Uluslararası ev taşımacılığında gerekli belgeler nelerdir, bu belgeler nasıl hazırlanır sorularının detaylı cevaplarını sizler için derledik.

Taşıma, kargo, evden eve nakliyat ve benzer hizmetler, farklı şekillerde günümüzde kullanıcıları tatmin etmektedir. Zamanın değişen yapısı baz alındığında, küresel dünya üzerinde bambaşka alanlara gitmek, farklı bir hayata başlamak da mümkün. Hal böyle olduğunda, firmamız ile yollarınız kesişecektir. Özellikle uluslararası ev taşımacılığında gerekli belgeler konusunda tam bir yetkinliğe sahip olan firmamız, sizler için de sorunsuz bir hizmet sunacaktır. Artık sadece şehir içinde değil, şehirler ve uluslar arası hizmetlerimiz ile sizlerin de yanındayız. İnter Nakliyat uzun zaman önce doğan bu taleplere en başarılı şekilde cevap veren firmaların başında gelmektedir. Sizler de firmamız ile çalışarak, özgün ve farklı bir hizmet anlayışı ile karşılaşabilirsiniz.

Her bakımdan etkileyici, benzersiz ve kaliteli bir hizmet almak adına, bizleri tercih etmenizin birçok nedeni olacaktır. Özellikle birçok firmanın sahip olmadığı uluslararası ev taşımacılığında gerekli belgeler ve diğer özel izinler, firmamızda bulunmaktadır. Bu belgeler Karayolları Taşıma Yönetmeliğinde de açık ve net olarak tanımlanmıştır.

Uluslararası Ev Taşımacılığında Gerekli Belgeler Nelerdir?

Uluslararası Ev Taşımacılığında Gerekli Belgeler Nelerdir

Öncelikle ülkeler arası Geçiş Belgesi, bulunması gerekli olan evrakların başında gelmektedir. Bu belgenin yerine geçebilecek olan özel izin belgesi de aynı işi görebilmektedir.

  • B1 belgesi, tarifeli olarak taşımacılık hizmeti yapanlara verilmektedir.
  • B2 belgesi ise tarifesiz olarak taşımacılık yapacaklar için gerekli izinleri kapsar.
  • Ticari olarak bu iş yapılmayacak ise B3 belgesi gerekmektedir.

Gerçek ve tüzel kişiler eğer uluslar arası eşya taşıması yapacaklar ise; C türü hizmet belgesi ve izni almak zorundadırlar. Bu ve benzeri durumlar baz alındığında uluslararası ev taşımacılığı kesinlikle önemli bir unsuru oluşturmaktadır. Bu belgeler farklı izinleri kapsarken, ilgi kurum ve kuruluş tarafından verilecektir. Sizler de uluslararası ev taşımacılığında gerekli belgeler olmayan firmalar ile çalışmamalısınız. Bu şekilde eşyalarınız riskli bir duruma düşebilir. Oldukça farklı ve özel sonuçları alacağınız bu hizmet türünde, önemli bir şekilde karşınıza bu konular çıkacaktır. Bu belgeleri tam olarak sunabilecek olan firmamızdan sizler de dilediğiniz zaman hizmet talep edebilirsiniz. Bu bakımdan farklı sonuçlar ile karşılaşmamak adına firmamızın bu özel hizmetimiz hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend