Almanya’da Mobilya Fiyatları

  Kategori: Genel


Türklerin sıkça göç ettiği ülkelerden biri olan Almanya’da ev veya işyeri için alınan mobilya fiyatları nelerdir sizler için hazırladık.

Almanya Türklerin en fazla yaşadığı ve göç ettiği ülkelerin başında gelir. Türk mahalleleri, işletmeleri ile artık belli bir göçmen grubu olarak kalıcı yerleşim halindedirler. Almanya ekonomik açıdan daha iyi imkanlara sahip olduğu için Türkler sanayi devrimi ile birlikte göç etmeye başlamıştır. Avrupa birliği ülkesi olan Almanya’ya yeni taşınacaklar genelde oradaki ev ve mobilya fiyatlarını araştırmaktadır. Almanya para birimi olarak Euro kullandığı için Türkiye’den taşınanlar maddi açıdan zorlanabilir. Türk lirasının Euro ve Dolar karşısında son zamanlarda iyice değer kaybetmesi göç edenleri de etkilemektedir. Almanya’da mobilya almak yerine Türkiye’den taşınırken ev eşyalarını profesyonel bir firmaya taşıtmak daha uygun bir fiyata gelmektedir. İnter Nakliyat olarak ulusalar arası ev taşımacılık hizmeti veriyoruz. 1997’den bu yana Avrupa ülkelerine gümrük sorunu yaşamadan, sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir şekilde ev, işyeri vb. eşyalarınızı taşıyoruz. Evinizde var olan eşyaları Almanya adresinize taşıtıp hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından avantaj sağlayabilirsiniz.

Almanya ev taşıma hizmetimizin bedeli ise mobilya ve eşya miktarınıza bağlı olarak değişebilmektedir. Ayrıca fiyatı etkileyen diğer bir kriterde Almanya’nın hangi bölgesine ev eşyası nakliyatı yaptırmak istediğinize bağlıdır. Uluslararası ev taşıma hizmetleri şehirler arası taşımacılık ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Ek olarak gümrük sorunu yaşamamak için belgeler gerekmektedir. Bu belgeler uluslararası taşımacılık kurullarına göre zorunlu olduğu için istenmektedir.

Almanya’ya ev ve mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend