Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...


Dünyaya açılan kapınız…

ULUSLARARASI TAŞIMA

ULUSLARARASI TAŞIMA


Uluslararası taşıma hizmet ağımız kapsamında; tüm dünyada yaygın hizmet ağımız bulunmaktadır. Bu hizmet ağımız ile Türkiye’nin her bölgesinden tüm dünyaya, tüm dünyadan Türkiye’nin her bölgesine uluslararası taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İnter Lojistik Grubu ile; başta Avrupa olmak üzere, Türkiye’yi kapsamayan her türlü taşımayı da dünyanın hangi bölgesinde olursanız olun gerçekleştirebilirsiniz.

Uluslararası taşıma hizmetimiz ile sizlere zati eşya taşımalarında en geniş taşıma seçeneklerini sunmaktayız. Bu taşıma seçenekleri karayolu ev eşyası taşıma, havayolu ev eşyası taşıma ve denizyolu ev eşyası taşıma alternatifleri ile sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Uluslararası taşımalarda sunduğumuz alternatif taşıma yöntemlerinin yanı sıra taşıma öncesi ve sonrasında sunduğumuz hizmetler, taşınma işleminizin akıbeti açısından büyük önem arz etmektedir.

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/WhatsApp-Image-2018-02-19-at-15.23.00-1.jpg

İnter Lojistik Grubu; 1997 yılından günümüze genç ve dinamik kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Her gün hizmet ağını ve kalite politikasını geliştirmeyi hedefleyen İnter Lojistik Grubu, müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Uluslararası Taşıma Hizmet Süreci


FİYAT TEKLİFİ ve HİZMET BİLGİLENDİRMESİ

Uluslararası taşıma talebinize binaen, müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmeler doğrultusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerin bilgilendirmesi ve fiyat teklifinin iletilmesi süreci gerçekleşmektedir. Satış temsilcilerimiz uluslararası evden eve nakliyat hakkında aklınızda olan bütün soruları cevaplayacak ve gözünüzden kaçmaması gereken ayrıntılara dair sizlerle bilgi paylaşımı yapacaklardır.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/fiyat-teklifi.jpg


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/inter-lojistik-metreküp-hesaplama-1.jpg


EŞYALARINIZIN METREKÜP DEĞERİNİN ÖLÇÜMÜ

Metreküp ölçümü; katı bir maddenin uzayda kapladığı alanın metre cinsinden ölçümünü ifade etmektedir. Metreküp değeri hesaplanırken en – boy – yükseklik değerlerinin birbiri ile çarpımı formülü kullanılır. Buradan çıkan sonuç, bizlere katı maddenin uzaydaki hacmini vermektedir. Bu bilgi doğrultusunda eşyalarınızın hacimsel değeri hesaplanır ve fiyat, operasyon değerleri belirlenir. Bu hesaplamada ortaya çıkan sonuç ile eşyalarınızın taşıma işlemi yapılacak araçta, konteynerde veya uçakta kaplayacağı alan bilgisi elde edilir. Eşyalarınızın hacminin ölçümünde taşımayı planladığınız eşyaların listesi veya ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz ekspertiz işlemi baz alınmaktadır. Hesaplanan eşya miktarı ile bütün taşıma operasyonunuza bir yön çizilecektir.
SÖZLEŞME

Uluslararası taşıma hizmetimize dair anlaşmayı düşündüğünüz takdirde tarafımızca size bir imzalı sözleşme örneği gönderilecektir. Sözleşme içerisinde taşımaya dair ayrıntılı bilgiler (adres, tarih vb.) ve firma – müşteri arasındaki haklar yazılı bir biçimde elinize ulaşmış olacaktır. Bu sözleşme doğrultusunda tüm haklarınız garanti kapsamına alınırken aynı zamanda da operasyon ayrıntılarını görebileceksiniz.https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/sözleşme.jpghttps://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/taşıma-günü.jpg


ULUSLARARASI TAŞIMA GÜNÜ

Sözleşme imzalandıktan ve size uygun taşıma günü belirlendikten sonrasında ekiplerimiz anlaşılan tarihte adresinizde olacaklar. Taşıma günü sabah saatlerinde başlanılan paketleme işlemleri ile birlikte, eşyalarınız uluslararası evden eve nakliyat standartları doğrultusunda paketlenecektir. Bu paketleme işleminde yüksek kalite ve yüksek mukavemetli paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Örneğin kullanılan kolilerimiz çift oluklu mukavva ve ortalama 50 – 60 KG yük basıncına dayanıklıdır. Güçlü paketleme malzemesi kullanımı, eşyalarınızın uzun süreler muhafazasında herhangi bir zarar görmemesini sağlayacaktır.

Paketleme işlemi gerçekleştirilen eşyalarınız, yapılan operasyon programı doğrultusunda kapalı kasa evden eve nakliyat araçları ile aktarım depomuza taşınacaktır. Aktarım depomuzda ise yine operasyon programı doğrultusunda çıkış tarihine kadar muhafaza edilecektir.
EŞYA LİSTESİ

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında; hem gümrükleme esnasında ihtiyaç duyulacak hem de eşyalarınızın muhafaza sürecinde sınıflandırılmasını sağlayacak bir eşya listesi tutulmaktadır. Ekiplerimiz taşıma gününüzde paketleme işlemi bittikten sonra araç yüklemesine geçtiklerinde bu liste operasyon şefimiz tarafından tutulur. Akabinde size onaylatılıp, bir kopyası sizinle paylaşılır.https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/eşya-listesi.jpghttps://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/uluslararası-taşıma-süreci-1.jpg


ULUSLARARASI TAŞIMA SÜRECİ

Uluslararası taşıma sürecinde, sözleşme ve eşya teslim alımı gerçekleştikten sonra taşıma süreci başlamaktadır. Firma yetkililerimiz ile imzaladığınız sözleşme doğrultusunda belirlenen teslim tarihinize kadar eşyalarınız ev eşyası depolarımızda muhafaza edilmektedir. Bu muhafaza süreci boyunca eşyalarınız, ev eşyasının zarar görebileceği nem, toz, rutubet gibi ortamlardan tamamen uzak bir şekilde korunacaktır. Akabinde taşıma operasyonunuz doğrultusunda bir işlem görecektir.

Karayolu ile Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Türkiye ile Almanya, Avusturya, Belçika, İngiltere gibi Avrupa ülkeleri arasnda yapılacak uluslararası evden eve nakliyat işlemleri için karayolu taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Karayolu taşımaları ise sizlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ikiye ayrılmaktadır;

  • Karayolu Parsiyel Taşıma : Bu taşıma işlemi eşya miktarı 20 metreküp üzeri olan müşterilerimize önerilmektedir. Ortalama teslim süresi Avrupa ülkeleri için 2 -3 hafta sürmektedir. Ayrıntılı bilgi için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Karayolu Ekspres Taşıma : Bu taşıma işlemi eşya miktarı 20 metreküpten az olan müşterilerimiz için önerilmektedir. Çoğunlukla süre kısıtı olan müşterilerimizin kullandığı bu taşıma işleminde, ortalama 4 – 8 gün teslim süresi bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Denizyolu ile Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası taşıma işleminiz eğer deniz aşırı bir ülkeye gerçekleşecekse, sizin için önerdiğimiz taşıma yöntemi uluslararası denizyolu taşıma işlemidir. Örneğin Türkiye’den Kanada’ya yapılacak bir taşıma işleminde, müşteri temsilcilerimizin size sunacağı yöntem denizyolu taşıma olacaktır. Denizyolu taşımada ise yine eşya miktarınız doğrultusunda belirlenecek olan taşıma yöntemleri olacaktır. Bunlar parsiyel konteyner ve komple konteyner şeklinde alternatiflerdir. Satış temsilcilerimiz sizlere gerekli konteyner ölçüleri ve konteynere ne miktarda bir eşyanın sığacağı konusunda bilgilendireceklerdir. Bu doğrultuda taşıma işleminiz gerçekleşecektir. Konteyner teslim süreleri için satış temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Havayolu ile Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Çoğunlukla koli ve paketler halinde taşınması planlanan kişisel eşya taşımalarında, dünyanın her yerine gerçekleştirilen bir taşıma yöntemidir, uluslararası havayolu taşıma hizmeti. Bu taşıma yönteminin en avantajlı kısmı bütün sürecin hızlı bir biçimde gerçekleşiyor olmasıdır. Hızlı teslimat ile bütün kişisel eşyalarınız adresinize kadar teslim edilmektedir. Havayolu taşıma seçenekleri ve avantajlı fiyatlarımız için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/uluslararası-taşıma-süreci-2.jpghttps://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/gümrükleme.jpg


GÜMRÜKLEME

Uluslararası taşıma işlemi gerçekleştirilecek her türlü ürün gümrükleme işlemi görmektedir. Ticari ürünlerin gümrükleme ve vergilendirme sistemlerinden farklı olarak ev eşyalarının gümrüklemesi işlemlerinde bir çok ülkede fatura beyanı veyahut vergilendirme uygulanmaz. Gümrük tarafından istenen bir takım evraklar bulunmaktadır. Bunlar taşınılacak ülkeye göre değişim gösterse de en temelinde taşıyıcı firmaya verilecek bir vekaletname, kimlik ve pasaport fotokopisi, eşya listesi ve adres bilgilerinden oluşmaktadır. Bazı ülkelerde ise oturduğunuz eve dair ikametgah, adınıza fatura gibi ayrıntılı dokümanlar da istenmektedir. Gümrüklemeye dair tüm ayrıntılı bilgiyi satış temsilcilerimiz ve gümrük departmanımızdan edinebilirsiniz.
EŞYA TESLİMİ

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetimizin son fiziki aşaması eşya teslimidir. Yeni taşınacağınız eve eşya teslimini sağlama konusunda esnek seçenekler sunmaktayız. Bu seçenekler taşınılacak bölgeye göre tavsiyelerimiz doğrultusunda ilerlemesi, hem maddi hem de teslim alma açısından sizin için yararlı olacaktır. Taşınılacak lokasyona göre operasyon ekibimiz tarafından önerilen size birkaç alternatifte teslimat yöntemi önerilecektir. Bu teslimat yöntemlerine gümrükten teslim alma, kapıya teslim, eve taşıma, eve kurulum gibi örnekler verebiliriz. Tamamen yeni evinizin fiziki ortamından kaynaklı değişim gösteren ve maddi açıdan bütçenizin dostu olacak tercihler önerilecektir. Örneğin eve kurulum konusunda daha ucuz seçenekler yaratılabiliyorsa, bu konuda her türlü esneklik firmamız tarafından sağlanacaktır.https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/eşya-teslimi.jpghttps://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/uluslararasi-tassima-4.jpg

Uluslararası Taşıma

Hizmetlerimiz

https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/IMG_0983-1.jpg

EV EŞYASI

Uluslararası ev eşyası taşıma hizmetimiz ile sizlere ev taşımalarınızda en geniş taşıma seçeneklerini sunmaktayız.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/unnamed.jpg

OFİS

Uluslararası ofis taşıma hizmetimiz ile firmanız için özel çözümler üretmekte ve yeni ofislerine bir biçimde taşınmalarını sağlamaktayız.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/modernart-350x220.jpg

SANAT ESERİ

Uluslararası sanat eseri taşıma ve tarihi eser taşımacılığında sektörün öncüsü İnter Lojistik Grubu’ndan, İnterArt.


https://www.internakliyat.com/wp-content/uploads/2018/05/yurtdisina-evcil-hayvan-tasima.jpg

EVCİL HAYVAN

İnter Lojistik Grubu tüm evcil hayvanlarınız için sağlıklı ve güvenli bir taşıma ortamı sunmaktadır.


Uluslararası Taşıma ile İlgili Blog Yazılarımıza Göz Atabilirsiniz…


Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image


GENİŞ HİZMET AĞI

İnter Lojistik Grubu; başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada yaygın hizmet ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Almanya ofis ve zati eşya deposu, deniz aşırı ülkelerdeki acentelikleri ile dünyanın her noktasında eşyalarınızı güvenle taşımaktadır.


ULUSLARARASI STANDARTLARDA PAKETLEME

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.


ZAMANINDA TESLİMAT

Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!
Tüm Dünyaya Teslimat

Dünyanın tüm noktalarına, tam zamanında teslimat İnter Lojistik Grubu’nda.


7/24 Müşteri Desteği

Dünyanın hangi noktasında olursanız olun, 7/24 müşteri desteği ile İnter Lojistik Grubu yanınızda.


Güvenilirlik

Yılların Tecrübesi ve yüzlerce referansı ile Türkiye’nin en güvenilir lojistik firmalarından biri…


Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve

Uluslararası taşımaya dair tüm sorularınız için lütfen iletişime geçiniz

İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.

No: 28 K.1  Barsan Plaza

(E-5 Mevkii) Pendik İST.

444 61 85