Türkiye İngiltere Ev Taşıma

  Kategori: Uluslararası


Türkiye İngiltere Ev Taşıma

İnter Nakliyat Türkiye İngiltere ev taşıma hizmeti, kurulduğu zamandan bu yana aşamalı bir gelişme süreci geçirerek, şehirlerarası taşımacılıkla faaliyetlerine başlamış, sonra 2004’te ülke içinde nakliye işlemlerine geçmiş ve sonrasında yurtdışı taşımacılıkla depolama gibi işlemlere de imza atarak, bugün profesyonel anlamda Türkiye’de faaliyet gösteren sayılı şirketler arasındadır. Hizmet politikasında müşteri memnuniyetini her daim birinci sırada tutan firmanın gelişmesinde bu politikası büyük önem taşımıştır. Her zaman en iyi çözüm ortağı olmayı amaçlayan firma, yurt dışı taşımacılık da dâhil olmak üzere bir hayli geniş ağıyla faaliyetlerini sürdürür.

Türkiye’den İngiltere’ye Eşya Taşıma

Amerika, Japonya, Kanada gibi okyanus ötesinde yer alan ülkelere taşımacılık hizmeti veren İnter Nakliyat, tüm Avrupa ülkelerine sağladığı hızlı ve güvenilir ulaşım avantajıyla da beğenileri toplamaktadır. Eğer siz de Türkiye’den İngiltere’ye ev taşıma talebinde bulunuyorsanız, kurumsal firmada tüm istediğiniz koşulları bulabilirsiniz. Gerekli resmi prosedürler ve güvenli ulaşım imkanı firma tarafından güvenceli olarak gerçekleştirilmektedir. Havayolu, karayolu ve denizyolu taşımacılık işlemleri ile ülkeler arasında size ait olan eşyaları yanınıza almanın keyfini sürebilir, kurumsal açıdan da önemi olan malzemelerin güvenli şekilde ulaşması avantajına sahip olursunuz.

İnter Kurumsal Depolama

Taşımacılık alanında faaliyet gösteren firma nakliye yanında depolama hizmeti de vermektedir. Depolama hizmeti ile uzun ya da kısa vadede eşyalarınızı bir yerde toplama avantajına sahip olursunuz. Ürün kapasitesine göre değişik ölçülerde belirlenen alanlarda malzeme ve eşyalar bekletilebilmektedir. Depolamada ürün özellikleri ve dayanıklılığı göz önünde bulundurularak bekletme işlemi gerçekleşmektedir.

Ambalaj Şekilleri

Ücretsiz eksper hizmeti veren İnter Nakliyat firması, garantili şekilde bir yerden başka bir yere taşıma işlemi gerçekleştirir. Müşterilerle yapılan anlaşma ile beraber sigortalı olarak eşyalar taşınır. Bazı eşyaların taşınma biçimleri şu şekildedir:
Mobilya taşıması, firma personeli tarafından önce sökülür ve daha sonra kâğıtlı havalı naylonlarla kaplanır. Daha sonra plak kartonlarla muhafaza edilir.
Elektronik eşyalar, kablolarından ayrılarak ve köpükle koruma altına alınır.
Ayna benzeri hassas eşyalar, kâğıt ve havalı yumuşak naylonlarla sarıldıktan sonra kolilenir ve ayrıca köpükle dolu şekilde sandıklanır.

YORUMLAR:

 1. Yorum by Jurgita kaya on 13 Ağustos 2018 12:54

  Merhabalar .
  Ben jurgita kaya 
  Kocalaeli /darıca’dan
  İngiltere /pencense’ye ev mobilyası taşımak istiyorum.
  Ortalam 30m3 ev eşyası lütfen bana acil fiat bildirirmisiniz.

  İyi çalişmalar
  Teşekkürler

  Jurgita kaya .

 2. Yorum by admin on 16 Ağustos 2018 17:40

  Merhabalar,
  Detaylı bilgi verebilmemiz açısından eşya miktarınız, eşyaların paketli olarak ölçüleri, ne zaman taşınmak istediğiniz hakkında bilgiler gereklidir. Bize +90 850 520 0 868 nolu telefon numarasından ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.
  İyi günler…


Send this to a friend