Dünyanın büyüklüğü artık insanlar için tartışılır bir duruma geldi. Farklı ülkelere gidip gelmek, ticaret yapmak kadar, o ülkelerde yaşamak da artık çok kolay. Sizlerin içinizi özellikle nakliye anlamında kolaylaştıran İnter Nakliyat her bakımdan eşsiz ve farklı sonuçları almanızı sağlamaktadır. Beklentilerinizi çok iyi tespit eden firmamız, güncel hizmet anlayışını her zaman yenilemektedir. Bu şekilde beklentileriniz de en farklı şekilde karşılanır. Türkiye Tunus ev eşyası taşıma işlemlerinizde de firmamızın uzmanlığından yararlanmanız mümkün. Özellikle bu ülkede yaşamaya karar verdiğinizde, komple evinizin eşyalarını da götürebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Gerekli izin ve belgeler tamamlanarak, Tunus için işlem yapabilirsiniz.

Türkiye Tunus Ev Eşyası Taşımak İçin Neler Yapılmalı?

İşlem olarak öncelikle Tunus için oturma izni alınması gerekiyor. Tüm diğer yabancı ülkelerde de olduğu gibi Tunus’ta ikamet etmek, geçici vize ile mümkün değildir. Bu neden ile konsolosluğun oturma izni için istediği evrakları vermeniz gerekir. Genel olarak diğer ülkeler gibi, öğrenim, iş yeri açma ve orada bir iş yerinde çalışma gibi seçenekleriniz var. Bu seçeneklerden birine sahipseniz hemen işlemler için başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu şekilde firmamızın evden eve nakliyat hizmetini de uluslar arası bazda kullanma şansınız olacaktır.

  • Güncel pasaportunuz,
  • Kimlik Fotokopisi,
  • Tunus’ta bulunmanızı gerektiren duruma bağlı olarak, iş yeri sahibi ya da ortaklığını gösteren belge, iş sözleşmesi ya da öğrenci belgenizin aslı istenecektir.
  • Aynı şekilde oturma izni ve vize işlemleri için gerekli olan harçların yatırıldığına dair banka dekontunuz ile birlikte bireysel olarak başvuru yapmanız gerekmektedir.

İşlemler için hazırladığınız evraklar, konsolosluk tarafından incelenerek gerekli olan onay verildikten sonra, tüm evraklar ile birlikte eşyalarınızı Tunus’a göndermek için işlem yapabilirsiniz.

İnter Nakliyat evden eve taşımacılık olarak yurt dışında gerekli olan işlemler için C3 belgesine sahiptir. Bu neden ile Türkiye Tunus ev eşyası taşıma işlemlerinizde rahatlıkla firmamızın uzmanlığını kullanabilir, yetkili olarak bizleri belirleyebilirsiniz. Bu şekilde evinizden alınan eşyalarınız, en uygun şekilde Tunus’ta ki evinize nakledilecek, aynı şekilde yerleştirmesi de yapılacaktır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend