Berlin’e Ev Taşıma

  Kategori: Uluslararası


Türkiye’den Berlin’e ev taşıma işlemi yaptıracaklar için sürecin nasıl yönetildiği ve işlediğini tüm ayrıntıları ile birlikte yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Almanya ülke olarak Türk nüfusunun en çok yaşadığı ülkelerin başında geliyor. Geçmiş dönemde ülkemizden işçi kabul eden ülke, bugün neredeyse Türk nüfus yoğunluğunun en yükseğini görmektedir. Her ne sebeple olursa olsun, evinizi komple bu ülkeye götürmek isteyebilirsiniz. Mesela Berlin’e ev taşıma ya da Almanya’nın başka bir kentine taşınma talebiniz olabilir. Bu gibi durumlarda sadece konsolosluğa başvuru yaparak, işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Elbette ki taşınma izin ve evrakları bir vize ile aynı değildir. Farklı prosedürler ve süreçler bu aşamada sizleri beklemekte. Özellikle oturma izni bu işlemlerin en can alıcı noktasını oluşturuyor.

Berlin’e Ev Taşıma

Berlin’e Ev Taşıma Süreç Yönetimi

Zaman içinde yaşayacağınız yer konusunda farklı fikir ve görüşleriniz olabilir. Bu gibi durumlarda sizler de işlemleri yerine getirerek, dilediğiniz yere taşınabilirsiniz. Dünyanın her yerine olduğu gibi Berlin’e ev taşıma hizmetlerimiz de bu süreci sizin için en hızlı ve kolay hale getirmek için verilmektedir. Bu şekilde beklentileriniz en doğru, aktif ve özel olarak gerçekleşecektir. Ancak işlemler için öncelikle sizlerin konsolosluktan gerekli izinleri almanız gerekir. Aile belgesi, oturma izni, çalışma ya da okul belgesi bu sürecin ilk aşamasıdır. Daha sonra Berlin’de yaşamak için geçimizi nasıl sağlayacağınız size sorulur. Bu konulara netlik kazandırmak için maaş yazısı ve banka hesap bilgileriniz sizlerden istenebilir.

Geleneksel sistemden farklı olarak karşınıza çıkan bu sistem, doğru bir biçimde ve etkin olarak çözüm odaklıdır. Hemen Berlin’e ev taşıma belgelerinizi onaylatarak süreci hızlandırabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra ise yasal izinleri ve belgeleri olan İnter Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız yurtdışına ev taşıma için gerekli olan tüm izin belgelerine sahiptir. Bu neden ile en verimli sonuçları, sıkıntısız olarak bizlerden sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde evinizi toplama sürecinde profesyonel personelimizden yararlanmanız da mümkün olacaktır. Tüm eşyalarınız uzun yol için hazır hale getirilirken, aynı şekilde yeni evinize de kurulumları yapılacaktır. İstediğiniz şekilde bu paket hizmeti alabilir ya da parçalı şekilde kullanabilirsiniz. Sigortalı, garantili ve uzman bir nakliye ile yurtdışına evinizin eşyalarını hemen götürebilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend