Yurtdışına Ev Taşınır Mı?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sektöründe kaliteli, profesyonel, tecrübeli personel ekibimiz ile İnter Lojistik Grubu olarak hizmet vermekteyiz.

Yurtdışına ev taşıma işlemleri profesyonel destek alınmadan yapıldığında oldukça zorlu bir süreç yaşanır. Türkiye’de uluslararası evden eve nakliyat veren kaliteli firmalardan biri olan İnter Nakliyat alanında uzman personeller ile çalışmaktadır. Yurtdışına ev taşırken en ufak ayrıntıdan hizmetin sona ermesine kadar firma olarak sürekli destek vermekteyiz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri belli prosedür ve aşamalara bağlı olarak ilerlemektedir. Eşyaların taşınma için paketlenmesi, araca yüklenmesi, taşınması, gümrük işlemleri, nakliyat işlemlerinin hepsinin sorunsuz yapılması gerekmektedir. Taşınılacak yerin uzaklığı nakliyat işlemleri sırasında büyük önem taşır. Kara, hava veya deniz yolu ile nakliyat çeşitlerinden uygun olanı seçilmelidir. Avrupa ülkelerine genellikle kara yolu ile evden eve nakliyat hizmeti yapılmaktadır. Deniz aşırı yerlerde ise deniz yolu ile nakliyat işlemleri yapılmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin belli başlı aşamaları vardır. Bu aşamalar firma seçimi ile başlayıp hizmet sonrası memnuniyeti kapsamaktadır.

  • İnter Lojistik Grubu olarak bize ulaşıp bilgi aldığınızdan itibaren evden eve nakliyat aşamalarını başlatmaktayız.
  • Müşterini ne kadar eşyasını olduğunu öğrenmek, taşınma keşfinin yapılması için ücretsiz ekspertiz personeli müşterinin evine gönderilir.
  • Ücretsiz ekspertiz personeli müşterinin ne kadar eşyası olduğunu, taşınma işleminin nasıl yapılacağını genel hatları ile müşteriye anlatıp taslak bir plan oluşturur.
  • Müşteri ve firma arasında anlaşma sağlanırsa hizmet sözleşmesi hazırlanır.
  • Randevu alınan gün nakliyat personelleri müşterinin evine gidip eşyaların paketlenmesini gerçekleştirir.
  • Paketleme yapılırken eşya türüne göre paketleme yapılır. Eşyaların sağlam bir şekilde paketlenmesi önemlidir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyalara zarar gelmemesi müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.
  • Eşyalar araca yüklendikten sonra müşteriye nakliyatın takibini yapabilmesi açısından bir takip numarası iletilir.
  • Nakliyat belirtilen sürede gerçekleşmelidir ve eşyalar teslim edilirken kontrol edilmelidir.
  • Teslimat yapıldıktan sonra evden eve nakliyat hizmeti de sona erer.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şehirler arası veya uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alırken firmanın güvenirliği ne dikkat etmeniz gerekir. Firmanın araç filosu, eşyalarınızı hangi ulaşım yolundan taşıyacağı, eşyaların paketlenirken güvenli paketlenmesi, taşıma işlemleri sırasında zararsız araca yüklenmesi dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır. Eşyalarınızın kırılmadan, dökülmeden belirttiğiniz adrese taşınması gerekir. İnter Lojistik Grubu nakliyat işlemlerinde sigortalı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Ayrıca oluşabilecek herhangi bir sorunda hizmet sonrası da çağrı merkezimiz aracılığı ile destek vermekteyiz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Lojistik sektöründe yıllardır hizmet veren İnter Lojistik Grubu olarak uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyatta ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hizmeti alan kişiye göre değişmektedir. Müşterinin ne kadar eşyasının taşınacağı, ne kadar sürede taşınması gerektiği, hangi ülkeye hangi ulaşım yolu ile taşınacağı fiyatı etkileyen ana sebeplerdendir.

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti alacaksınız hizmet ile ilgili en doğru fiyat bilgisini bize 444 61 85 nolu telefon numarasından veya info@internakliyat.com mail adresinden ulaşıp alabilirsiniz.

Etiketler:

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend