Türklerin yoğunlukta olduğu ülkelerden biri olan İsviçre’ye Türkiye’den ev taşıma ile ilgili tüm detayları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Batı Avrupa’da bulunan ve ülke olarak doğal güzelliklere sahip olmakla birlikte ekonomisinin iyi olması, iş imkanlarının fazla olması, eğitim olanaklarının daha iyi olması nedeniyle fazlasıyla göç alan bir ülkedir. İsviçre Türklerin en fazla göç ettiği ülkelerden biridir. 8 milyon gibi bir nüfusu olan İsviçre küçük ülkeler arasında yer almaktadır. Shengen bölgesi dahilinde olmasına rağmen Euro bölgelerinin yasal üyesi değildir. Resmi dili Almanca olan İsviçre sıkça göç ve turist geziler almaktadır.

Türkiye’den sıklıkla göç alan İsviçre’de Türk nüfusu yaklaşık olarak 70 bin kişi yaşamaktadır. Ülke nüfusunun neredeyse yüzde dörtlük kısmını oluşturan Türkler genellikle İsviçre’ye çalışmak için gittikleri için iş göçü yapmaktadırlar. İş göçü kadar eğitim amaçlı gidenlerin sayısı da fazladır. İsviçre üniversiteleri eğitim açısından kaliteli oldukları için Türk gençler burada eğitim almayı tercih etmektedir.

İsviçre – Türkiye Ev Taşıma Hizmeti

Türkiye’den İsviçre’ye taşınırken ev eşyalarınızın da taşınmasını istiyorsanız profesyonel yardım almanız gerekir. İnter Nakliyat olarak uluslararası ev taşıma ihtiyaçlarınıza özel çözümler vermekteyiz. İsviçre – Türkiye arası ev taşınma işlemleriniz, depolama ihtiyaçlarınız, paketleme veya montaj-demontaj işlemleriniz için firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. İsviçre’nin her şehrine veya bölgesine Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden gönderim yapabilirsiniz. Zürih, Basel, Cenevre gibi şehirlere Türkiye’den eşya taşıma hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan bölgelere göre taşınma aşamalarından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’den Zürih’e Ev Taşıma

İsviçre’nin en büyük şehri olmasının yanında ekonomik ve kültürel açıdan ülkenin başkenti olan Zürih Türklerin yoğun olarak bulunduğu şehirlerden biridir. Zürih’te bulunan üniversiteler dünyanın en kaliteli üniversiteleri arasında yer aldığı için Tür öğrenciler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Çocuklarının eğitimi nedeniyle veya iş nedeniyle birçok Türk Zürih’e taşınmaktadır. Zürih’e taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek için belli bir tecrübeye sahip uluslararası taşımacılık yapan firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. Türkiye’den Zürih’e evinizi taşıtmak ve profesyonel bir destek almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Basel’e Ev Taşıma

Türk nüfusunun yoğun olduğu İsviçre’nin kültür şehri olan Basel tarihi yapısı ile dikkat çekmektedir. Basel şehrinde Türk nüfusunun yoğunluğu şehir de gözle görülür bir şekilde yayılmıştır. İsviçre’de yer alan Türk restoranları ve işletmeleri bunun kanıtı niteliğindedir. Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden Basel’e evinizi taşımak için bir uluslararası firma ile anlaşmanız gerekir. Her eşya istenildiği gibi gidilecek ülkenin gümrüğünden geçirilemez. Gümrük kuralları ve taşıma kuralları çerçevesinde ev eşyalarının nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Karayolu ile nakliyat yapılacağı için eşyalarınızın sağlam bir şekilde paketlenmiş ve taşınıyor olması gereklidir. İnter Nakliyat olarak eşyalarınızın paketlenmesi, adresinizden alınması ve yeni adresinize teslim edilmesi ile ilgili geçen süreçte sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Türkiye’den Basel’e taşınma hizmeti almak için bize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’den Cenevre’ye Ev Taşıma

Zürih’ten sonra ülkenin en fazla nüfusuna sahip olan Cenevre kendisi ile aynı isimde olan Cenevre gölünün kıyısından başlamaktadır. Cenevre Türklerin yoğunlukta olduğu İsviçre şehirlerinden biridir. Cenevre gölüne kıyısı olması nedeniyle doğal bir tabiat güzelliğine sahiptir. Cenevre’de konuşulan dil ise Fransızcadır. Cenevre nüfusunun yüzde 35’lik kısmı çalışan kesimdir. Türkiye’den Cenevreye öğrencilik, çalışma ve yaşama amaçlı sıkça göçler olmaktadır. Belli bir süre veya tamamen Cenevre’ye taşınacaksanız ve bu nedenle ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız profesyonel bir firma aracılığı ile bu işlemi yaptırmanız gerekir. Türkiye’den Cenevre’ye ev taşıma hizmeti ile ilgili detayları öğrenmek için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend