Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde birçok masraf sizi beklemektedir. Hal böyle olunca da tüm detayları düşünmek zorunda kalırsınız. Bu sürede eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni yerleşeceğiniz ülkeye taşınması ve en uygun koşullarda ulaştırılması önemlidir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken bazı kıstaslar vardır. Taşınacak olan eşyaların yapısı, eşyaların kapladığı alan, eşyaların gideceği ülke ve alınacak hizmetler ortaya çıkacak fiyatları belirleyen ana etmendir. Ancak size kaliteli hiçbir firma direkt fiyat vermez.  

Firmamızdan uluslararası ev taşıma fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Çünkü bu süreçte öncelikle görevlilerimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Eşyalarınızın listesi yapılarak uzmanlarımız tarafından incelenir. Bu işlem sonrasında hemen bir fiyat teklifi hazırlanır. Bu teklife eşyalarınızın evinizde paketlenmesi ve gümrüklenmesi, eşyalarınızın taşınması ve nakliye işleminin tamamlanması, ulaşacağı adreste indirilerek uzman ekiplerimiz tarafından kurulması dahildir. Personellerimizin size vereceği hizmette hiçbir ek ücret talep edilmez ve eşyalarınızın güvenliği için en profesyonel personeller işe koşulur ve en kaliteli malzemeler kullanılır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Türkiye uluslararası ev eşyası taşıma işlemleri için size hizmet verecek olan şirketler sınırlı sayıdadır. Çünkü genel olarak lojistik firmaları ülkemizde genel olarak şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. Bu yüzden de öncelikle kaliteli bir firma bulmalısınız. Firmamız bu konuda sizlere uzun yılların verdiği tecrübe ile uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti vermektedir.  Birçok firma eşyalarınızı taşırken zarar verebilmektedir. Ancak personellerimiz eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi adına tüm önlemleri alır. 

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları ilk olarak eşyalarınızı kaliteli şekilde paketlerler. Bu sayede eşyalarınıza uzun ulaştırma sürecinde bir zarar verilmez. Ayrıca eşyalarınızın tamamı da en doğru şekilde araçlara yerleştirilir. Kapalı kasa araçlarımız eşyalarınızın başına hiçbir zarar vermeden istediğiniz adrese söz verdiğimiz tarihte ulaştırmaktayız. Yurtdışı ev taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınızı gümrük şartlarına uygun şekilde ulaştırmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğinizde bir uluslararası evden eve nakliyat firmaları tarafından sunulabilecek geniş bir referans listesini de görebilirsiniz. Parça eşya taşıma, ev eşyası taşıma ve ofis taşıma işlemleriniz en sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. 

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma 

Yurtdışına taşınma sürecinde eşyalarınızı da yanınızda götürmek istediğinizde resmi süreçler işin içine girer. İşte bu durumda firmamızla iletişime geçerseniz sizlere uluslararası ev eşyası taşıma konusunda destek olabiliriz. Böylece gümrüklerde eşyalarınız beklemeden istediğiniz tarihte yeni adresinde sizlere teslim edilir. 

Yurtdışı nakliye firmaları tarafından verilen bir hizmet olan sigortalama hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Eksper görevlimiz evinize geldiğinde tüm eşyalarınızın listesini çıkarır. Daha sonra anlaşmalı olduğumuz kasko şirketleri tüm eşyalarınızı sözleşme ile garanti altına alır. Böylece nakliye sürecinde eşyalarınızın başına bir şey gelirse maddi zararlarınız kasko şirketi tarafından karşılanmaktadır. Profesyonel personellerimiz eşyalarınızı hiçbir sorun çıkmadan yeni adresinize ulaştırmaktadır. 

Yurtdışı Eşya Taşıma  

Yurtdışı eşya taşıma sürecinde eşyalarınızın taşınması adına personellerimiz belirlenen tarihten bir gün önce adresinize gelerek tüm ev eşyalarınızı paketlemektedir. Öncelikle eşyalarınızın yapısı tespit edilir ve taşıma süresinde bir zarar gelmemesi adına tüm önlemler alınır. Sonrasında ise yurtdışı nakliyat firmaları kalitesiyle eşyalarınız taşıma günü adresinize iletilir. 

Türkiye’den yurtdışına eşya taşıma işlemlerinde ekiplerimiz oradaki adresinize ulaştığında da sizlere destek olmaktadır. Bu süreçte eşyalarınızın indirilme işlemi yapılmakta ve tüm ürünleriniz belirlenen odalara kurulmaktadır. Montaj işlemleri her zaman marangozlar tarafından yapılmaktadır.  Sonrasında ise ambalaj malzemeleri temizlenerek eviniz istediğiniz şekilde kurulur. 

Yurtdışı Ev Taşıma Fiyatları 

Yurtdışına taşınırken yapılması gerekenler arasında öncelikle bir nakliye firması ile anlaşmak vardır. Bunun için firmamızla iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu süreçte eşyalarınızın taşınması için eksper görevlilerimizin incelemesinden sonra bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Verdiğimiz teklifi değerlendirme aşamasında çok özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz. 

Yurtdışı ev taşıma fiyatları eşyalarınızın yapısına göre değişmektedir. Piyasada bu alanda hizmet veren firmalar sınırlı sayıdadır. Bu yüzden de fiyatlar genel olarak fazladır. İnter Nakliyat bu anlamda kaliteli hizmet veren bir şirkettir. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak ve size vereceğimiz hizmetin detaylarını öğrenmek için hemen 444 61 85 numaralı hattan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend