Avrupa Express Nakliyat

  Kategori: Uluslararası


Avrupa ülkelerine en 18 en fazla 48 saat olmak üzere İnter Nakliyat olarak hızlı bir şekilde express nakliyat hizmeti veriyoruz. 

Özellikle ithalat ve ihracat yapan firmalar express taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyabilmektedir. Express taşımacılık hizmeti sayesinde Avrupa’nın bir çok ülkesine uzaklığa bağlı olarak 1-3 gün arasında teslimat yapmaktayız. Yurtdışı taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübe, alanında uzman personeller en önemlisi de sıfır gümrük problemi ile taşımacılık hizmeti veriyoruz.

İnter Nakliyat Avrupa express taşıma ve nakliyat hizmetlerimizde  Minivan (sprinter) minibüsler kullanmaktayız. Bu araçlarımız sayesinde en hızlı şekilde karayolundan gümrüğe takılmadan eşyalarınız Avrupa’nın istediğiniz bölgesine ulaştırılmaktadır. Özellikle kurumsal firmaların acil sevkiyatları, ithalat ve ihracat anlaşmalarında hız oldukça önemlidir. Avrupa express taşımacılık hizmetimizde yük taşımacılığını en kısa süreye indirgeyip çalışmaktayız.

Avrupa Express Nakliyat Taşıma Sürelerimiz

Almanya:40-48 SAAT
Polonya :48 SAAT
İspanya :72 SAAT
Fransa Kuzey Bölgeler : 48 SAAT
Fransa Güney Bölgeler : 60 SAAT
Romanya :24 SAAT
Slovenya :36-48 SAAT
Bulgaristan :24 SAAT
Hırvatistan : 36 SAAT

Avrupa Express Nakliyat Fiyatları

Express nakliyat fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak değişmektedir. Bu unsurlar;

  • Nakliyatın hangi Avrupa ülkesine yapılacağı,
  • Ülkenin uzaklığı,
  • Taşınacak olan gönderinin miktarı ve türü fiyatları etkilemektedir.

Avrupa Express nakliyat hizmetimizi almak ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend