Uluslararası Taşıma


ULUSLARARASI TAŞIMA

Uluslararası taşıma hizmet ağımız kapsamında; tüm dünyada yaygın hizmet ağımız bulunmaktadır. Bu hizmet ağımız ile Türkiye’nin her bölgesinden tüm dünyaya, tüm dünyadan Türkiye’nin her bölgesine uluslararası taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İnter Lojistik Grubu ile; başta Avrupa olmak üzere, Türkiye’yi kapsamayan her türlü taşımayı da dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun gerçekleştirebilirsiniz.

Uluslararası taşıma hizmetimiz ile sizlere zati eşya taşımalarında en geniş taşıma seçeneklerini sunmaktayız. Bu taşıma seçenekleri karayolu ev eşyası taşıma, havayolu ev eşyası taşıma ve denizyolu ev eşyası taşıma alternatifleri ile sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Uluslararası taşımalarda sunduğumuz alternatif taşıma yöntemlerinin yanı sıra taşıma öncesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetler, taşınma işleminizin akıbeti açısından büyük önem arz etmektedir.

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/WhatsApp-Image-2018-02-19-at-15.23.00-1.jpg

İnter Lojistik Grubu; 1997 yılından günümüze genç ve dinamik kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Her gün hizmet ağını ve kalite politikasını geliştirmeyi hedefleyen İnter Lojistik Grubu, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.