Amerika'ya Ev Eşyası Taşıma

Amerika’ya Taşınmak Artık Çok Kolay

Amerika’ya taşınmak; hayatınızı kolaylaştıran çözümler üreten firmamız, sınır ötesi taşımacılık için de sizlerin yanında. Uluslararası evden eve taşıma alanında üstün hizmetleri olan İnter Nakliyat farkını ortaya geniş kapsamlı yaptığı işler ile koymaktadır. Dilediğiniz yere taşınmak, evinizi naklettirmek için artık ciddi bir çözüm ortağınız var. İster Türkiye Amerika ev eşyası taşıma isterseniz başka bir ülkeye taşınma işlemleriniz için de doğru adresi biliyorsunuz. Geleneksel sistemlerin bir kenara bırakıldığı, buna karşın daha kaliteli ve özel hizmetlerin verildiği modern hizmet anlayışı kavranmıştır. Dünyanın başka bir yerinde yaşamak ve farklı işler yapmak mümkün. Ancak her ülke için de bazı işlemlerin doğru şekilde yapılandırılması ve gerekli izinlerin de alınması gerekiyor. ABD için de aynı şekilde işlem aşamaları söz konusudur.

Green Kart uygulaması ABD’de yaşamak, çalışmak ve okumak için farklı bir seçenek. Her sene belirlenen sayıda insana Green kart veren Amerika hükümeti, Eylül/ Ekim aylarında başvuruları toplayarak kura sonucunda kart için uygun olanları kabul ediyor. Bu şekilde 5 yıl gibi bir süre ABD’de de oturma ve çalışma hakkı gibi birçok hakkı da elde ediyorsunuz.

Son dönemde yapılan bazı değişiklikler ile ABD’den ev almak da aynı şekilde sizlere oturma, çalışma ya da öğrenim görme olanaklarını sağlıyor.
Tüm bunların haricinde yatırımcı olarak da ABD’ye gidebilir, gerekli şartları sağladığınızda oturma izninizi çıkartabilirsiniz.
Tüm işlemler bittiğinde ise artık evden eve taşınma hizmetleri için İnter Nakliyat ile görüşme sürecine başlayabiliyorsunuz. Gerekli evrakların kontrolü tarafımızca yapıldıktan sonra Türkiye Amerika ev eşyası taşıma aşamasına geçebiliriz. Uluslararası ev taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız ayrıca nadir C3 belgesine sahip olan firmalardandır. Bu şekilde sorun yaşamadan, eşyalarınız güvenli bir şekilde Amerika’da ki yeni evinize ulaştırılacaktır.

Zamanın değişen şartlarına ayak uydurmak, insanlar kadar firmalar içinde önemli bir konudur. İnsanların beklentilerini takip edebilmek, önceden belirleyebilmek ve bu doğrultuda hizmetler sunabilmek önemli bir unsurdur. Türkiye Amerika ev eşyası taşıma konusunda da sizlere destek sunacak olan firmamız, tüm hizmetlerde olduğu gibi yanınızdadır. Alanında uzman olan firmamız ile sizler de emin bir şekilde ev taşıma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Bahadır DEMİRALP on 7 Haziran 2018 08:08

  Amerikad Türkiye ye eşya getirebiliyor muyuz?

 2. Yorum by BAŞAK KIYIK on 30 Ekim 2018 19:03

  İyi Günler;
  Amerika Pennsylvania da ikamet etmekteyim. İstanbul Ümraniye deki evimden buraya konsol, şifonyer, konsol üstü ayna, çeyiz sandığı ve birkaç koli getirmek istemekteyim. Bu şekilde parça taşıma işlemi yapıp yapamayacağınızı ve eve teslim edip edemeyeceğinizi öğrenmek istemekteyim. İyi çalışmalar…

 3. Yorum by admin on 9 Kasım 2018 13:36

  Merhaba Başak Hanım, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 4. Yorum by Emine on 1 Aralık 2018 11:19

  Merhabalar,
  Amerika’dan Turkiye’ye bazi ev esyalarimi gondermeyi dusunuyordum, San Francisco’da yasamaktayim. Boyle bir hizmetiniz var mi ? Varsa fiyatlandirma nasil olmakta ? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

 5. Yorum by admin on 6 Aralık 2018 14:24

  Merhaba Emine Hanım, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 6. Yorum by Emre on 23 Şubat 2019 17:57

  Merhaba, 2019 yılı yaz döneminde Amerika Birleşik Devletleri Dallas kentine taşınma durumumuz var. Mobilya ve beyaz eşya götürmeyip bazı mutfak eşyaları, kıyafet, ayakkabı gibi 5-6 koliden oluşan eşya götürmek istiyoruz. Firmanız bu miktar eşyayı taşıma yapıyor mu, eğer öyleyse fiyat konusunda bilgi verir misiniz? Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 7. Yorum by admin on 23 Şubat 2019 20:54

  Merhabalar, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 8. Yorum by Ozlem on 24 Nisan 2019 08:16

  Merhabalar amerika missiouri eyltnde yaşamaktayım tekirdağdaki ev eşyalarımı taşımak istyrm fiyat hakkında bilgi verebilirmisnz

 9. Yorum by Zeynep on 12 Mayıs 2019 23:51

  Merhabalar,
  2020 ortalarına doğru istanbul’dan amerika’ya taşınacağız. 1+1ev eşyası taşıma veya sadece 6 – 7 koli taşıma hizmetiniz varsa her ikisi hakkında da yaklaşık bir ücret bilgisi alabilir miyim?

 10. Yorum by Murat on 10 Haziran 2019 23:46

  Merhaba, İstanbuldan ABD Louisiana eyaleti Lafayette şehrine bazı eşyalarımızı (elektronik, giyim, hatıra birkaç parça cam ve porselen , evrak vb ev muhteviyatımızı taşımayı planlıyoruz, Fiyatlandırma nasıl olur? hacmen küçük konteynerin 1/4 ünü geçmez….

 11. Yorum by Yağmır on 12 Ağustos 2019 03:04

  Amerikya ev taşıma için ortalama fiyat alabilirmiyim acaba

 12. Yorum by Muhammed on 9 Eylül 2019 03:30

  Merhaba, ben. Türkiye’de yaşıyorum ama amerikada arkadaşlarım var. Amerika’dan buraya ev taşır gibi benim adresimi verseler ev eşyası taşınanbilirnir mi?

  Bahse konu eşya yatak şiltesi burda iyi bir yatak bulamadığım için ordan almayı düşünüyorum.

  Ölçüler 200×200 cm / Derinlik 35-40 cm civarı. Ağırlık 15 kg civarında.

  Eğer bu mümkünse ortalama bir fiyat alabilir miyim Türkiye’de mersin gümrükte müdürlükte çalışıyorum dolayısıyla adres olarak direk gümrükten teslim diyelim eğer eve gelmesinden daha ekonomik olacaksa.

  İlaveten yatak ne şartlarda taşınacak ezilecek mi büzülecek mi nasıl bir istiflemeye maruz bırakılacak?

  Mail adresime detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar..

 13. Yorum by Halil on 8 Kasım 2019 00:58

  Amerika new jersey e yaklaşık 1 konteyner ev eşyası göndereceğim fiyat bilgisi ve nasıl gönderileceği hakkında detaylı bilgi almak istiyorum

 14. Yorum by SECKİN SARPEL on 9 Ocak 2020 13:29

  Los angeles tan İstanbula Mart 2020 gibi evimi taşımak istiyorum Bilgi rica edecektim

 15. Yorum by Nilgun Sacakli on 16 Mayıs 2020 01:43

  Ben Amerika st.louis ten Türkiye mersin e eşyalarımı götürmek istiyorum. Evden eve. Sadece ev eşyaları. Elektronik hiçbir şey yok. Nasıl ve bana kaça mal olur. Bilgiye ihtiyacım var. Bilgilendirirseniz memnun olurum . Teşekkür ederim.

 16. Yorum by AT on 9 Haziran 2020 07:06

  Merhabalar
  ABD texas a tr ankaradan gelecek malzemeler icin fiyat almak istiyorum. yardimci olurmusunuz
  Tskler

 17. Yorum by Rachel Ayca Oliva on 13 Haziran 2020 00:51

  Merhabalar! New York Long Island da yasiyorum. Istanbul dan 2 adet 3 lu koltuk getirtmek istiyorum. Eger tasima yapiyorsaniz fiyat bilgisi hakkinda bilgilendirme alabilir miyim ? Tesekkur ederim simdiden, Iyi calismalar!

 18. Yorum by Cigdem Akdemir Akgun on 18 Haziran 2020 01:50

  Cary, North Carolina ABD den Turkiyeye bir muskrat esya tasimak istiyoruz bu konuda bize yardimci olabilirmisiniz?


Send this to a friend