Türkiye'nin En Büyük Zati Eşya Taşıma Firması Olan İnter'e Hoşgeldiniz. Lütfen Bekleyiniz...

ULUSLARARASI-EV-TAŞIMALARINDA-KIYAFETLERİ-NASIL-PAKETLERİZ-1200x675-1-1200x675.jpg

ULUSLARARASI EV TAŞIMALARINDA KIYAFETLERİ NASIL PAKETLERİZ?

1 Mart 2018 0Nasıl Paketlenir

Uluslararası ev taşımalarında kıyafetlerin paketlenmesi, görece uzun süre gerçekleştirilecek olan taşıma işleminiz için büyük önem arz etmektedir. Kıyafetlerin herhangi bir deformasyona uğramadan taşınması için birkaç paketleme yöntemini sizinle bu yazımızda paylaştık.

ULUSLARARASI EV TAŞIMALARINDA KIYAFETLERİNİZİ NASIL PAKETLERİZ ?

Askılı Elbise Kolileri

Askılı elbise kolileri özellikle uluslararası ev taşımalarında kullandığımız kolilerdir. Bu kolilerin yüksekliği 80 cm ile 100 cm arasında değişmektedir. Elbiselerinizin boyutlarına göre seçtiğimiz kolilerimiz ile taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Koli içerisinde askılı bir bölmeye sahip olması, elbise, ceket gibi kıyafetlerin kırışmadan taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda koli üzerinde bulunan hava delikleri ile elbiseleriniz hava alabilecek şekilde taşınmaktadır. Ayrıca askılı elbise kolilerinin kraft malzemeden üretilmiş olması, kolinin ezilmelere karşı gelmesini de sağlamaktadır.

Orta Boy Taşıma Kolileri

Orta boy taşıma kolileri bir çok eşyayı kolilemede kullanılıyor olsa da, içerisine t-shirt, pijama, hırka gibi ütü konusunda problem yaşanmayacak eşyaları taşımakta herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Hurçlar

Elbise muhafazasında hurç seçimi mümkünse eğer; naylondan imal edilen, içerisindeki fazla hava alınabilen vakumlu hurçlar tercih edilmelidir. Vakumlu hurçlar uluslararası taşıma açısından hem sağlıklı hem de kıyafetlerin hijyeni konusunda yararlı olacaktır.

Valizler

Taşıma esnasında yeterli miktarda valiziniz mevcutsa, koli ve vakumlu hurçlara alternatif oluşturan bir kıyafet muhafaza aracı olacaktır. Kıyafetlerinizi valizli hale getirmek eşyalarınızı listeli hale getirmede ve kategorili hale getirmede gayet işinizi kolaylaştıracak bir seçenek olacaktır.

Bahsettiğimiz kıyafetlerinizi muhafaza yöntemlerinin tamamında depolama standartları ve uluslararası ev taşıma standartları gözetilerek, kıyafetlerinizi muhafaza biçimlerimizden bahsettik. Yapılan işlemler standart kıyafetleriniz için uygulanmaktadır. Özel durum içeren kıyafet ve tekstil eşyalarınız için operasyon ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica eder, tavsiye ve önerilere uymanızı rica ederiz. Bahsedilen bütün yöntemler evinizde bulunan bütün tekstil eşyalarınız için uygulanabilmektedir. Havlu, nevresim takımı vb. tekstil eşyalar için ise benzer paketleme yöntemleri kullanılmaktadır.

İnter Lojistik Grubu; kurulduğu 1997 yılından günümüze uluslararası ev eşyası taşımasına dair yüksek kalitede bir hizmet sağlamaktadır. Sektör içerisindeki tek şikayetsiz firma olma ünvanını yıllar içerisinde koruyan İnter Lojistik; siz değerli müşterileri ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlara buluşturmaya devam etmektedir.

Daha Fazla Oku

ZATİ EŞYA NEDİR ?

YURTDIŞINA EV TAŞIMAK ( Yurtdışından Ev Kiralamak VS Yurtdışından Ev Satın Almak )


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

İLG İNTER LOJİSTİK TAŞIMACILIK ve DEPOLAMA DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Güzelyalı Mh. Erdil Sk.
No: 28 K.1 (E-5 Mevkii) Pendik İST.

+90 850 520 0 868

+90 538 434 0 868

Blog