Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

Genel

YURT-DIŞINDA-çalışma-koşulları-1200x675.jpg

Yurt dışında çalışmak için muhtemelen bir şirket tarafından davet edilmişsiniz demektir. Sıradan bir vatandaşın yurt dışında çalışması pek mümkün değildir. Ancak kurumsal firmalar, özel izinler düzenleyerek belirli meslek grupları için başvuru yapabilirler.
Yurtdışında çalışması gereken ve yurtdışında çalışma koşulları konusunda engeli olmayan evlerini taşıtmak isteyen kişiler, kurumsal bir firma arayışına girerler. Çünkü nakliye hizmetinde güven çok önemlidir. Eşyaların güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması için, gereken tüm detaylar ince bir şekilde düşünülerek, gerekli araştırma süreci tamamlanır.
Bir çok kişi gibi siz de güvenilir bir kurumsal nakliye şirketi arayışınızda İnter Nakliyat firmasına denk gelmişsinizdir.

İnter Nakliyat Güvencesi

1997 yılından beri taşımacılık sektöründe sürekli büyüyen bir çizgide yol alan firmamız, tüm taşıma hizmetlerinde özenle ambalajladığı ve paketlediği eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.
Uluslararası taşımacılık sektöründe kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı alanında hizmet veren firmamız, sigortalı olarak taşıdığı eşyalarınızı, fabrikalarınızı ve ofislerinizi, özenle paketleyerek dilediğiniz ülkeye taşıma gerçekleştirilmektedir.
Uluslararası mevzuatlara en uygun şekilde taşıma gerçekleştiren ekibimiz, her türlü şartı hesaba katarak hareket etmektedir. Sözleşmeli ve sigortalı bir şekilde taşınan eşyalarınızın güvenilir bir şekilde gereken yerlere ulaştırılması için gerekli çalışmalar yapılarak hizmet verilmektedir.
Denizaşırı ülkelere de taşıma hizmeti veren ekibimiz, güvenle, gözünüzü arkada bıraktırmayacak ölçüde taşıma işlemi yapmaktadır.

Denizaşırı Taşımacılık

Kara, hava ve deniz yoluyla taşımacılık gerçekleştiren en büyük firmalardan olan ekibimiz, yıllardır sektörde bilinen bir marka haline gelmiştir.
Evden eve nakliye hizmeti veren İnter Nakliyat güvencesi ile istediğiniz taşıma hizmetini en kısa sürede veren ekibimiz, tüm eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi taşımaktadır. Güvenilir ekibi ve deneyimli personelleri ile herhangi bir aksilik söz konusu olmasın diye her türlü önlemi alarak, gereken tüm detayları sizin için düşünerek hareket etmektedir.

Kurumsal firmaların da ilk tercihi olan firmamızla siz de çalışarak her türlü yurt içi ve yurt dışı taşıma işlemlerinizi gözünüz arkada kalmadan yaptırabilirsiniz. Taşımacılıkta kalite ve güven söz konusu ise, İnter Nakliyat hizmetinizdedir.


AVRUPA’DA-OTURMA-İZNİ-NASIL-ALINIR-1200x675.jpg

Avrupa’da Oturma İzni Nasıl Alınır?

Her ülkenin farklı bir göçmen politikası olduğu için, gitmek istediğiniz ülkede oturma izni alabilmeniz için değişik şartlarla karşılaşmanız mümkündür.
Yani Avrupa’da oturma izni nasıl alınır sorusuna genel bir cevap vermek gerekirse, istisna durumları dikkate almadığımızda, bazı şartların oluşması ilk şartlar olarak söylenebilir. Mesela mal varlığınızın bulunması, banka hesaplarınızda hareketler olması ve belirli bir birikiminizin olmasının yanında iyi bir işinizin olması oturma izninizi kolaylaştıracak durumlardır.
Öğrenci olarak gidenlerin ise bu gerekleri sağlayacak bir velilerinin olması gerekmektedir. Kısacası maddi olarak ne kadar güçlüyseniz, o kadar çok şansınız var demektir.

Avrupa’ya Taşınmak

Avrupa’nın herhangi bir ülkesine taşınmanız gerektiğinde, güvenilir ve kurumsal bir firma bularak nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
Bu firmalar arasında 1997 yılından beri hizmet veren İnter Nakliyat, ilk sıralarda yer almaktadır. Güvenilir hizmeti ve sigortalı taşımacılığı ile kara, hava ya da deniz yoluyla sık sık taşıma hizmeti verilmektedir. Taşınılacak olan yerden özenle alınıp paketlenen eşyalar, aynı özenle ulaşacağı ülkeye kadar taşınır.
Çok fazla hizmet verdiğimiz bölgelerden olan Avrupa, kısa sürede eşya ve fabrika gibi kurumsal taşınmalarda başarılı olarak taşımacılık yaptığımız yerlerdendir. Denizaşırı olan ülkelere de deniz yolu ile taşıma yapan şirketimiz, Türkiye’nin en büyükleri arasındadır.
Bu süreçte resmi olarak gereken tüm evraklar hazır ve yasalara uygun bir şekilde taşınma gerçekleşir.

Evden Eve Nakliyat Konusunda 20 Yıllık Deneyim

İnter Nakliyat 20 yıllık deneyimi ile evden eve nakliyat yurtdışı ve yurtiçinde hizmet vermektedir.
Kurumsal bir firma olan şirketimizin bünyesinde hava ve kara taşıtları bulunmakta, her gün dünyanın bir çok bölgesine eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Deneyimli ve kaliteli hizmet veren ekibimizin en iyi hizmet vermek için gece gündüz çalışması, en büyük referansımızdır. Kişisel ve kurumsal taşınma hizmetleriniz için her türlü taşımacılık konusunda deneyimli olan ekibimizle iletişime geçerek, her türlü sorununuz için danışabilirsiniz.
Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla siz de yurt dışına yerleşmeniz gereken durumlarda evinizi de beraberinde taşıyabilirsiniz.


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868