Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti

  Kategori: Genel


İnter Nakliyat firması olarak ofis, işyeri, büro, fabrika gibi yerlerin taşınma işlemlerini iş aksaklığı oluşmadan en kısa süre içerisinde taşıyoruz.

Çoğu işyeri belli nedenlerden dolayı zaman zaman adres veya yer değişikliği gibi süreçler yaşayabiliyor. İşlerin aksamaması için işyeri taşınma işlemlerinin en kısa sürede yapılması gerekir. Aksi takdirde işyeri sahibi maddi ve manevi açıdan zarar görecektir. 1997 yılından bu yana nakliyat sektöründe kurumsal ve bireysel taşınma ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde tamamlamak için çalışıyoruz.  Büyük veya küçük çaplı ofis, işyeri, fabrika gibi iş yerlerinizin taşınma aşamalarını zaman kaybetmeden, maddi zarara uğramadan tamamlamak istiyorsanız aşağıdan hizmet detaylarımıza ulaşabilirsiniz.

Ofis ve Büro Taşıma Hizmeti Aşamaları

  • Taşınacak olan işyerine firmamız ilk olarak keşif için ücretsiz ekspertiz personelimizi yönlendirir. Alanında uzman olan ekspertiz personelimiz işyerindeki eşya miktarına, elektronik cihazlara, var ise iş makinalarına uygun olarak taşınma planı oluşturur.
  • Daha sonra ise randevu verilen taşınma günü firmamızın personelleri adresinize gelip nakliyat sürecini başlatır.
  • Her bir eşya, elektronik cihaz, belgeler ve mobilyalar özenle paketlenir. Eğer çok büyük iş makinaları var ise bunun için özel bir çalışma yapılır.
  • Paketlenen eşyalar nakliye aracına taşınır. Nakliye aracına taşınan eşyalar eğer çok ağır ise asansörlü sistem ile taşıma yapılır.
  • Eşyalar nakliye aracına sarsılıp zarar görmeyecek şekilde yüklenip yerleştirilir.
  • Yeni işyeri adresinize uzaklığa bağlı olarak nakliye aracımız en kısa sürede eşyalarınızı ulaştırır.
  • Nakliye süreci hakkında anlık bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
  • Nakliye aracı adrese vardığında yeni işyerinize tüm eşyalarınız taşınır, yerleştirilir.

Şehiriçi veya şehirlerarası işyeri nakliyat hizmetimizin detaylarını ve fiyat bilgisini öğrenmek için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend