Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Kurumsal Taşıma

Fuar – Stant TaşımalarıFuar – Stant Taşımaları


Fuarlar, dünyada firmalar arasında en fazla kullanılan reklam alanları arasında yer almaktadır. Birçok şirket, fuarlar sayesinde ürünlerini yüzlerce insana ulaştırarak, daha fazla kişiye ürünlerini tanıtma şansı bulabilmektedir. Bu nedenle ise firmaların fuar, stant taşıma gibi bir ihtiyaçları doğmaktadır. İnter Lojistik Grubu ise bu ihtiyaçlara en uygun alternatifleri sunmaktadır.

Firmalar düzenledikleri fuar dönemlerini bütün piyasaya bildirirler. Biz firmamız olarak fuar stantlarının ve fuarda sunuma çıkacak olan eşyaların taşıma ve kurulum işlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Firma sahiplerinin istediği zamanda fuarların hazır bulunmasını sağlarız. Fuar bitiminde tekrar stantları ve ürünleri firma sahiplerinin bildirdiği yerlere nakliye ediyoruz.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/fuarstant123.jpg

Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi, stant kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir taşıma firmasına ihtiyacınız varsa, İnter Lojistik Grubu olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz. Fuar nakliyat hizmeti, fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına, dilerseniz fuar alanında sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

Fuarda sunuma çıkacak olan ürünler ise taşıma esnasında zarar görürse gereği gibi reklam edilemez. Bu sebeple sizlere önerimiz bu işi profesyonelce ve kaliteli olarak yapan firmalarla çalışmanızdır. Bir nakliyat firması olarak sizlere zamanında teslim ve sıfır hasar garantisi sunuyoruz.

İnter Lojistik Grubu; kurumsal taşınmalarda ve şehiriçi, şehirlerarası taşımacılık sektörünün en kaliteli firmalarındandır. Diğer fabrika taşıma firmalardan farklı olarak sorun tanıma, iş takip sistemi, sorunlarda acil lojistik güçlendirmiştir. İnter Lojistik Grubu; kurumsal taşımalara getirdiği alternatif çözümler ve operasyon alanında uzman ekibi ile bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…Ayrıntılı Bilgi İçin

LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ


İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85