Avusturya’ya Ev Taşıma

  Kategori: Uluslararası


Avusturya’ya Ev Taşıma

Dünyanın teknoloji ile bütünleşmesi, her ülke ile kontaklarımızın da artması sonucunu doğurdu. Bu şekilde biçimsel olarak farklı yaşam seçenekleri, iş ve okul modelleri ile de tanıştık. Avusturya bu açıdan yaşanabilecek, oldukça uygun şartları olan bir Avrupa ülkesidir. Sizler de belirli nedenlerden dolayı Avusturya’ya ev taşıma yapmak isteyebilirsiniz. Bunun artık mümkün olduğunu hemen belirtelim. Sizlere her zaman sınırsız ve kusursuz hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, doğru bir şekilde yurtdışında ki işlemlerinizde de yanınızdadır. İstediğiniz zaman şirketimizden yararlanarak, eşyalarınızı dilediğiniz ülkeye taşıma olanağına sahipsiniz.

Avusturya’ya Ev Taşıma Prosedürleri

Uluslar arası hukuk şartları gereği, ev eşyası taşıma da belirli izin ve prosedürlere tabidir. Ülkeler arası farklılıklar bulunmaktadır. Bu neden ile her ülkenin istediği evraklar da aynı şekilde değişmektedir. Avusturya ya ev taşıma başvurunuzu yaparken, sizden istenen evrak ve belgeler söylenecektir. İşlem için ülkemizde bulunan Avusturya konsolosluğuna gitmeniz gerekmektedir. Bu şekilde öncelikle oturma ve çalışma izinlerinin alınması gerekir. Sonrasında sizlere bazı sorular ve evraklar için zaman verilecektir. Bu süreçte işlemlerinizi yaparken, nakliye ile ilgili bilmeniz gerekenleri de hemen hatırlatalım. Özellikle işlemler için yetki belgesinin olması gerekiyor. Her eşya, her araç ile yurt dışına çıkartılamaz. Bunun için TCK’nın belirlediği izin belgelerinin alınması şarttır.

İzin belgesi olmayan araçlar, gümrük, sınır kapısı gibi geçişlerde alıkonulurlar. Bu neden ile sizler de eşyalarınızdan uzunca bir dönem ayrı kalabilirsiniz. Yapılması gereken birçok işlem için yurtdışına ev taşıma yetki belgesini atlamamanız gerekiyor. İnter Nakliyat bu konuda alanında uzman ve işini tam olarak yapan bir firmadır. Referansları bireysel ve kurumsal olarak denetleyebilirsiniz. Avusturya ya ev taşıma konusunda da güvenle tercih edeceğiniz firmamız, hızlı ve garantili işlem yapar. Kafanızda asla sorular olmadan bu işlemleri yapmak adına sizler de en önemli konuları gözden geçirmelisiniz. Gerekli izinleri aldıktan sonra bizimle irtibata geçebilir, taşınma paketlerimiz hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetimiz ile yeni evinizde huzur dolu bir yaşama hızlı bir geçiş yapabilirsiniz.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend