Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Zati Eşyalarınız İçin

AMBALAJLAMA


Paketleme Detayları


  • KIRILACAK EŞYALARINIZ ( BARDAK, TABAK, PORSELEN TAKIMI VS.) İÇİN
  • HASSAS EŞYALARINIZ İÇİN
  • ASKILI KIYAFET KOLİLERİ
  • AYAKKABILAR
  • MOBİLYALARINIZ
  • PİYANO VE AĞIR İŞÇİLİK GEREKTİREN EŞYALARINIZ
  • KOLTUK, KANEPE VE TEKSTİL EŞYALARINIZ
  • BEYAZ EŞYALARINIZ İÇİN PAKETLEME
  • ANTİKA VE MANEVİ DEĞERİ OLAN EŞYALARINIZ
KIRILACAK EŞYALARINIZ ( BARDAK, TABAK, PORSELEN TAKIMI VS.) İÇİN

Kırılacak eşyalar her türlü taşıma işleminde özenle paketlenmeli ve büyük bir dikkatle taşınmalıdır. Uluslararası evden eve taşımalarda, eşyalar görece uzun süreli paketli kalacağı için bubble naylonlar ile kırılacak eşyaların paketlenmesi gerçekleştirilmektedir. Büyük titizlikle gerçekleştirdiğimiz paketlemenin ardından 50-60 KG yük basıncına dayanıklı kolilerimizde muhafazası gerçekleştirilir. Ardından kırılacak eşyalarınız taşımaya hazır bir hale gelmiş olur.

HASSAS EŞYALARINIZ İÇİN

Tablo, vazo, özel cam işçiliği gibi yüksek derece hassas eşyalarınızın paketlenmesi, eşyanın boyutu ve biçimine göre özel hazırlanmış ahşap OSB kasalar ile uluslararası taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Belirttiğiniz bu hassas eşyaların taşıma öncesinde boyut ölçümleri ve gerekli kontrolleri ekibimizce gerçekleştirilir. Akabinde eşya için özel hazırlanmış kasa hazırlanır. Taşıma günü ise kasalama işlemi gerçekleştirilir.

ASKILI KIYAFET KOLİLERİ

Elbise dolabınız içerisinde bulunan askılı kıyafetleriniz askılı elbise kolileri ile taşınmaktadır. Böylelikle askılı hali ve elbise biçiminde bozulmalar olmadan taşıma işlemi gerçekleşecektir. Bu koliler ile gerçekleştirilen uluslararası taşıma işlemlerinde, büyük oranda taşınmadan kaynaklanan kuru temizleme, ütüleme gibi ihtiyaçların önüne geçilmektedir.

AYAKKABILAR

Ayakkabıların paketlenmesinde eğer hala mevcutsa ayakkabının kendi kutusu kullanılmaktadır. Eğer ayakkabılarınızın orfinal kutuları mevcut değilse, her ayakkabı modeli ve cinsine göre ayrı ayrı paketlenmektedir. Bu paketleme işleminde hava alabilen naylon torbalar kullanılmaktadır. Akabinde kolilenme işlemi gerçekleştirilmektedir.

MOBİLYALARINIZ

Ahşap mobilyalarınızın paketlenmesi işlemi; öncelikle mobilyaların de-monte edilmesi işlemi ile başlamaktadır. Akabinde de-monte edilen mobilyaların köşe kısımları köpük köşebentler ile kaplanır. Daha sonrasında streç film ile sarılan mobilyalar, bubble naylonlar ile paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilmiş olur. Ahşap mobilyalarınızın paketlenme biçimindeki en önemli amaç mobilyanın çizilmemesi ve taşıma süresi boyunca herhangi bir deformasyona uğramamasıdır. Bu önemli sebepten ötürü ekibimiz en titiz paketlemeyi gerçekleştirmektedir.

PİYANO VE AĞIR İŞÇİLİK GEREKTİREN EŞYALARINIZ

Piyano, çelik kasa, sandık gibi hem pahada hem de kütlece ağır olan eşyalarınızın taşınması özel işçilik gerektirmektedir. Bu özel işçilik için fiyat teklifi alırken eşya listeniz arasında belirtmeyi unutmayınız. Ağır işçilik gerektiren eşyalarınız için özel taşıma planından, paketlemeye kadar sizinle operasyon ekibimiz gerekli ayrıntıları paylaşacaktır.

KOLTUK, KANEPE VE TEKSTİL EŞYALARINIZ

Koltuk, kanepe, sandalye, yatak gibi tekstil eşyalarınızın paketlenmesi işlemi iki durum gözetilerek gerçekleştirilir. Bunlardan ilki eşyanın tekstil ve ahşap kısımlarının her türlü hasar ve zarardan korunmasıdır. İkincisi ise tekstil kısımların havadar bir biçimde zarar görmeden taşınmasını sağlamaktır. Bu sebeple mobilya kısımlar köşebentler ile kaplanır, tekstil kısımlar ise hava alabilecek şekilde streç ve bubble naylonlar ile paketlenir. Bu paketleme biçimi ile eşyalarınız uluslararası evden eve taşıma işlemine tamamen uygun hale getirilmiş olur.

BEYAZ EŞYALARINIZ İÇİN PAKETLEME

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, TV, elektrikli ev aletleri gibi eşyalarınızın paketlenmesi işleminde ilk izleyeceğimiz yöntem bu ürünlerin orijinal fabrika çıkışı kolilerinin mevcut olup olmadığını sizden öğrenmek olacaktır. Eğer mevcut ise bu eşyaların kendi kolilerinde taşınması eşyalar için en sağlıklısı olacaktır. Eğer kendi kolileri mevcut değilse, eşyalarınız öncelikle kağıt ile kaplanır. Akabinde üzerlerine karton koli ile kaplama yapılıp, bubble naylonlar ile paketlemesi gerçekleştirilir. Böylelikle eşyalarınız uzun taşıma süresine dayanıklı hale getirilmiş olacaktır.

ANTİKA VE MANEVİ DEĞERİ OLAN EŞYALARINIZ

Antika eşyalarınız için gerekli taşıma izni alındıktan sonra, özel paketleme işlemleri ile birlikte bir taşıma işlemi gerçekleştirilir. Uzman yardımı alınarak gerçekleşen bu taşıma işleminde, paketlemeye dair antika eşyanın yapısına göre bir yol izlenir. Antika eşyaların taşınması üzerine satış ve operasyon temsilcilerimizden ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz.

Nasıl Paketliyoruz?

YOUTUBE KANALIMIZ
Tamamen Ücretsiz

EKSPERTİZ HİZMETİMİZ


Eksper; taşımacılık sektöründe, taşınacak mekânın ve eşyaların incelemesini yaparak sağlıklı bir nakliye hizmeti vermek için bu değerlendirmeye göre; nakliyat sürecini planlayan, verilecek eleman ve araç hizmetinin miktarını ve nakliyat ile ilgili her şeyi belirleyen bir nevi muayene elemanıdır.

Yeni bir ev telaşı hepinizi sardı ve nasıl taşınacağınızı düşünüyorsunuz değil mi? Çok da haksız sayılmazsınız. Taşınmak, zaman ve para isteyen zor bir süreçtir. Taşınma işlerinizi sizin yerine yapabilecek bir nakliye firması, tüm stresinizden arınmanıza yardımcı olur.

Nakliyat firmalari eksper hizmetini ücretsiz vermektedir. Eksper önceden taşınacak mekâna gelerek bir takım incelemeler yapar. Taşınacak eşya sayısını belirler. Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan yol üzerindeki imkânları analiz eder. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda nakliyat firmasına bilgi aktarır. Taşınacak eşya miktarına göre, nakliye firmasının müşteriye hangi miktarda araç ve eleman sağlayacağı konusunda sizi bilgilendirir. Eksper, tüm taşıma süreçleri esnasında müşteriye destek verir. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman, eksperdir.

Taşınma işlemlerinizin programlanması için çalışacağınız firmadan ücretsiz eksper isteyin. Taşınacağınız mekanda ve taşınacağınız yere gelip; kullanılacak araç sayısından, ambalaj paketlerine, personel sayısından taşınma tekniğine kadar her türlü masrafı ve ayrıntıyı belirler, size rapor sunar. Verilen ücret teklifiyle beraber, sigorta poliçesini de müşteri kabul ederse taşınma gerçekleşir.

Uygun fiyat veren firmaların “Ücretsiz eksper isteyin” hizmetiyle yurt içi ve yurt dışı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta istediğiniz an, ne kadara ve ne şekilde taşınabileceğinizi öğrenme fırsatı yakalayın.Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85