İngiltere’de Mobilya Fiyatları

  Kategori: Genel


İngiltere’de mobilya fiyatları ne kadar, İngiltere’ye taşınanlar yeni mobilya mı almalı yoksa kendi mobilyalarını mı götürmesi daha avantajlı içeriğimizden bulabilirsiniz.

İngiltere ekonomik açıdan iyi bir ülkedir. Para birimi ise GBP (İngiliz Sterlini)’dir. İngiltere’ye tamamen veya uzunca bir süre yaşamak amacıyla taşınan kişiler genellikle oraya gidip yeni mobilyalar, eşyalar almayı düşünür. Fakat 1 GBP’nin TL karşılığı günümüzde 6,82’dir. Türk Lirasının neredeyse 7 katı olan İngiliz Sterlini ile İngiltere’de mobilya almak haliyle oraya yeni taşınacaklar için çok mantıklı bir hareket değildir. Türkiye’den İngiltere’ye taşınanların mobilya konusunda ekonomik olmasının tek yolu uluslararası taşımacılık yapan bir firma ile anlaşıp Türkiye’de evinde yer alan mobilyaları nakliye etmesidir.

İnter Nakliyat olarak Türkiye’den İngiltere’ye ve daha birçok ülkeye evden eve taşıma hizmeti veriyoruz. Yurtdışı evden eve nakliyat hizmetimizde gümrük sorunu yaşamadan en kısa zamanda eşyalarınızı taşıyoruz. Eğer İngiltere’ye evinizi de taşıtmak istiyorsanız firmamızın uluslararası nakliyat hizmetini alabilirsiniz. İnter Nakliyat olarak verdiğimiz Türkiye’den İngiltere’ye mobilya ve eş eşyası taşıma hizmeti belli aşamalarda gerçekleşmektedir.

Bu aşamalar;

  • İlk olarak uzman ekibimiz randevu günü evinize veya eşyalarınızın taşınacağı yere gelir.
  • Daha sonra tüm eşyalar türüne göre özel ambalajlar ve yük basıncına dayanıklı koliler ile paketlenir.
  • Mobilyalar daha kolay taşıma ve paketlenme için demonte edilir.
  • Tüm eşyalar paketlendikten sonra dikkatli bir şekilde taşıma aracına yüklenir.
  • Yüklenen eşyalar araca doğru bir şekilde yüklenmelidir. Aksi takdirde sarsılmalarda zarar gelebilir.
  • Eşyalarınız yüklendikten sonra araç verilen İngiltere adresine doğru yola çıkar.
  • Adrese ulaşıldığında eşyalar dikkatli bir şekilde taşınır ve montaj, yerleştirilme işlemleri yapılıp hizmet sona erer.

İngiltere mobilya taşıma hizmetimizi almak, daha detaylı bilgiye sahip olmak için bize  444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend