Belçika’ya ev taşıma hakkında merak ettikleriniz, nasıl taşınmanız gerektiği, hangi nakliyat hizmeti almanız gerektiğini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Yurtdışına taşınmak, orada yaşamak bazılarımız için seçenek, bazılarımız için ise gereksinimdir. Her ne sebeple olursa olsun, böyle bir durum ile karşılaştığınızda evinizi de götürmek isteyebilirsiniz. Uzun süreli olarak yaşamak için farklı bir ülkeye giderken, eşyalarınızı da götürme gibi bir şansınız her zaman bulunuyor. Mesela Belçika’ya ev taşıma olayı, son dönemde sıklıkla talep edilen bir durum. Eğitim ya da diğer nedenler ile Belçika’da yaşamayı tercih edenler, evlerini de komple oraya götürebilirler. Belirli izinlerin ve yasal zorunlulukların yerine getirilmesi ile bu konu hızlı bir şekilde çözümlenebiliyor. Sizler de bu tip bir durum ile karşılaştıysanız, yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Belçika’ya Ev Taşıma Sürecinde Neler Yapılır?

Belçika’ya Ev Taşıma

Bu tarz bir sürecin ilk aşamasında başvuru yer alıyor. Belçika Konsolosluğuna başvuru yaparak, gerekli izinleri talep etmelisiniz. Genel olarak orada neden bulunacağınızı, orada ki adresinizi ve Belçika’da bulunduğunuz süreçte nasıl geçineceğinizi belirtmeniz gerekiyor. Bu konular önemlidir. Yurtdışına ev taşıma işlemleri de devreye girdiğinde, yasal izinler biraz daha kapsamlı bir duruma gelecektir. Sizler için yapılması gerekenler konsolosluk tarafından da bildirilecektir. Bu izinler olmadan, eşyalarınızı yurt dışına nakil ettirmeniz de mümkün olmayacaktır. Ayrıca nakliye için aracın da yurt dışına eşya taşıyabilme yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Bu belge ülkemizde Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirli standartları sağlayan firmalara verilir.
Gerekli izin süreci sonlandıktan sonra, sizler de ciddi anlamda taşınma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Özellikle Belçika’ya ev taşıma için firmamızdan destek almanızın sizlere birçok artısı olacağını da belirtelim. Öncelikle eşyalarınızın toplanması konusunda, profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Bunun yanı sıra, yurt dışına ev taşıma yetki belgemizde bulunuyor. Bu belge ile sorunsuz olarak, dünyan her yerine eşyalarınızı götürebiliriz. Yeter ki sizin almanız gereken izinler de alınmış olsun. Belçika ülke olarak oldukça farklı yaşam tarzına sahip bir Avrupa toprağıdır. Bu neden ile ülkemizden ve diğer birçok dünya ülkesinden, gerek iş, gerek okul gerekse yaşam anlamında ciddi göçler alıyor. Oturma izinleri, iş ve maddi geçim ispatı olduktan sonra sizler de bu ülkede yaşamaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

  1. Geri bildirim by Türkiye'den Belçika'ya Ev Taşıma Hizmetleri on 15 Ekim 2018 15:59

    […] Belçika’ya ev taşıma hizmetinin adım adım […]


Send this to a friend