Denizyolu Taşımacılığı


Denizyolu Taşımacılığı

Dünya ticaretinin günümüzde yaklaşık %80 kadarı deniz yolu ile gerçekleşmektedir. Bu alanda söz sahibi olmak ve profesyonel denizyolu taşımacılığı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Geniş acente ağımız ve söz sahibi olduğumuz üyelikler eşliğinde, sizler için kıtalararası akılcı çözümlerle lojistik desteği sağlamaktayız.

Yurtdışı Denizyolu Taşımacılığı

Dünyanın neresinde olursa olsun kapıya teslim, gümrük ve dağıtım servis hizmeti kapsamında geniş bir destek sağlamaktayız. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz profesyonel anlaşmalar, üye olduğumuz global acente ağları kapsamında lojistik desteğini, kurumsal dil anlayışla sağlamaktan memnuniyet duyarız. Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız ilkeli anlayışımız doğrultusunda, yurtdışı denizyolu taşımacılığı için her türlü kombinasyon planlamasını gerçekleştirerek en ideal çözümler ele almaktayız.
– Limandan limana taşımacılık
– Limandan kapıya taşımacılık
– Kapıdan kapıya taşımacılık
Tüm bu seçenekler açısından ürünlerin konsolide edilmesi, cross taşımacılık desteği ve transit yükleme hizmetlerini, profesyonel kadromuz eşliğinde en iyi süreçle tamamlamaktayız.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Gemi Taşımacılığında Etkin Avantajlar

Kıtalararası gerçekleştirdiğimiz gemi taşımacılığı konusunda sizler için pek çok profesyonel olanak sunmaktayız. Özellikle gemi acentaları eşliğinde gerçekleştirdiğimiz etkin kontratlar navlun ayrıcalığı oluşturmaktadır. Böylece süreç çok daha profesyonel bir anlayış altında devam ederken, maliyetler minimum seviyeye çekilir. Sürecin başından sonuna konusunda tecrübe sahibi olan uzman kadromuz, tam donanımlı ekipman ve akılcı çözümlerimizle, ürünlerinizin zamanında gerekli yere ulaşmasına olanak tanımaktayız.

Güçlü Alt Yapıyla Profesyonel Deniz Taşımacılığı

Dev Filo hizmet anlayışı ile ele aldığımız deniz taşımacılığı konusunda, değişik konteyner tipleri üzerinden tüm ürünleri güvenli şekilde transfer etmekteyiz. Bu konuda önemli bir deneyim sahibi olmakla beraber, güvenli bir altyapı üzerinde destek sağlıyoruz. Ne tür ürünler taşınacak ise buna uygun şekilde plan ve program çıkartarak doğru altyapıyı sağlamaktayız.
– Bütün farklı katı, sıvı ve gaz maddelerinin taşınması
– Yanıcı ya da yanıcı olmayan kimyasallar
– Askılı tekstil ürünleri
– Ağır tonajlı ürünler
– Gabari dışı proje yükleme işlemleri
– Açık yük taşımacılığı ile gemi kiralama desteği
Ürün tiplerine bağlı olarak deniz taşımacılığı konusunda ele alınması gereken çalışmaları, dikkatli bir çalışma anlayışıyla sağlamaktayız. Aynı zamanda Flexi ile askılı konteyner hizmeti, yükleme ve serilme desteği de profesyonel hizmet altında gerçekleştirilmektedir.

Entegre Çözümlerle Deniz Taşımacılığı Hizmeti

Bugüne dek elde ettiğimiz tecrübe ve profesyonellik eşliğinde, sizler için entegre çözümler sunarak çalışma portföyümüzü genişletmekteyiz. Değişik destinasyonlara bağlı olarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde karşılamak için Entegre çalışmalar sağlıyoruz. Böylece deniz-demiryolu, kara-deniz gibi uluslararası çalışmalar üzerinden hizmet vermekteyiz.

Böylece ulaşım konusunda akılcı çözümlerimiz sayesinde güvenli şekilde ürünlerinizin, zamanında tam adresine ulaşmasına olanak tanımaktayız. Bu konuda doğru ekipmanlar, etkin çözüm yöntemleri ve profesyonel üyelikler kapsamında, sizlere kıtalararası en iyi taşımacılık desteğini sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Her Açıdan Üstün Ayrıcalıklar Sağlayan Deniz Taşımacılık Hizmeti

Tam kapsamlı deniz taşımacılık hizmeti konusunda el aldığımız süreç pek çok amaca destek sağlamaktadır. Özel tip ve standart konteyner çeşitleriyle beraber, ISO tank tipi ve flexi konteynerler üzerinden de profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz. Böylece taşınması gereken ve farklı özelliklere sahip her türlü ürün çevreye duyarlı, güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yüksek hacim potansiyeli ile ele aldığımız yönetim kapsamında, ürünleriniz geniş bir portföy üzerinden kıtalar arası yolculuk gerçekleştirir. Özellikle müşterilerimizin taleplerini baz almak suretiyle Ar-ge çalışmalarını sürdürürken, firmamıza yenilikler katmaya devam etmekteyiz. Ele aldığımız profesyonel çalışmalar doğrultusunda minimum maliyet sağlamakta; ayrıca zamandan tasarruf oluşturmayız. Profesyonel çözümlerle deniz taşımacılığı konusunda, en uygun fiyat politikasıyla hizmetinizdeyiz.