Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Ofis DepolamaOfis Eşyası Depolama


Ofislerde iş akışları hiç bitmez. Özellikle bire bir müşteriler ile muhatap olduğunuz bir iş akışınız var ise birçok evrak olacak ve bunların belli zaman aralıklarında saklanması gerekecek. Ofis eşya depolama sayesinde isterseniz tüm saklanması gereken dosyaları, ofis ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde ve ihtiyacınız olduğu her zaman kolayca alabileceğiniz şekilde saklayabileceksiniz. İsterseniz zaman içinde eşya depolama alanınıza yeni eşyalar ekleyebilir ya da gerekli olan eşyaları alarak yine kiralama yapmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama ya da zorluk çıkmayacağı için bu iş akışını oldukça çok seveceksiniz diye düşünüyoruz.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/unnamed-3.jpg

Ofis Eşya Depolama Sorunları Nelerdir?

Peki sizlere bahsettiğimiz bu harika iş akışının hiç sorunu olmuyor mu? Olmaz olur mu? Eğer doğru adresleri seçmez ve doğru firmadan ofis eşyası depolama hizmeti almaz iseniz elbette eşyalarınızın başına her şey gelebilir. Öncelikle saklanacak alanın hem güvenlik önlemleri sizleri tatmin etmeli hem de eşyaların saklanma koşulları sizleri memnun etmelidir. Aksi halde sadece duyduğunuz ama gidip görmediğiniz ya da güvenmediğiniz firmalar ile çalışmanız pişmanlık olarak geri dönebilir. İnter Depolama sayesinde sizler güvenli, emniyetli ve huzur dolu bir şekilde ofis eşyalarınızı teslim edebilecek ve dolayısı ile süresiz bir şekilde saklanmasını sağlayabileceksiniz.

Ofis Eşyası Depolama Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis eşya depolama yaparken dikkate dilmesi gerekenler ise depo olacak alanın ne kadar elverişli olduğu olacağıdır. Yapan yağmurlardan etkilenmeyecek ve eşyalarınızın zarar göreceği şekilde nemden ve rutubetten uzak olan bir depo olması oldukça önemlidir. Dolayısı ile eşya depolama yaparken firmaya güvenmek ve sizin eşyalarınızı kendi eşyaları gibi saklayacak olan firma ile çalışmak sizlere avantaj sağlıyor olacaktır. Ofislerinizin tüm eşyalarını uzun bir taşınma süresi kapsamında da güveli bir şekilde istediğiniz kadar depolatabilirsiniz. Bu sayede hem iş akışınızı aksatmayacak hem de taşınma süreçlerinizi daha kontrollü bir şekilde devam ettiriyor olacaksınız. Tüm detaylı bilgi için firmadan bilgi alabilir ve en yakın zamanda ofis eşya depolama hizmeti almak için sözleşmenizi yapabilirsiniz. Fazla ofis eşyaları saklansın ve zamanı geldiğinde önünüze gelsin diyorsanız o halde doğru adrestesiniz.
GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85