Almanya’ya Mobilya Gönderme

  Kategori: Uluslararası


Almanya’ya mobilya gönderme; çoğunlukla yeni evlenecek çiftlerce tercih edilen bir hizmetimizdir.Bu yazımızda, Türkiye’den satın alınan sıfır mobilyalar için sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek isteriz.

Günümüzde pek çok yeni evli çift, yaşamlarına Almanya‘da devam edecekler ise mobilya ve çeyiz alışverişlerini Türkiye’den yapmayı tercih etmektedirler.Bu tercihte etken olarak iki ana başlık bulunmaktadır.Bunlardan ilki Türklerin kendi kültür ve yaşayışlarına uygun bir alışveriş seçeneği olarak Türkiye’den vazgeçememeleridir. Çeyiz ve mobilya tüketiminde, bu çiftlerimiz Türkiye’li üreticileri seçmektedirler.İkinci etken ise fiyat-performans karşılaştırmasında Türk üreticilerin dünyanın birçok ülkesine göre önde olmalarıdır.Türkiye’de üretilen mobilya ve çeyiz ürünlerinde yüksek kalitenin uygun fiyatlara sunulması, tüketiciler açısından cezbedici bir özelliktir.

1-Üreticiden Teslim Alma

Hangi mobilyaların alınacağına karar verildikten sonra, mobilyacıya iletilen üretim talimatıyla birlikte mobilyalarınız artık üretim aşamasına başlayacaktır.Mobilyacıdan aldığınız teslim tarihi bilgisini firmamıza iletmeniz mobilyalarınızın alınması için yeterli olacaktır.Teslim tarihinde mobilyacınızdan alınan ürünleriniz aktarım ve çıkış tarihi bilgisi üzerine zati eşya depolarımıza veya doğrudan çıkış için aracımıza alınmaktadır.

2-Taşıma Hizmeti(Almanya’ya Mobilya Gönderme)

Satış ve operasyon ekibimiz, sizinle kurduğu diyalog üzerinden eşyalarınızın teslimi için gerekli işlemlerde sizleri yönlendirecektir.Gerekli evrak ve faturaların tahsisi, teslimat adres bilgileri, gümrükleme gibi konularda sizlere yardımcı olacaklardır.Gümrükleme işlemlerinde çıkabilecek vergilendirme bilgisi ise tarafınızla paylaşılacaktır.Seçtiğiniz servis türümüz üzerinden Almanya’ya mobilya gönderme işleminiz gerçekleşecek, teslimat süresi dahilinde ürünleriniz adresinize kadar ekiplerimizce ulaştırılacaktır.

3-Mobilya Kurulum Desteği

Adresinize kadar ekiplerimizce getirilen mobilyalarınız için, hayatınızı kolaylaştırma amacıyla eve taşıma ve kurulum desteği de sunmaktayız.Tamamen maliyetine gerçekleşen bu işlemde, mobilyalarınız evinize kadar taşınır, paketleme malzemelerinden oluşacak kirlilik temzlenir ve kurulum işlemleri gerçekleşir.Tamamı profesyonel ekiplerimizce(yıllarca taşıma ve mobilya montajı konusunda tecrübe edinmiş) gerçekleştirilen kurulum işlemlerinde, anahtar teslim bir süreçle sizlere hizmet vermekteyiz.

4-Fiyatlandırma

İnter Lojistik Grubu; fiyat politikası konusunda taşıma hizmeti dışında kalan başlıklarda tamamen maliyetine bir yol izlemektedir. Mobilyacınızdan ürünlerin teslim alımı, aktarım amaçlı depolama süreci, eve taşıma ve kurulum gibi ek hizmetlerde tamamen maliyetine destek sunmaktadır.Böylelikle Almanya’ya mobilya taşımalarında sizlere her türlü avantajı sunmaktadır.

Sonuç

Yukarıdaki süreç tanımlarında da görebileceğiniz gibi, artık Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderme çok kolay. İnter Lojistik Grubu olarak 1997 yılından beri hizmet verdiğimiz zati eşya taşıma sektöründe müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend