Eşya Depolama


İstanbul Eşya Depolama Firması

İnter Lojistik Grubu olarak; kurulduğumuz 1997 yılından günümüze zati eşyanın taşınması ve depolanması alanlarında hizmet sunmaktayız. İnter Lojistik Grubu 18 yıldır İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini devam ettiren bir zati eşya taşıma firması olarak başladığı lojistik sektörüne, 2004 depolama alanlarında da faaliyet göstererek Türkiye’nin en büyük zati eşya taşıma ve depolama firmalarından olmuştur. İnter Lojistik Grubu İle eşyalarınızın güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın!

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinin, yazlık eşyalarınızın ya da sezonluk iş yeri taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

 

Güvenilir ve Akıllı Depo ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolamahizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

Eşya depolama İstanbul depolama firması

İnter Uluslararası Nakliyat şirketimiz Eşya depolama alanında sahip olduğu uzman ekip ve ekipmanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yıllarca edindiğimiz bilgi birikim sayesinde edindiğimiz tecrübelerle en iyi planı en makul sürede ve en ekonomik ücretlerle sunmanın gayreti içerisindeyiz. Eşya depolama alanında markalaşan İnter Eşya Depolama firmamız ile tanışmaya bekleriz.

 

Geniş Hizmet Ağı

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.

 

Uluslararası Standartlarda Paketleme Eşya Depolama Hizmeti

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Zamanında Teslimat

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!

Profesyonel Eşya Depolama Şirketi