Kurumsal


Haftanın her günü Avrupa’ya araç çıkışları, hafta içi her gün havayolu ve denizyolu çıkışları ile, tüm eşyalarınız tam zamanında adresinizde!

1997 yılından günümüze; zati eşyaya dair hizmet verdiğimiz hizmetler kapsamında, Türkiye’nin tek şikayetsiz zati eşya taşıma ve depolama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

İnter Lojistik Özmal Araçları ile Tüm Avrupa'ya Taşımacılık Hizmeti Vermektedir.

Charter Kiralama, Hava Kargo ve Kurye Hizmetleri İle Geniş Acente Ağı İnter Lojistik'te.

FCL - LCL Yükleme Seçenekleri ile Deniz Aşırı Tüm Ülkelere Liman ve Adres Teslimi Konteyner Taşımacılığı

Express Karayolu Taşıma Seçeneği 48-72 Saat Aralığında Minivan Araçlarımızla İle Taşıma Hizmeti Sunmaktayız.

Misyonumuz

Hızlı, güvenilir ve güncel, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetinin tüm gereklerini; müşterilerimizin talebi, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak yerine getirmek, Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımci faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, Rekabet gücümüzü pazarlarda sürdürmektir.

Vizyonumuz

Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, Bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında; hizmet üreten, ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmaktır. Türkiye’nin ilk ve tek online takip sistemli, zati eşya taşıma takip sistemi İnter Lojistik Grubu’nda…

Kalite Politikamız

Taşımacılık esnasında, eşyalarınız sorumluluğumuzda iken veya dış etkenlerden kaynaklanan zararları karşılamaktayız.Personelimizin iş sahasındaki niteliğini yükseltmek ve onlara en iyi hizmeti sağlayabilecekleri fırsatları sunmaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlemesini ve ambalajlanmasını sağlamak, ulaşımını garanti altına almak ve sigorta güvencesi vermekteyiz.