Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

almanya-express-nakliyat-1200x900.jpg

Almanya Express Nakliyat

29 Aralık 2018 0Uluslararası

Türklerin yoğunlukta olduğu ülkelerden biri olan Almanya’ya express nakliyat gönderimi yapmak için İnter Nakliyat yurtdışı express taşımacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Almanya ve Türkiye arasında sürekli olarak vatandaşlar tarafından taşınma işlemleri, kargo ve diğer belge işlemleri yapılmaktadır. Özellikle Almanya’da yaşayıp Türkiye’ye geri dönecek veya Türkiye’den Almanya’ya göç edecek kişiler yanlarında ev eşyalarını götürüp daha ekonomik bir şekilde taşınma işlemlerini yapmaktadır. İnter Nakliyat olarak express veya normal nakliyat hizmetimiz ile sizler için çalışıyoruz.

Eğer Türkiye’den Almanya’ya taşınırken eşyalarınızın da en kısa sürede taşınmasını istiyorsanız express nakliyat hizmetini alabilirsiniz Almanya Express nakliyat hizmetimiz sayesinde en kısa sürede Almanya’nın herhangi bir bölgesine eşyalarınızın nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Express nakliyat hizmetlerimizde gümrük sorunu yaşamadan yani gümrük mevzuatına takılıp vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde eşya nakil işlemlerini yapıyoruz. Express nakliyat hizmetimizde uzman ve hızlı personellerimizim en kısa süre içerisinde eşyalarınızın paketlenmesi, araca yüklenmesi ve Almanya’da istediğiniz adrese teslim edilmesini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Almanya Express Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den Almanya’ya express nakliyat hizmetimizde fiyatlar birçok unsura bağlı olarak değişmektedir.

  • Express nakliyat daha kısa sürede yapıldığı için fiyat artmaktadır.
  • Taşınacak olan eşyaların miktarı ve cinsi fiyatı etkilemektedir.

En doğru fiyat bilgisini, ücretsiz expertiz hizmetini ve Almanya express nakliyat hizmetimizi almak için bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85