Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Kurumsal Taşıma

Fabrika – Hastane – Okul TaşımalarıFabrika – Hastane – Okul Taşımaları


Fabrika, hastane, okul taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız, taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla, kaliteli ve hızlı taşıma hizmeti vermektedir. Fabrika, hastane, okul taşımalarında kurumsal faaliyet gösteren şirketimiz, iş alanınızı güven içerisinde taşımak için bütün imkanlarını hizmetinize sunmaktadır.

Ön inceleme ve planlama aşamalarından sonra, personelimiz ambalajlama aşamasına geçmektedir. Eşyalar hassasiyetlerine göre, uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir. Araçlarımız uzun yola dayanıklı olup, eşyaların ve malzemelerin korunmasında etkilidir. Her türlü yol şartına uygun olan araçlarımıza eşyalar ve makineler yüklenir. Boyut olarak büyük malzemeler, herhangi bir hasar alma riskine karşı uygun donanımlı araçlara taşınır.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/fabrikaokulhastane123.jpg

Kurumsal taşıma hizmetlerinde uzman kadromuz, tecrübelerimiz, iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız “Sorunsuz Fabrika Taşımacılığı” bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

İnter Lojistik Grubu; kurumsal taşınmalarda ve şehiriçi, şehirlerarası taşımacılık sektörünün en kaliteli firmalarındandır. Diğer fabrika taşıma firmalardan farklı olarak sorun tanıma, iş takip sistemi, sorunlarda acil lojistik güçlendirmiştir. İnter Lojistik Grubu; kurumsal taşımalara getirdiği alternatif çözümler ve operasyon alanında uzman ekibi ile bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85