Dünyanın değişen ihtiyaçları, karşılanma şekilleri içinde sizler de farklı çözümleri, farklı arayışlarınızda bulabilirsiniz. Belirgin bir değişim olarak hayatınızı yurt dışında geçirmek adına taşınmak, özel bir süreci de beraberinde getirecektir. Almanya ya ev taşıma işlemlerinizde bu tip bir desteği her zaman firmamızda bulabilirsiniz. Sizleri doğru şekilde yönlendirerek, en doğru çözümleri, en etlin şekilde elde etmek adına, en hızlı sonuçları alacağınızdan eminiz. İşlemler aşamasında size en doğru bilgileri vererek, profesyonel bir hizmet anlayışı sunacağız. Bu şekilde sorun yaşamadan, yeni evinize günler içinde taşınmış olacaksınız. Şimdi gelin birlikte, Almanya taşınma sürecinde neler yapmanız gerektiğine bir bakalım.

Almanya’ya Ev Taşıma İş Akışı

Yurt dışına taşınırken bazı yasal prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir. Özellikleri değişse de birçok ülke ana hatları ile aynı izin ve belgeleri isteyecektir. Öncelikle Almanya ev taşıma işlemlerinde yapmanız gerekenleri anlatalım.
*Başvuru tüm işlemler için ilk adımdır.
*Ardından, oturma izni için gerekli olan evrakların tamamlanması gelecektir.
*Bu aşamadan sonra Almanya’da kalacağınız adres, çalışacağınız iş ya da geçimizi nasıl sağlayacaksanız bunların resmi olarak belgelenmesi gerekiyor. Gidiş nedeniniz okul ya da iş ise, bu evrakları gerekli yerlerden alabiliyorsunuz.
*Daha sonra ev eşyalarınızı da götürmek istediğinizi belirtiyor, sonrasında bunlar için de uygunluk belgesi alıyorsunuz. Tüm işlemler bittiğinde de uygun bir nakliye firması ile anlaşmanız yeterli oluyor.

Almanya Ev Eşyası Taşıyan Firmalar

Sizi ilgilendiren tüm işlem yapıldıktan sonra, doğru firmayı bulmaya sıra gelecektir. Bu aşamada kesinlikle yurt dışına çıkış ve ev eşyası taşıma izin belgesi olan firmaları tercih etmelisiniz. Almanya ya ev taşıma işlemlerinde de aynı olan bu işlem, tüm ülkeler için gereklidir. Şehir içi ve şehirler arasından farklı olan yurtdışı eşya taşıma işlemleri, izne tabidir. Bu izin de her firmada bulunmuyor. İnter Nakliyat ve depolama firmamız bu konuda gerekli tüm izin belgelerine sahip olduğunda dolayı, eşyalarınızın sorunsuz ve sıkıntısız olarak taşınmasını sağlayacaktır. Kafanız rahat bir taşınma işlemi için hemen firmamız ile irtibat kurabilir, Almanya ya da diğer ülkelere eşya nakli için detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend