin yanı sıra Uluslar Arası Nakliye hizmetleri de kendini göstermiş ve oldukça önemli işlere imza atılmıştır. Böylelikle ülkeler arası ulaşım kapsamında, nakliyecilik faaliyetleri yürütülmüştür. Eşya Depolama alanında da çığır açan nakliye firmaları sektörün adeta nabzını ölçer hale gelmiştir. İnsanların bu önemli ihtiyaçlarına yanıt veren firmalar, onları büyük bir yükten kurtarmıştır. Eşyalarınız evinizde büyük bir fazlalık yapıyor veya o eve boşuna kira vermek istemiyorsanız, eşya depolama hizmetleri tam size göre. Eşyalarınızı güvenilir bir firmayla iletişim kurarak, onların güvenli ortamlarına emanet edebilir ve saklama imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Uluslar Arası Nakliye Çözümleri

Sıklıkla yurtdışına gitmek durumunda kalan ve daimi olarak seyahat eden insanlar, bir süre sonra çareyi yurtdışına taşınmakta bulurlar. Yurtdışına taşınmak da haliyle kolay bir olay değil. Yurtdışına taşınmak için eşyalarınızı da taşımak gerekmektedir. Eşyalarınız da Uluslar Arası Nakliye firmaları güvencesiyle taşınırsa, hem daha kolay hem de daha güvenilir adım atmış olursunuz. Çünkü bu nakliye firmaları alanında uzman çalışanlar ve taşıma sistemleriyle donatılmıştır. Eşyalarınızın güvenlikleri sigortalama yapılarak ve kamera sistemleriyle sağlanır. Bu da eşyalarınızın geleceği açısından can kurtarıcı önem taşımaktadır. İstanbul Eşya Depolama olarak bahsettiğimiz üzere, eşyalarınıza gereken önem ve özeni gösteriyor, güvenliklerini kalite standartlarına göre sağlıyoruz.

Uluslar Arası Nakliye Fiyatları

Nakliye alanında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Siz de size en uygun olan firmadan hizmet alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, hem güvenilir hem de cazip fiyat olanakları sunan Uluslar Arası Nakliye firmalarını tercih etmenizdir. Firmamız gibi yurtdışına taşınacak eşya nakliyesini, uygun fiyatlarla gerçekleştiren birçok firma bulunmakta. En uygununu seçmek, sizlerin araştırmaları neticesinde netleşecektir. Ev Eşyası Depolama alanında da yıllardır son sistemlere sahip depolama alanlarımızda hizmet vermekteyiz. Depolama ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bizimle telefon aracılığıyla hemen iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim kurmanız halinde deneyimli ekiplerimizi, verdiğiniz adrese yönlendirip hizmetlerimizi hızlıca başlatırız.


yurtdisina-evden-eve-nakliyat-fiyatlari.jpg

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yurtdışında çeşitli işleri olan insanlar yurtdışına taşınma fikrinden sonra, eşyaları da taşıma gereksinimi duyarlar. Bu ihtiyacı da en iyi şekilde yapan nakliye firmalarının Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları oldukça makuldür. Nakliye firmaları gelişen teknolojiyle birlikte, son teknoloji araçları, araç takip sistemleri ve son sistemleriyle çağa ayak uydurmaktadırlar. Firmalar bu konularda adeta birbirleriyle yarış içerisindedirler. Dolayısıyla bu da rekabet ortamını doğurur. Bunun neticesinde bu rekabet hizmetlere, fiyatlara ve çözümlere de yansır. Firmalar çağın gerisinde kalmamak için yeniliklerden, gelişmelerden haberdar bir şekilde varlıklarını sürdürürler. Lojistik sektöründeki çağ ilerisi teknolojiler her geçen gün ilerlemekte ve ilerlemeye de devam etmektedir. Eşya Depolama firmamız da bu gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerine kaliteyi sunmaktadır.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları Çözümleri

Nakliyat firmaları, taşınacak eşyalar için müşterilerine çözüm üretirler. Nakliyecilik şehir içi nakliye, şehirlerarası nakliye ve yurt dışı nakliye olmak üzere çeşitli gruplara ayrılır. Haliyle Yurtdışı Evden Eve Nakliyat Fiyatları da yapılan hizmetin profesyonelliğine ve masrafların artışına bağlı olarak yurt içi nakliye işlemlerine göre pahalı olabilmektedir. İstanbul Eşya Depolama olarak fiyatların ve masrafların bu artışlarını firmamıza dert etmiyoruz.  Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalarımızı uygun fiyat garantisiyle hizmetler veriyoruz.

Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hakkında

Ülkeler arasında yapılan nakliye hizmetleri son zamanlarda oldukça yaygın hale gelmiştir. Haliyle söz konusu yurt dışı nakliye olunca, müşterilerin birçoğu gerek güvenlik gerek de ekonomik yönlerden bu konuya kaygıyla yaklaşmaktadır. Ancak Yurtdışına Evden Eve Nakliyat Fiyatları konusunda ve güvenlik açısından kaygı duymaya gerek yok. Zira firmamız yıllardır deneyimli ekibiyle ve aldığı yüksek güvenlik tedbirleriyle, sorunsuz şekilde yurtdışı taşımacılığını başarıyla gerçekleştirmektedir. Fiyat konularında da servet ödemenize gerek yok, cazip fiyat fırsatlarıyla daima müşterilerimize kampanyalar düzenliyoruz. Ayrıca kredi kartına taksitlendirme avantajlarımızdan faydalanmak için firmamızla iletişim kurmanız yeterlidir. Hemen hizmetlerimizden yararlanmanız için gerekli çalışmaları başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Ev Eşyası Depolama olarak İstanbul genelinde kaliteli olarak müşterilerimize yıllardan beri hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.


uluslararasi-nakliye-firmalari.jpg

Günümüz dünyasında taşımacılık oldukça önemli bir sektör konumuna gelmiştir. Bu sektör her geçen gün önemini arttırarak gelişmeye devam etmektedir. Uluslararası Nakliye Firmaları alanındaki firmalarla rekabet edebilmek için her geçen gün hizmet kalitesini arıttırarak sektörde varlığını devam ettirmeye çalışmaktadır. Bu bağlamda sadece taşıma hizmeti vermek yeterli olmamaya başlamıştır. Bunun için firmalar eşya depolama gibi farklı alanlarda hizmet vermeye de başlamışlardır. Ayrıca gelişmiş çözümlerle de hizmet sunmanın gayreti içerisindedirler.

Uluslararası Nakliye Firmaları Çözümleri

Taşımacılık işinin gelişimi ile firmalar arasında rekabet üst seviyelere çıkmıştır. Bu da firmaların hizmet kalitesini arttırmaya ve taşımacılıkla beraber farklı hizmetler sunmalarını da sağlamıştır. Bu anlamda özellikle büyük şehirlerde büyük bir ihtiyaç haline gelen güvenilir depolama hizmetleri de nakliye firmaları tarafından verilemeye başlanmıştır. Bunun en iyi örneği İstanbul Eşya Depolama hizmeti adı altında ülkemizin en büyük şehrinde verilen hizmetler gösterilebilir. Uluslararası Nakliye Firmaları Çözümleri bu anlamda depolama hizmeti ürünün istenilen adrese ulaştırılması ve bütün bu olaylar esnasında taşıma ve depolama hizmeti verilen eşyaların herhangi bir zarar görmeden sahibine teslim edilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Bu anlamda firmamız siz değerli müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermekte ve memnuniyeti en üst seviyelere çıkartabilme adına büyük bir gayret göstermektedir.

Uluslararası Nakliye Firmaları

Sektörün içerisinde olan rekabet en iyi hizmeti olabilen en uygun fiyata sunmayı bir hedef haline getirmiştir. Bu durumda Uluslararası Nakliye Firmaları Fiyatları müşterilere en uygun şartlarda hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Fiyatın ne kadar olacağını depolanacak ve taşınacak malzemenin cinsi, miktarı ve süre göz önüne alınarak bir fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Bu anlamda siz değerli müşterilerimize güvenilir ve uygun bir fiyat tarifesi ile hizmet sunmaya çalışmaktayız. Özellikle ev eşyası depolama alanında verdiğimiz hizmet ile sektörde büyük bir fark ortaya koymuş bulunmaktayız. Hizmet sınırlarımızı ve kalitemizi her geçen gün üst seviyelere taşıyarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaya gayret göstermekteyiz. Sizde nakliye ve depolama hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle irtibata geçerek farkı hissedebilirsiniz.


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868