Almanya’da yaşayan ve Türkiye’ye dönüş yapacak kişiler için Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini detaylı olarak derledik.

Türkiye’den sonra en fazla Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya hem ülkemize yakınlığı hem de çalışma koşulları nedeniyle tercih edilen bir ülkedir. Almanya çalışma şartları, yaşam şekli, ekonomisi, işçi hakları, sağlık hakları ülkemize göre daha iyi olduğu için çoğu kişi göçmen olarak gitmek için bu ülkeyi seçmektedir. Almanya’da geçici kalan ve ülkeye dönüş yapmak isteyen çoğu gelirken yanında ev eşyalarını, iş yeri eşyalarını da getirmek istemektedir. Bu durumda uluslararası nakliyat hizmetine ihtiyaç duymaktadırlar. Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma hizmetlerimiz ile sizde yurt dışına kolayca taşınabilirsiniz.

Berlin – Türkiye Ev Taşıma

Eğer Türkiye’nin herhangi bir şehrinden Berlin’e veya Berlin’den Türkiye’ye taşınacaksanız eşyalarınızın taşınma işlemi için bizi tercih edebilirsiniz. İnter Nakliyat olarak Berlin – Türkiye arası karşılıklı olarak ev eşyalarınızı zarar gelmeden, güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Berlin konumunda olan müşterilerimiz için görevli personellerimiz taşınacak eşyaların ilk olarak paketlenmesi işlemini gerçekleştirirler. Daha sonra ise eşyalarınız uzman personeller tarafından taşıma araçlarına yüklenmektedir. Tüm koli, paketler ve paketlenmiş mobilyalar üzerine barkodlar yapıştırılmaktadır. Barkod sistemi sayesinde hiçbir eşyanız taşıma esnasında karışmayacak veya kaybolmayacaktır. Size verilen taşınma hizmeti süresi boyunca eşyalarınız belirttiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

Köln – Türkiye Ev Taşıma

Berlin’den sonra Türklerin Almanya’da en fazla yaşadığı bölgelerden biri olan Köln’den Türkiye’ye ev taşıma veya Türkiye’den Köln’e ev taşımak için firmamızın yurt dışı nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Köln ve Türkiye’nin her şehri için karşılıklı olarak ev taşıma hizmetleri sayesinde taşınırken zorluk çekmeden, zaman kaybetmeden sorunsuz bir dönem geçirebilirsiniz. Eğer eşyalarınızın taşınması değil de depolanmasını istiyorsanız Köln ve Almanya’nın farklı bölgelerinde bulunan depolarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Düsseldorf – Türkiye Ev Taşıma

Almanya’nın lüks şehirlerinden biri olan ve Türklerin ilgisini çeken Düsseldorf’a taşınırken ev eşyalarınızı da götürmek istiyorsanız Almanya’ya ev taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Almanya’nın kuzeyinde bulunan Düsseldorf’a ev taşıma hizmeti almadan önce detayları ve aşamaları bilmeniz gerekir. Yurt dışına ev taşıma aşamalarına bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Stuttgart – Türkiye Ev Taşıma

Stuttgart’tan Türkiye’ye tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için size özel çözümler sunarak hizmet veriyoruz. Stuttgart Almanya’nın en büyük 6.şehridir. Bu nedenle Türklerin yoğun nüfusta oldukları yerlerden biridir. Türkiye’den Stuttgart’a taşınacak iseniz yurtdışı ev taşıma fiyatları, Almanya’ya taşınma aşamaları gibi konular hakkında detaylı bilgiyi 444 61 85 ,+90 538 434 0 868 nolu telefonlardan müşteri temsilcimizi arayarak edinebilirsiniz.

Hamburg – Türkiye Ev Taşıma

Almanya’nın ikinci en büyük şehri olan ve yine Türk nüfus yoğunluğunun fazlaca olduğu şehirlerden biri olan Hamburg’a Türkiye’den taşınacak iseniz ev eşyalarınızı taşıtmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hamburg’a evinizi taşırken veya Türkiye’ye taşınırken karayolu nakliyatı ile eviniz taşınır Karayolu nakliyatında eşyaların yolculuk yani nakliyat esnasında zarar görmemesi için düzgün paketlenmiş olması gerekir. Aksi takdirde sarsılma, çarpma veya diğer durumlar da eşyalarınıza maddi zarar gelebilir İnter Nakliyat olarak eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması ve size maddi-manevi zarar gelmemesi için sigortalı olarak yurtdışı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Münih – Türkiye Ev Taşıma

Almanya’nın en büyük 3.şehri olan Münih ülkenin güneydoğusunda yer almaktadır. Münih’te yaşayan göçmenler arasında en fazla nüfuz Türklere aittir. Türklerin Almanya’da yaşamayı sıkça tercih ettiği bir şehir olan Münih uluslararası taşımacılık hizmetinin en fazla alındığı bölgelerdendir. Münih’ten Türkiye’ye taşınmak veya Türkiye’den Münih’e eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız İnter Nakliyat yurt dışı taşımacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Frankfurt – Türkiye Ev Taşıma

Almanya’nın 5. en büyük şehri olan Frankfurt modern yaşam ve şehirleşmesi ile gün geçtikçe büyümektedir. Türklerin göç ederken seçtiği vazgeçilmez şehirlerden biri olan Frankfurt şehrine ev taşıtmak doğru firma seçilmediğinde zorlu bir süreç olabilir. İnter Nakliyat olarak eşyalarınızı Türkiye’de ki adresinizden alıp Frankfurt’un istediğiniz bölgesine en kısa zaman güvenle taşınması için hizmet veriyoruz. Hizmetimiz hakkında ki detaylara iletişim bölümünde yer alan numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dortmund – Türkiye Ev Taşıma

Endüstri alanında sürekli gelişen bir şehir olması nedeniyle sıkça her ülkeden göç alan Dortmund’da yaşayan Türk nüfusu genel nüfusun yaklaşık %30’u kadardır. Dortmund’a iş veya diğer nedenlerden dolayı taşınacak iseniz uluslararası nakliyat yapan bir firmadan profesyonel hizmet almanız gerekir. Almanya hükumetinin nakliyat sırasında gümrük bölgesinde sıkı kuralları bulunmaktadır. Dortmund’a ev taşıma hizmeti almak için bize 444 61 85 nolu telefon numarasında veya info@internakliyat.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

  1. Yorum by Tamer yilmaz on 18 Ekim 2019 10:07

    Almanyanin Hameln sehr in den 4 Karton Tabak takimi finxan takimi vs.Gobi esyalarimi göndermek istiyorum.
    Mümkün olup olmadigini ve fiyat konusunu sormak isterim
    Selamlar


Send this to a friend