Türkiye’den Portekiz’ ev taşıma işlemleri nasıl yapılır? Hangi iş akışı uygulanmalı? Tüm bunlar için ön bilgileri bu makalemizde bulabilirsiniz.
Günümüzde bir ülkeden başka bir ülkeye gitmek, farklı bir kariyer ya da yaşam şekli şekillendirmek mümkündür. Hal böyle olduğunda gündeminize yurt dışına taşınmak ile ilgili teknik ve yasal bir süreç çıkar. Bu süreci en doğru şekilde aşabilmek adına, en etkin sonuçları almak için sizler de bizimle rahatlıkla çalışabilirsiniz. Özellikle uluslararası ev taşıma konusunda uzman olan firmamız, sizlere en harika sonuçları en etkin şekilde sağlamaktadır.
Beklentileriniz ne yönde olursa olsun, farklı hizmet paketlerimiz ile çözüme ulaşabilirsiniz. İnter Lojistik Grubu olarak taşınmanın her aşamasında, destek ve bilgi birikimimizle sizinle olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Türkiye’den Portekiz’ ev taşıma işlemleri nasıl yapılır?

Türkiye’den Portekiz’ ev taşıma işlemleri nasıl yapılır?

Türkiye’den Portekiz’ Ev Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Türkiye’den Portekiz’e ev taşımak istenildiğinde, öncelikle yapılması gerekenleri hemen size aktaralım. Vize, pasaport ve taşınma için gerekli olan izinlerin alınması ilk aşamadır. Bu izinler alındıktan sonra ki süreçte ise bizler
her zaman size destek olacağız. İlk adımdan, son adıma kadar gereksinim duyulan tüm konularda tecrübe ve bilgilerimiz, sizin kullanımınıza açık olacaktır.

TAŞIMA İŞLEMLERİ AŞAMALARI

Hayatınızı köklü olarak değiştirecek olan yurt dışına taşınma, belirli bazı işlemlerin yapılmasından sonra gerçekleşecektir. İnter Lojistik Grubu tüm dünyaya ev eşyası taşımış bir firma olarak, uzmanlığı ile sizlere en doğru hizmeti sorabilecek güçtedir. Özellikleri itibari ile teknik ve yasal süreç hakkında her zaman desteğimizi görebileceksiniz. Gerekli izin ve geçiş süreci hakkında detayları sizlere sunacağız.

EV EŞYALARININ PAKETLENMESİ

Taşınma yurt içi yurt dışı da olsa, eşyaların uygun şekilde paketlenmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle uzman bir destek alınması gerekmektedir. Özellikle uluslararası ev eşyası taşıma için paketleme, daha titiz ve düzenli bir şekilde
yapılmalıdır. Bu şekilde uzun mesafeli bir yolculuk olacağından, sıkıntı yaşamayacak ve eşyalarınız deforme olmadan gideceği yere ulaşacaktır.

Ev Eşyalarının Paketlenmesi

TAŞIMA VE GÜMRÜKLEME İŞLEMLERİ

Türkiye’den Portekiz’e ev taşımak istenildiğinde, ilk aşama izin belgelerinin yapılması ile başlar. Bunun için gerekli evrakları Portekiz konsolosluğuna vermelisiniz. Yasal incelemelerin ışığında, izin belgelerinizi aldığınızda, artık gümrükleme için bir sorun kalmayacaktır. Yapılacak olan bu sürecin detaylarını da firmamızdan öğrenebilirsiniz.

PORTEKİZ’DE EV EŞYALARININ EVE KURULMASI NASIL OLUR?

Eğer bu konuda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsanız, işlemler başladığında, eşyaların kurulumu desteğini de talep edebilirsiniz. Değişik bir ülkede, uzman ekip ihtiyacını karşılamakta sorun yaşayacağınızı düşünüyorsanız, ekibimiz ile işlemleri yapabiliriz. Konu hakkında da detayları bizden alabilirsiniz. Yurt dışında kurulum aşamasında İnter Lojistik Grubu olarak sizlere en iyi desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

SONUÇ – TÜRKİYE’DEN PORTEKİZ’E EV EŞYASI TAŞINIR MI?

Portekiz ya da dünyanın başka yerine eşyalarınızın götürülmesi, kurulumu gibi tüm hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz. Türkiye’den Portekiz’e eşyalarınız en uygun, hızlı ve sistemli bir şekilde götürülecektir. En doğru ve sistemli işlemleri nasıl yapacağımız hakkında ki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend