Uluslararası Ev Taşıma Firmaları

Uluslararası ev taşıma firmaları; Türkiye geneli ve yurt dışı taşımacılık alanında uzman nakliyat firması İnter, yaklaşık 20 yıldır faaliyetlerini devam ettirmektedir. Sektörde faaliyetlerine başladığı yıldan itibaren taşımacılık ve depolama uygulamalarında ciddi bir gelişme göstermiş, kurumsallaşarak hızla büyümeye girmiştir.

İnter Lojistik Grubu kurumsal hizmet politikası gereği müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktadır. Bireysel ya da kurumsal taşımacılık fark etmeksizin tüm hizmetlerinde en iyi sonucu almak üzere işlemler gerçekleştirmektedir. Prensipli ve disiplinli bir iş hayatı devam ettiren firma uluslararası evden eve nakliyat alanında gerçekleşen her işlemi özenle yapar.

Uluslararası Ev Taşımaları İçin Eksper Hizmeti

İnter Lojistik Grubu hizmet kapsamında gerçekleşen her uluslararası ev taşıma hizmeti eksper tarafından güvence altına alınarak gerçekleştirilir. Eşyaların taşınmasından önce detaylı bir liste çıkaran eksper, tarafların anlaşmasına dayalı şekilde bir sözleşme hazırlar ve ürünler sigortalı şekilde taşınır. Türkiye’de profesyonel hizmet veren tek kurumsal taşımacılık firması İnter Lojistik bir yerden başka bir yere garantili şekilde eşyalarınızı taşır.

Uluslar Arası Taşımacılık

Kurulduğu günden bu yana aşamalı olarak gelişme gösteren firma, önce 2004 yılında Türkiye geneli taşımacılık faaliyetlerine başlamış, daha sonra da Aralık 2007 tarihinde uluslar arası alanda nakliyat hizmetlerini vermiştir. Dünya standartlarında uluslararası evden eve taşıma faaliyetlerinde olabilecek en güvenli yurt dışı teslimatı gerçekleşir. Hacim ve yer konuları göz önünde tutularak sunulan fiyatlar akabinde gerçekleşen taşıma işlemleri hava, deniz veya kara yolu aracılığıyla gerçekleştirmektedir. İnter Nakliyat Avrupa ülkeleri başta olmak üzere deniz aşırı olarak bilinen Amerika, Japonya, Kanada gibi farklı kıtalarda yer alan ülkelere de konteynırlar aracılığıyla hizmet vermektedir.

Uluslararası taşımacılık hizmetleri kapsamında söz konusu taşınması gereken tüm eşyalar uzak mesafe özelliklerine ve taşınma sırasında gerçekleşecek durumlara göre özel şekilde paket ve ambalaj işlemlerinden geçmektedir. Diğer yandan hem Türkiye’de çıkış hem de gideceği yerdeki gümrük işlemlerinin hepsi firma tarafından gerçekleşmektedir.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend