Ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanan evden eve taşınma, nakliye işlemleri, zaman kazandırıcı olduğu kadar ciddi anlamda pratik bir uygulamadır. İnter Nakliyat köklü yapısı ile müşterilerinin beklentileriniz önceden belirleyerek, en doğru ve sistemli sonuçları sunmaktadır. Aktif olarak yapılan işlemler içinde ihtiyacınız olan Türkiye Kanada ev eşyası taşıma hizmeti de yer almaktadır. Bu şekilde Kanada’da kuracağınız yeni hayatınız için sizlere de en büyük desteği sunmayı amaçlamaktadır. C3 uluslar arası ev taşımacılığı belgesine sahip olan kuruluş, doğru hizmet anlayışı ve kalitesi ile sizlerin de doğru tercihini olacak yapıdadır. İdeal bir taşınma işlemi için daha detaylı şekilde görüşme sağlayabilirsiniz.

Genel olarak teknoloji ile küçülen dünyamız, artık farklı ülkelerde çalışma, yaşama ve diğer faaliyetleri de gösterme olanağını tanıyor. Etkin bir şekilde karşımıza çıkan bu işlemler içinde sizler de Kanada’da yaşamaya ya da orada farklı şekillerde bulunmaya karar verebilirsiniz. Bu gibi bir durumda Türkiye Kanada ev eşyası taşıma işlemleri sizlerin de aşması gereken bir prosedür olarak ortaya çıkar. Öncelikle olarak bir ülkeden, başka bir ülkeye eşyalarınızı taşımak istediğinizde, o ülkede uzun süreli oturma iznini edinmeniz gerekir. Kanada için de aynı şeyler söz konusu olacaktır.

Kanada oturma izni almak için, ülkemizde bulunan konsolosluğa başvuru yapmanız gerekiyor. Bunun için de aşağıda ki evrakları hazırlayarak, bireysel başvuru yapmanız gerekmekte.
Son geçerlilik süresi 5 yıldan az olmayan pasaportunuz, aslı ve kimlik bilgilerinin olduğu yerin fotokopisi,
Dil yeterlilik sınav sonuç belgeniz,
Savcılıktan alınmış ve sicil belgesi,
5 adet uygun biçimde vesikalık resim,
İş sözleşmesi ya da öğrenim belgesi,
Geçiminizi sağlayacak en az 1 aylık gelirinizi beyan eden banka bilgileri,
Oturma izni formu eksiksiz ve tam olarak doldurulmalıdır.

Tüm bu belgeleri eksiksiz ve tam olarak tamamladıktan sonra, konsolosluğa başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca onay alınması durumunda uluslararasi evden eve taşıma işlemi için de gerekli olan kişisel belgeleri istemeyi unutmayın. Aynı şekilde taşıma yapacak olan firmanın C3 belgesinin olması da önemli bir konudur. Bu neden ile Türkiye Kanada ev eşyası taşıma yaparken, gerekli ön onayların alınması hususunda titiz davranmanız gerekiyor. Etkin şekilde eşyalarınızın sorunsuz olarak taşınması, firmamızın ile tam olarak neticelendirilecektir.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend