Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


DEPOLAMA

İnter Lojistik Grubu

DEPOLAMA HİZMETİ


İnter Lojistik Grubu olarak; kurulduğumuz 1997 yılından günümüze zati eşyanın taşınması ve depolanması alanlarında hizmet sunmaktayız. İnter Lojistik Grubu 18 yıldır İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini devam ettiren bir zati eşya taşıma firması olarak başladığı lojistik sektörüne, 2004 depolama alanlarında da faaliyet göstererek Türkiye’nin en büyük zati eşya taşıma ve depolama firmalarından olmuştur. İnter Lojistik Grubu İle eşyalarınızın güvende ve emniyette olduğundan hiç şüpheniz olmasın!


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/interlojistik_01-min-1024x768.jpg

İnter Lojistik Grubu iştiraki olan İnter Depolama ile ev ve ofis eşyalarınızı, firmanıza ait arşivleri güvenle depolayabilirsiniz.

Depolama alanında verdiğimiz hizmet kapsamında sektörün önde gelen firmalarından olmamızı sağlayan ana unsur izlediğimiz kalite politikası ve tam anlamıyla flexible depolama hizmeti veriyor olmamızdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Zati eşya hijyenik olarak çok iyi koşullarda depolanmak zorundadır. Ev ve ofis eşyalarınız paketlenme esnasından hijyenik paketleme malzemeleri ile başlayan sürecimiz, tamamen zati eşyanın muhafazası için tasarlanmış depolama alanlarımızda sürmektedir. Zati eşyaların zarar görebileceği nem, rutubet, toz gibi ortamlardan uzak bir depolama süreci gerçekleştirmekteyiz. 7/24 güvenlikli depolama alanlarımız ile 18 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gerek kalite politikamızın bir getirisi, gerekse çalışma prensiplerimizin bize kazandırdığı en önemli odak noktamız müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu anlamda tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanmış flexible depolama hizmetimiz ile taahhüt tarihi vermek zorunda olmadan depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


Depolama Nedir ?


Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın ya da sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_0970-1.jpg

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

Depolama

HİZMETLERİMİZ


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_0982.jpg

EV

Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinin, yazlıkların ya da sezonluk iş yerlerinizin taşınır mallarının…

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/unnamed-4.jpg

OFİS

Ofislerde iş akışları hiç bitmez. Özellikle bire bir müşteriler ile muhatap olduğunuz bir iş akışınız var…

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/arşiv-depolama.jpg

ARŞİV

Arşiv depolama; firmanıza ait arşivleme süresi bekleyen veya dolan evraklarınız için sunduğumuz hizmetimizdir.GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…


Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85