Uluslararası Ev Eşyası Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Son yıllarda ülkemizden başka ülkelere taşınmak son derece yaygın hale geldi. Sizler de hayatınızda büyük bir karar vererek başka bir ülkeye taşınmak istediğinizde uluslararası ev taşıma işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bu yazımızı okuyabilirsiniz. Çünkü bir ülkeden başka bir ülkeye taşınırken önceden tavsiye almanız ve ne yapacağınızı bilmeniz çok önemlidir. Yurtdışına yerleşenler bu konuda sizin için önemli bir örnek olacaktır. Bunun için öncelikle bir tanıdığınız varsa deneyimlerini paylaşmasını isteyebilirsiniz.  

Türkiyeden taşınmak bazı aşamalarla yapılan bir işlemdir.  Tüm süreçler doğru yönetilirse taşıma hizmeti sorunsuz olarak tamamlanır.  Bu süreçte en önemli detay özel eşyalarınızı da yanınızda götürme durumunuzdur.  Böyle bir fikriniz varsa profesyonel destek almalısınız.  Bu süreçte yurtdışına eşya taşıma konusunda profesyonel olan bir firma seçmelisiniz. Çünkü bu konuda bir tecrübesi olmayan firmalar sizleri gümrüklerde bekletebilir ya da evraklarda eksiklik olmasına yol açabilir.

Uluslararası Ev Taşıma İşlemleri 

Başka bir ülkeye taşınmak zor bir süreçtir. Bu yüzden de uluslararası eşya taşıma işlemleri sorunsuz olarak yapılmalıdır. Özellikle bazı kontrol noktalarında ve gümrüklerde uzun saatler boyunca bekleyebilirsiniz. Böyle bir sorun yaşamamak adına nakliye şirketinin sizden istediği tüm evrakları eksiksiz olarak hazırlayın. Bu süreçte profesyonel firmalar gümrük kurallarına uygun şekilde paketleme ve taşıma işlemi yapacaktır.  

Avrupa’ya taşınmak isteyenler için bu süreçte yerleşme izni almak da önemlidir. Yeni bir yaşama başlamak isteyenler eşyalarını taşımak için bir firmadan destek alarak eşyalarını ekspere göstermelidir. Bu görevliler gerekli incelemeleri yaparken tüm eşyalarınızın listesini yaparlar. Bu aşamada eşyalarınızın zarar görmemesi adına ürünlerinizin tamamı sigortalanır. Böylece bir maddi zararınız olursa kasko şirketi karşılayacaktır. Uluslararası ev eşyası taşıma işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli detay eşyaların listelenmesidir. Çünkü süreci başlatan işlem bu olacaktır. 

Uluslararası Eşya Taşıma 

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde anlaşma yaptığınız firma öncelikle evlerinize gelerek tüm eşyalarınızı paketlerler. Bu süreçte paketleme işlemi en kaliteli ambalaj malzemeleriyle yapılır. Daha sonra eşyalarınız son model araçlara uzman personeller tarafından yüklenir. Profesyonel bir ekip ile birlikte taşıma işleminiz sırasında eşyalarınız hiç zarar görmez. 

Uluslararası eşya taşıma işlemleri için size bir zaman verilir. Eşyalarınız bu süre içinde belirttiğiniz adreste olur. Ayrıca depolama desteği almak isterseniz firmamız sizlere hem Türkiye’de hem de taşındığınız ülkede gerekli desteği sağlayacaktır. Yurtdışına taşınmadan önce yapılması gerekenler arasında kurallara uygun gümrükleme olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü kurallara uygun olmayan işlemler eşyalarınızı sınırdan geçmemesine yol açar.  

Uluslararası Eşya Taşıma Şirketleri 

Yurtdışına yerleşmeden önce yapılması gerekenler arasında öncelikle bir firma ile nakliye konusunda anlaşma vardır. Ancak bu süreçte seçeceğiniz şirket çok önemlidir. Çünkü ülkemizde her firma bu konuda sizlere destek olamaz. Türkiye’de genelde şehirlerarası nakliyat hizmetleri gelişmiştir. Farklı bir ülkeye taşınma konusunda hizmet veren şirketlerin sayısı çok azdır. 

Bunun için Türkiye’nin her yerinde hizmet veren şirketimizi tercih edebilirsiniz. Uluslararası eşya taşıma şirketleri ile eşyalarınız sorunsuz olarak yeni adresinize ulaştırılır. Bu süreçte eşyalarınızın sizin için değerli olması hasebiyle tüm önlemler alınır. Nakliye sürecinde görev alan tüm personeller kendi alanında uzmandır ve eşyalarınızı hiçbir zarara uğramadan gideceği yere ulaştırırlar. Uluslararası ev taşıma işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında bu yüzden doğru nakliye firmasını tercih etmeyi gösterebiliriz.  Firmamızın size verdiği hizmet süresince hem Türkiye’de hem de başka ülkelerde size destek olacak personeller kendi elemanlarımızdır. 

Uluslararası Ev Taşıma Fiyatları 

Başka bir ülkeye taşınırken masrafların çok olduğu ortadadır. Bu yüzden uluslararası ev taşıma sürecinde bütçenizi yoracak tüm detaylardan kaçınmanız gerekir. Ancak eşyalarınızı sorunsuz olarak ulaştırmak için de nakliye hizmetiniz kaliteli olmalıdır. Firmamız on yılı aşkın tecrübesiyle en uygun fiyatlarla kaliteli nakliye hizmeti vermektedir.  

Eksper görevlimiz evinize geldiğinde eşyalarınızı ayrıntılı olarak inceler. Bu süreçte yapılan listedeki eşyalara, gidilecek mesafeye ve alınacak hizmet paketine göre uluslararası ev taşıma fiyatları belirlenerek size bir teklif sunulur. Sizler bu teklifi kabul ettiğiniz anda hemen taşınma süreci başlar ve taşınma gününden bir gün önce paketleme yapılır. Sizler de yurtdışına taşınırken ev eşyalarınızı da almak istiyorsanız 444 61 85 numaralı telefondan İnter Nakliyat müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend