Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Arşiv DepolamaArşiv Depolama


Arşiv depolama; firmanıza ait arşivleme süresi bekleyen veya dolan evraklarınız için sunduğumuz bir depolama hizmetimizdir. Bu hizmet kapsamında depolanmasını istediğiniz arşivlerinizi, envanter kaydınız doğrultusunda paketlenmesi işlemini gerçekleştirmekteyiz. Akabinde envanter kaydınız ile uyumlu bir biçimde depolama kodlamaları gerçekleştirilmektedir. Doğru bir biçimde envanter tutmamız sayesinde, muhafaza süreci boyunca eskiye dönük evrak ihtiyaçlarınızı depo kodlama sistemimiz ile hızlı bir biçimde karşılamaktayız.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/arşiv-depolama-1.jpg

Arşiv Depolama Hizmeti

Arşiv depolama hizmetleri arasında birbirinden farklı alternatifler görebilirsiniz. Arşivinizi depolamaya dair aradığınız hizmet anlayışını geniş bir yelpazede sizlere sunan İnter Lojistik Grubu, gerçekleştirmeyi planladığınız depolama işlemine dair tüm alternatifleri sizlere sunmaktadır.

Arşiv depolama talebiniz doğrultusunda sizlere en akılcı çözümleri üretiyor, tüm arşivinizin depolanması konusunda tam kapsamlı bir lojistik destek sağlıyoruz. Arşivinizin sınıflandırılması, belgelenmesi konusunda uzman ekibimiz firmanız ile ortaklaşa bir çalışma yürüterek, tüm arşivinizi depolanabilir bir hale getirmektedir. Sunduğumuz geniş kapsamlı çözümler ile istediğiniz tarih ve saatte arşivinize erişme imkanı sağlıyoruz.
GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85