Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası evden eve nakliyat işlemleri son derece hassas bir konudur. Çünkü bu süreçte şehirler arası nakliye işlemleri çok daha basit bir konudur. Başka bir ülkeye taşınırken uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasından bir seçim yapmanız gerekir. Ancak ülkemizde bu hizmeti veren firma sayısı çok azdır. Ayrıca mevcut şirketler arasındaki fiyatlar da yüksek olmaktadır. Bununla birlikte birçok firma eşyalarınıza zarar vermektedir.  Yurtdışına taşınma işlemleri sırasında hizmet aldığınız firma bu işi uzun süredir yapmakta olan profesyonel bir ekiple çalışmalı ve deneyimli olmalıdır. 

Firmamız uzun yıllardan bu yana yurtdışı ev eşyası taşıma hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın bu alanda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir. Eşyalarınızın taşınması için öncelikle resmi izinleri almanız gerekir. Bu süreçte profesyonel olmayan bir nakliye firması size doğru şekilde yol gösteremez. Firmamız dünyanın birçok ülkesine binlerce deneyimle birçok sevkiyat düzenlemiştir ve düzenlemeye de devam etmektedir. Sizler de yurtdışına yerleşenler arasına katılmak için bizimle iletişime geçebilir ve eşyalarınızın kısa süre içinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası Ev Eşyası Taşıma 

Yurtdışı ev taşıma hizmetlerimizde profesyonellik ve müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir. Bu süreçte tüm eşyalarınız bir zarar görmeden yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Personellerimiz nakliye alanında tecrübelidir. Uluslararası ev eşyası taşıma işlemlerinizde tüm ürünleriniz yapısına uygun şekilde paketlenir. Ambalaj malzemelerimiz Avrupa standartlarına uygundur. Ayrıca büyük eşyalarınız en küçük parçalarına kadar sökülerek paketlenir. Böylece taşıma işlemi sırasında hiçbir sorun çıkmadan eşyalarınız yeni adresine ulaşabilir. 

Yurtdışı evden eve nakliyat işlemlerinde personellerimiz eşyalarınızı paketledikten sonra titiz bir şekilde araçlara yüklemektedir. Araçlarımız kapalı kasa son model tırlardan meydana gelmektedir. Gerekli olması durumunda asansörlü araçlarımız da kullanılmaktadır.  Daha sonra tüm ürünleriniz yeni adresinize ulaştırılır ve burada personellerimiz tarafından indirilir. Sonrasında marangozlarımız tüm montaj işlemlerinizi yerine getirir. Hizmetimiz kapsamında perde, avize ve beyaz eşya montajı da yapılır. Ayrıca bu hizmetlerimiz bize ödediğiniz tüm ücrete dahildir. Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasından bizi tercih ettiğinizde eşyalarınızı söz verdiğimiz tarihte yerine ulaştırmaktayız. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Farklı bir ülkeye taşınırken sizler için maddi imkanlar çok önemlidir. Firmamız çok uygun fiyatlara tüm eşyalarınızı sorunsuz olarak ulaştırmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu süreçte hemen eksper görevlilerimiz sizlerle iletişime geçer. Sonrasında uygun olduğunuz bir gün görevlimiz evinize gelir. 

Yurtdışı ev eşyası taşıma sürecinde eşyalarınızın güvenliği çok önemlidir. Firmamız eşyalarınızın güvenliğine çok önem vermektedir. Eksper görevlimiz eşyalarınızın listesini yapar ve sonrasında anlaşmalı olduğumuz kasko firması ile sigorta sözleşmesi imzalanır. Böylece yurtdışına eşya taşıma işlemlerinde eşyalarınızın güvenliği sağlanmaktadır. Böylece maddi bir zarar olması durumunda sigorta şirketi size gerekli tüm ödemeleri yapmaktadır. 

Yurtdışı Eşya Taşımacılığı

Türkiye’den yurtdışına taşınma sürecinde eşyalarınız firmamız tarafından söz verdiğimiz tarihte adresinize ulaştırılır. Kurumsal yapıda hizmet veren firmamız dünyanın birçok ülkesine seferler düzenlemektedir. Bu süreçte eşyalarınızın evinizden alınması, eşyalarınızın paketlenmesi ve yeni adresinize ulaştırılması personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yurtdışı eşya taşımacılığı seferlerimizde tüm hizmetlerimiz şirketimizin bünyesinde çözümlenmektedir. Hiçbir şekilde dışarıdan destek almamaktayız. 

Profesyonel Yurtdışı Nakliye Hizmetleri 

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları arasından bir seçim yapmak istediğinizde hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bu süreçte sizlere profesyonel bir hizmet sunacaktır.  Başka bir ülkeye taşınırken gümrükleme işlemlerinizi gideceğiniz ülkede sorun çıkmayacak şekilde yerine getiriyoruz. Bu süreçte tüm resmi izinleri alma ve gümrüklerde bekleme yaşamadan geçme konusunda profesyonel yurtdışı nakliye hizmetleri alabilirsiniz.  

Başka bir ülkeye ürün götürüyorsanız gümrüklerde tüm her şey kontrol edilir.  Burada gümrük mevzuatları çok detaylıdır. Bu yüzden de bu konuda tecrübeli firmamızdan hızlı çözümler bulabilirsiniz. Yurtdışı eşya taşımacılığı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 61 85 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Şirketimizden zati eşya taşımacılığı, ofis taşıma,  sanat eseri taşıma, ev eşyası taşıma gibi tüm konularda hizmet alabilirsiniz.  Ayrıca tüm ürünleriniz karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu taşımacılık hizmetleri ile istediğiniz ülkeye ulaştırılmaktadır. Yurtdışı nakliyat fiyatları ve sunduğumuz hizmetlerin detayları hakkında müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşerek bilgi alabilir ve eksper görevlimizin gelmesi için randevu verebilirsiniz.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend