Özellikleri bakımından sizler için her zaman en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaya önem veriyoruz. Bu neden ile hazırladığımız her hizmet, sizler için de hayatınızı kolaylaştıran özelik taşımaktadır. İnter Nakliyat kurumsal yapısı ve özenli iş akışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yapılanması gereği, müşterilerin her türlü ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktadır. Sizler de farklı ülkelerde yaşamak, taşınmak istediğinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Türkiye İspanya ev eşyası taşıma hususunda da sizlere en doğru şekilde hizmet sunacak olan firmamız, doğru seçim olacaktır. Bu şekilde sorunsuz ve uygun bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Evinizi İspanya’ya taşımak istiyorsanız öncelikle Konsolosluktan oturum izni almanız gerekiyor.

İspanya Oturma İzni Almak İçin Yapılması Gerekenler

İspanya D tipi vizesi ulusal bir vize olur, oturma izni kabul edilenlere verilmektedir. Bunun için ikamet başvurunuzu 5 yıldan uzun süreli almak istediğinizde konsolosluğa başvurmanız gerekiyor. Konsolosluk için hazırlanması gereken evraklar ise şu şekilde;

Öncelikle güncel ve geçerli bir pasaportunuz olması gerekiyor,

Ayrıca, iş için başvuru yapacaksınız kesinlikle iş sözleşmenizin ıslak imzalı nüshasını sunmanız gerekiyor. Bu durumda çalışma izni şart. Aynı şekilde aylık gelirin geçimi sağlayacak şekilde olması gerekiyor.

Ayrıca yeni yapılan değişiklikle, İspanya’da ev almanız da uzun süreli vize kapsamına girmenizi sağlıyor.

Aldığınız izinden sonra Türkiye İspanya ev eşyası taşıma işlemleriniz bir nevi bitmiş olacak. Bu şekilde firmamız ile görüşerek, gerekli evrakların tanzimini sağlayabilir, nakliye için uygun olan güne randevu verebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile evden eve nakliyat konusunda sizlere sınır ötesi hizmet sunarak, ciddi bir sorununuzu da aşmış oluyoruz.

Yapılacak işlemler sadece sizin için geçerli değildir. Aynı şekilde nakliye firmasının, ev eşyasını sınır ötesine geçirebilmesi için C3 belgesine sahip olması gerekiyor. Ülkemizde çok az sayıda bu belge var. İnter Nakliyat C3 belgesine sahip olan ender ve en eski firmalardan birisidir. Sizler de Türkiye İspanya ev eşyası taşıma talimatlarınızı bu şekilde firmamıza verebilirsiniz. Doğru bir şekilde işlemleriniz yapılacak, en uygun ve sorunsuz olarak eviniz yeni ülkede ve evinizde yerleşmiş olacaktır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend