İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den İngiltere’ye ev eşyası taşıyacak olanların bilmesi gereken bazı durumlar vardır. İlk olarak firmamız tarafından İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma konusunda başarılı bir hizmet sunulduğunu ve uluslararası standartlara göre hareket edildiğini söyleyebiliriz. Eşyalarınızın hazırlanmasından paketlenme sürecine kadar olan her aşamasında müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürüyor ve sigortalı olarak taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Ekspertiz ekibimizin adresinize geldikten sonra gerekli hazırlık aşamalarını tamamlaması ve daha sonra ise yurtdışı uçak kargo hizmetlerine başlaması, sürecin ilk aşamasıdır. Ardından ev eşyalarınızı detaylı bir şekilde gruplandırarak kargo uçağında zarar görmemesi için paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Hizmetin son sürecinde ise İngiltere’ye hareket edecek uçağa, ev eşyalarınız özenle yerleştirilir ve süreç tamamlanmış olur.

İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma Hizmetleri

 

İngiltere iniş yapan kargo uçağında bulunan firma yetkililerimiz, belirlemiş olduğunuz adrese eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Bu süreçte İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma konusunda herhangi bir sorun yaşamadan hizmet alabileceğiniz unutmayın. Çünkü firma olarak yurtdışı acil kargo çözümleri sunuyor ve müşterilerimize yüksek memnuniyet garantisi veriyoruz. İngiltere’ye gönderilecek eşyalarınızla ilgili tüm gümrük ve evrak kayıtları da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden sorunsuz ve güvenli bir şekilde İngiltere’deki tüm adreslere gerekli teslimat yapılabilir. Nakliyat çözümlerinde firma olarak yurtdışına en çok eşya taşıma işlemlerini firmamız gerçekleştirdiği için hem tercih hem de tavsiye edilmekteyiz. Sizler de yurtdışına eşya gönderimi yapacaksanız, günün her saatinde firmamızı aramanız yeterlidir.

İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma Bedeli Ne Kadar?

Yurtdışına ev eşyası taşıma bedeli, yurt içindeki eşya taşıma hizmetleriyle aynı bedelde değildir. Çünkü gümrükte ödenecek bedellerin yanı sıra yurtdışında da ödenmesi gereken bazı tutarlar vardır. Firmamız İngiltere’ye Ev Eşyası Taşıma hizmetleri sunarken tüm bedeller hakkında net bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Bu sayede uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ve uluslararası nakliye ücretleri hakkında da detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmamız yurtdışı paket gönderi ile yurtdışına evrak gönderimi konusunda da gerekli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bizimle iletişim kurarak İngiltere’ye göndereceğiniz eşyalar ile ilgili tüm bilgileri anında alabilirsiniz.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Rafet Gazvani on 30 Ağustos 2018 18:16

  Ingiltereye banyo esyalari ve avize getirmek istiyorum
  detay gonderebilir misiniz?
  Gumruk bedeli var mi? Hangi hacim asagi yukari ne kadar ucretile tasiniyor?

 2. Yorum by admin on 10 Eylül 2018 09:42

  Merhabalar,
  Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
  İyi günler…


Send this to a friend