Uluslararası Evden Eve Taşıma

  Kategori: Uluslararası


Uluslararası Evden Eve Taşıma

Nakliyat işlemi ev taşıması gerçekleştiren kişiler için başlı başına bir sorun iken uzun mesafelerde yapılan ev taşımaları her açıdan büyük problem haline gelebilmektedir. Özellikle uluslararası evden eve taşıma işlemi kaliteli bir nakliyat firmasını tercih etmemeniz durumunda hüsranla sonuçlanacaktır. Özellikle nakliyat sektörü hakkında çok fazla bilgisi olmayan kişilerin, amaca uygun hizmet vermekten kaçınan, müşteri memnuniyetine önem göstermeyen firmalar tarafından kandırılmaları oldukça sık karşılaşılan durumlar arasında yer almaktadır. Firmamızı tercih ederek tüm bu sorunlardan tek seferde kurtulabilir ve eşyalarınızın uluslararası mesafelerde güvenle nakledilmesini sağlayabilirsin. Geniş etki alanına sahip olan firmamız tüm dünya ülkelerinde nakliyat işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat’ta Eşya Güvenliği

Uluslararası evden eve nakliyat işleminin en sıkıntılı yönü eşyaların uzun mesafelerde transfer ediliyor olmasıdır. Uzun mesafelerde transfer ise eşyaların özellikle transfer sırasında hasarlanabilme olasılığını artıran bir durum olarak karşımıza çıkar. Bunun engellenmesi ise tamamen firmanın çalışma bilinci ile ilgili bir durumdur. Ekip çalışanlarının ambalajlama konusunda gösterdikleri gayret ve hassasiyet uzun mesafelerde yapılan taşıma sırasında eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bunun için özel olarak üretilen ambalajlama ekipmanları sayesinde eşyalarınız, toz, kir nem, çizik ve darbelerden korunmaktadırlar.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Araçları

Uluslararası nakliyat araçları özel iç kaplama malzemelerine sahip olup eşyalarınızın herhangi bir kaza durumunda yaşanan darbelere karşısında sağlam kalabilmesini garanti ederler. Bunun yanında özellikle hava koşulları uluslararası nakliyat için önemli sorunlardan bir tanesi olmaktadır. Özellikle beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızın hava koşullarından etkilenme olasılığı yüksektir. Bunun engellenmesi için son teknoloji donanıma sahip olan nakliyat tırlarımız eşyalarınızı ekstrem hava koşullarından koruyarak sorunsuz bir nakliyat gerçekleşmesini mümkün kılarlar. Böylece uluslararası evden eve nakliyat işlemlerinizde bile herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanız söz konusu olmaz.

Uluslararası Nakliyat İçin Eşya Sigortası

Eşya sigortalama hizmet özellikle uzun mesafelerde taşıması gerçekleştirilen eşyalar için gerekli olmaktadır. uluslararası nakliyat sırasında eşyalarınız çalışanlarımız tarafından tek tek sigortalanır ve meydana gelebilecek herhangi bir hasar durumunda eşyalarınızın ortalama bedelinin biraz üzerinde olacak şekilde geri ödeme işlemi gerçekleştirilir. Sigorta kapsamında yapılan geri ödeme işlemleri hasarın meydana gelmesinden en fazla 3 iş günü sonra başlatılmaktadır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend