Türkiye Amerika Ev Taşıma

  Kategori: Uluslararası


Türkiye Amerika Ev Taşıma

Türkiye Amerika ev taşıma hizmeti için profesyonel nakliye hizmeti veren çok sayıda firmadan açık ara önde olarak faaliyetlerine devam eden İnter Nakliyat, 1997 yılında kurulmuş ve sonra aşamalı şekilde büyüyerek uluslar arası alanda kurumsal firma haline gelmiştir. İnter Nakliyat firmasının genel hizmet politikası müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmak ve her türlü uluslararası taşıma beklentisine cevap vermektir. Bireysel ya da kurumsal olarak firmanın anlaşmalı olduğu her müşteri, firma hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanır. Uzman kadrosu ve teknolojik açıdan donanımlı filosuyla beraber profesyonel bir anlayışla hizmetler verilir.

Ücretsiz Ekspertiz

Eksper, bir nevi muayene elamanı olarak bir yerden başka yere taşınacak olan eşyaların listelenmesi ve sigortalandırılarak belli bir ücret sunulmasından sorumludur. Önceden ekstra ücret alan eksperler nakliye firmalarında ücretsiz olarak hizmet verir. Ayrıca tüm taşıma süreçlerinde müşterilere destekçidir. Hem ülke içi hem de yurt dışı taşımacılık faaliyetlerinde İnter, eşyalarınıza zarar gelmeden güvenle gideceği yere ulaşır.

Türkiye’den Amerika’ya Ev Taşıma

Avrupa ya da okyanus ötesi ülkelere eşya taşıması yapan İnter nakliyat, ister orta isterse büyük ölçekli taşımacılıkta müşterilerine tüm süreçlerde destek olur. Eşyaların hazırlanması, gideceği yerlerde gümrük ve evrak işlemleri, ulaşım araçları gibi işlem basamakları firma denetiminde gerçekleşmektedir. Örneğin Türkiye Amerika ev taşıma işlemleri için firmaya başvurarak süreci başlatabilir, yurt dışına güvenle eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Ulaşım tipi ülke ve taşınacak eşyaların tipine, miktarına göre değişiklik gösterebilir. örneğin okyanus aşırı ülkelerde büyük yüklü malzemeler için konteyner hava yoluna göre daha ekonomik olacaktır. Eğer süre sorunu yaşamıyorsanız bu yolu seçebilirsiniz. Amerika’ya taşınmak ve tüm eşyalarını yanında almak isteyenler için deniz ve havayolu kullanılarak güvenle nakliye gerçekleşir.

Fiyatlar Standart mı?

Yurtiçi nakliye firmalarında yerel faaliyet gösterenlerde fiyatlarda değişkenlik görülebilir. Hatta bazı firmalar önce düşük söyler ve sonra üzerine bahanelerle fiyat ekleyebilirler. Kurumsal firmalarda bu tür olaylar görülmez. Her şey en başından net şekilde fiyatlandırılır, belli standartlara ve hizmet kalitesine göre sözleşmeyle ücret belirlenir ve müşteriye bu şekilde sabit bir fiyat sunulur.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Mehmet Gursan Gurel on 22 Kasım 2018 18:25

  Istanbul’daki evimden bir isim ev eşyamı Amerika’da yasayan kızıma göndermektedirler istiyorum.

 2. Yorum by admin on 30 Kasım 2018 16:21

  Merhaba Mehmet Bey, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 3. Yorum by Sena on 10 Şubat 2019 10:47

  Merhaba, kitap, kıyafet ve ufak tefek ev aksesuarından oluşan bir gönderi yapmak istiyorum Amerika’ya. Ne yapmalıyım? Teşekkürler…

 4. Yorum by Emine on 25 Şubat 2019 18:15

  Merhabalar,
  Gaziantep`ten Amerikanin Teksas eyaletine esya (koltuk takimi, mutfak esyalari…) gondermek istiyorum.
  Bu konu hakkinda yardimci olabilir misiniz? Ne kadar zaman icinde gonderilmektedir
  ? Fiyat bilgisi?….
  Tesekkurler,

 5. Yorum by admin on 4 Mart 2019 08:46

  Merhabalar, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 6. Yorum by Alaattin Odunkesenler on 15 Mayıs 2019 22:28

  Merhabalar,
  Istanbul`dan Amerikanin New Jersey eyaletine esya (koltuk takimi, yatak takimi, mutfak esyalari…) gondermek istiyorum.
  Hangi Ay da gondermek ideal olur, gonderi ne kadar zaman aliyor, Fiyat bilgisi de rica ediyorum

  Tesekkurler

 7. Yorum by Suheyl Fer on 22 Ekim 2019 01:25

  Merhaba Los Angeles tan Iskenderun a kesin donus yapacagimdan dolayi ev esyalarimi 4-6 palet arasi goturmek istiyorum nasil yardimci olabilirsiniz


Send this to a friend