Türkiye’den Dubai’ye ev taşıma işlemleri nasıl yapılır sorusunun cevabını, hizmetin aşamalarını ve detaylarını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Türkiye’den Dubai’ye ev taşıma süreci, sanıldığı kadar zor ve zahmetli değildir.Elbette doğru bir iş akışının takip edilmesi, süreci rahat bir şekilde yürütmenize yardımcı olacaktır.

Değişimi çok daha iyi ve etkin kullanmak adına, farklı bir ülkede yaşamayı seçebilirsiniz. Özellikle son dönemde Dubai’de yaşamak, birçok Türk için öncelikli bir seçenek oluyor. Hal böyle olduğunda da yurt dışına taşınmak gibi
bir konuda gündeminize gelecektir. Dubai’de ki evinizde kendi eşyalarınızı götürmek ve kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için de hakkınız var. Ancak uluslararası ev taşıma kuralları kapsamında yapılması gereken bazı prosedürsel
işlemler söz konusudur. Bu işlemler özellikle izinler ve gümrükleme gibi bir akış beraberinde getirecektir. İnter Lojistik Grubu olarak sizlerin bu istek ve taleplerinize en doğru şekilde cevap verebilmek bizim başlıca görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Türkiye’den Dubai’ye Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

TÜRKİYE’DEN DUBAİ’YE EV EŞYASI TAŞIMA

Türkiye’den Dubai’ye ev taşımak orada yaşamak ve uzun süre kalmak gerekliliği her an doğabilir. Evinizde ki tüm eşyaları da Dubai’ye taşımak isteyebilirsiniz. Daha önce de dediğimiz gibi, konsolosluktan gerekli işlemleri
yaparak alınan izin ile işlemleriniz neredeyse bitmiş olacaktır. Geri kalan detayları firmamızı A dan Z ye halledebilir. Bu şekilde sizler de anında yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Dubai’ye taşınmadan önce Türkiye’de bazı işlemlerin yapılması gerekiyor. Bunların başında Dubai konsolosluğundan, oturma izni, çalışma izni ya da öğrenim izni gibi konularda onay alınmalı. Bu onaya istinaden de eşyalarınızı götüreceğinizi bildirip aynı şekilde izin belgesi almanız gerekiyor. İnter Lojistik Grubu tüm bu onay ve izinlerin ardından gerekenleri sırası ile gerçekleştirecektir. Sizler için en doğru ve kesin sonuçları hızlıca karşılayacağız.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Ev Eşyalarının Paketlenmesi

Ev Eşyalarının Paketlenmesi

Tüm evin eşyalarını gerektiği şekilde düzenli, uygun ve sistemli bir şekilde derleyip toplamak için sizler de bizi tercih edebilirsiniz. Alanında uzman olan firmamız, eşyalarınızı uluslararası ev eşyası taşıma şekillerine uygun olarak
paketleyecek ve taşınmasını sağlayacaktır. Bu açıdan bir sorun yaşamamak adına tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz.

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Dubai’ye ev taşımak hakkında merak edilen konulara yer verdiğimiz makalemizde sanırız ki en dikkat çekici alan gümrükleme olacaktır. Siz gerekli izinleri Dubai Konsolosluğu aracılığı ile aldıktan sonra, tüm gümrükleme işlemleri izin ile birlikte firmamız tarafından yapılacaktır. Siz sadece yeni evinize gidip oturabilirsiniz. Bu sürecin yönetiminde, ciddi bir rahatlama hissedeceğinize eminiz.

DUBAİ’DE EV EŞYALARININ EVE KURULMASI

Eşyalar için alınan izin, toplanması ve gümrüklemesinden sonra, gerekli ulaşım işlemleri de tarafımızca yapılacaktır. Bu sürecin sonucunda dilerseniz İnter Lojistik Grubu hizmetlerinden olan Dubai’de eşyaların kurulumunu da talep
edebiliyorsunuz. Paketin içine dahil edilen bu hizmet ile eviniz istediğiniz şekilde uzmanlarımız tarafından kurulacaktır.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN DUBAİ’YE EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Belirgin bir şekilde, yurt dışına yapılacak olan tüm taşınma işlemlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu Türkiye’den Dubai’ye ev eşyası taşınması ya da başka bir ülke için de geçerlidir. Her bakımdan rahat, hızlı ve
sorunsuz bir taşınma için bizleri tercih edebilirsiniz. Süreç hakkında aklınıza takılanlar için bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşıp alabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

  1. Yorum by Baris Sular on 3 Eylül 2019 00:23

    Istanbuldan Dubai’ye evden eve 20lik konteyner ile taşıma ve kurulum için fiyat almak istiyorum.


Send this to a friend