Beklentilerinizi her şekilde uygun olarak karşılayacak olan nakliye firması, sizin ihtiyaçlarınızı iyi şekilde belirlemeli ve aynı şekilde çözümleri size sunabilmelidir.

Benzerlerinden farklı bir hizmet anlayışına sahip olan İnter Nakliyat en doğru ve güvenilir hizmetleri sizler için aktif olarak sunar. Her türlü taşınma işlemlerinizi kusursuz ve garantili olarak gerçekleştirme, firmanın ana prensipleri arasında yer alır. Eğer Türkiye Fransa ev eşyası taşıma hizmeti almak isterseniz, İnter Nakliyat bu konuda da sizlere en doğru ve ayrıcalıklı hizmeti sunacaktır. Fransa ve diğer birçok ülkeye ev eşyası taşımacılığında da yetkin olan firma, en doğru işlem sürecini uygulayarak, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.
Birçok ülkede olduğu gibi Fransa’da da yaşamak, çalışmak ya da eğitim görmek için oturma izni alınması gerekiyor. İşlemler için Fransa Konsolosluğuna başvuru yapılmalı. Başvuru için ise gerekli belgeleri hazırlamanız gerekiyor.

Fransa Oturma İzni İçin Gerekli Olan Belgeler

OFII yani Office Français de I’Immigration et de I’Integration adı verilen başvuru formunun müracaat esnasında doldurulması gerekiyor. Bu işlem ile vize başvurusu yapılmış olunuyor. Vize işlemleri sonucunda, Fransa’da ikamet edeceğiniz adresteki en yakın OFII bürosuna belgeniz ile gidip, oturma izni için başvuru yapabiliyorsunuz.

Eğitim için oturma izni alacaksanız, öğrenci belgenizi, iş için almak istiyorsanız da aynı şekilde iş sözleşmenizi büroya sunuyorsunuz. Ayrıca ikametinizde oturmak için Türkiye Fransa ev eşyası taşıma işlemi yapmak istediğinizi de belirtmelisiniz. Bu şekilde ofis size eşyalarınızı getirtmeniz amacı ile gerekli olan belgeleri hazırlamanızda yardımcı olacaktır.

Fransa işleyiş bakımından biraz daha farklı olsa da, ikamet ve diğer belgeleriniz geçerli olduğu sürece genellikle oturma izninde sorun çıkarmamaktadır. Ayrıca uluslararası evden eve taşıma yapmak için de C3 belgesine sahip bir nakliye firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bu şekilde sorunsuz ve kısa sürede taşınma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Türk vatandaşı olarak farklı ülkelerde yaşamak, oturmak ve orada çalışmak belirli çerçevelerde mümkündür. Ancak Türkiye Fransa ev eşyası taşıma işlemleri için gerekli olan prosedürlerin doğru şekilde yapılandırılması şarttır. Sizler de bu şekilde işlemlerinizi bireysel olarak yapılandırabilir, sonrasında İnter Nakliyat hizmetini uygun bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Savas Alan on 20 Kasım 2018 18:00

  Merhaba,

  Istanbul – Lyon tasinma icin bilgi almak istiyorum, mail ile ulasabilir misiniz?
  Tesekkurler
  Savas

 2. Yorum by admin on 21 Kasım 2018 23:41

  Merhaba Savaş Bey, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…

 3. Yorum by aydın on 27 Şubat 2019 20:28

  metz / kocaeli ev eşyası taşıma için bilgi verirmisiniz..

 4. Yorum by admin on 4 Mart 2019 08:46

  Merhabalar, mail adresinize dönüş yapılmıştır. İyi günler dileriz…


Send this to a friend