Türklerin en fazla göç ettiği ve yaşadığı ülkelerden biri olan Belçika’ya ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi içeriğimizden bulabilirsiniz.

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma Hizmetleri

Belçika Almanya’dan sonra Tüklerin en fazla yaşadığı ülkelerden biridir. Gerek iş gücü gerek ekonomisi ve göçmenlere sağladığı imkanlar açısından Belçika sıkça tercih edilmektedir. Ev taşıma ve nakliyat hizmetleri belli aşamalarda belli prosedürler ile gerçekleşmektedir.Bu nedenle yurt dışına taşınırken her bir aşamanın firma tarafından doğru yapıldığından emin olmanız gerekir. Sektörde yer alan uluslararası taşımacılık firmalarının geçmişleri, hizmeti veriş şekilleri ve müşteri yorumları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Sektörde uluslararası taşımacılık alanında en az şikayet oranına sahip firmalardan biri olarak Türkiye’den Belçika’ya evlerinizi güvenle yıllardır taşıyoruz.

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma Aşamaları

Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma hizmetinin adım adım aşamaları;

 • Müşteri firma ile iletişime geçtikten sonra firma müşterinin evine veya adresine ücretsiz expertiz personeli gönderir.
 • Ücretsiz expertiz personeli keşif yaptıktan sonra müşteriye taşınma hakkında detayları iletir ve sonrasında taşınma günü kararlaştırılır. Tarafınız ve firmanın düzenleyip imzalaması gereken belgeler hazırlanır. Bu belgeler gümrük problemleri yaşamamak için oldukça önemlidir.
 • Taşınma günü belirtilen saatte firmaya ait personeller adresinize gelir ve ilk aşamada eşyaların paketlenmesi işlemini gerçekleştirirler. Paketleme ve ambalajlama her eşyanın özelliğine göre ayrı ayrı yapılır.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra eğer ev üst katlarda ise asansörlü sistem ile taşınma yapılır. Fakat kat sayısı düşük ise personellerden tarafından dikkatli bir şekilde taşınıp araca yüklenirler.
 • Eşyalar araca düzgün bir şekilde taşınıp yerleştirildikten sonra nakliyat aracı belirtilen adrese doğru yola çıkar.
 • Teslim süresi ülkeden ülkeye değişmekle birlikte hava koşullarından da etkilenmektedir.
 • Verilen adrese nakliyat gerçekleştiğinde eşyalarınız yeni adresinize taşınır, paketleri açılır, monte edilip yerleştirilir.
 • Böylelikle Belçika’ya ev taşıma hizmeti sona ermiş olur.

Türkiye’den Brüksel’e Ev Taşıma

Brüksel Belçika’da Türklerin en fazla yaşadığı yerlerin başında gelmektedir. Belçika’nın başkenti olan Brüksel bataklığın kurutulması sonucu ortaya çıkmış bir şehirdir. Bu nedenle ismi bataklığın içindeki yerleşim birimi olarak anılır. Türkiye’den halen bile oldukça fazla göç alan Brüksel’e taşınırken ev eşyalarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız profesyonel bir hizmet almanız gerekmektedir. Brüksel’e taşınmak ve ev eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için firmamızın yurt dışı ev taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 1997’den beri sektörde yurt dışına nakliyat yapan firmalar arasında başarılı ve güvenilir bir şekilde faaliyet vermeye devam ediyoruz. Brüksel’e ev taşıma hizmetimizin detayları için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Anvers’e Ev Taşıma

Belçika’nın liman kentlerinden biri olan Anvers Türklerin göç ettiği şehirlerden biridir. Brüksel’den sonra Belçika’nın ikinci büyük şehri olan Anvers şehrinin göç almasındaki en büyük nedenlerden biri de iş imkanlarının iyi olması ve liman kenti olmasından dolayıdır. Türklerin göç ve yaşam için tercih ettiği Anvers şehrine eşyalarınızı Türkiye’de belirttiğiniz adresten alıp nakliyat işlemlerini gümrük sorunu yaşatmadan gerçekleştiriyoruz. Türkiye’den Anvers’e ev taşıma hizmetimizi almak ve detaylarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’den Ghent’e Ev Taşıma

Flaman bölgesinde yer alan Ghent şehri bölgenin en fazla nüfusa sahip şehridir. Türklerin nüfusunun da yoğunlukta olduğu Ghent şehrine Türkiye’den taşınacaklar için profesyonel yardım gereklidir. İnter Nakliyat olarak Belçika Ghent’e ev eşyalarınızı veya zati eşyalarınızı en hızlı sürede, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Türkiye’den Ghent’e ev taşıma hizmetimizi almak veya detayları ile sürecin nasıl işlendiğini öğrenmek için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

 1. Yorum by Duygu Daştan on 20 Nisan 2019 13:53

  Merhaba,

  Ankara İncek’ten 2 oda 1 salon + beyaz eşyalar + banyo-antre dolapları da dahil olmak üzere Brüksel Waterloo’ya taşıtmayı düşünüyorum. Fiyat ve süre bilgisi alabilir miyim?


Send this to a friend