Uluslararası Taşıma – İtalya

İtalya ev taşıma; geniş araç filomuz, deneyimli ve titiz çalışan elemanlarımız ile İnter Nakliyat, evden eve, bürodan büroya, şehir içi, şehirler arası ya da uluslararası nakliyat işlerinizde daima yanınızda…

Özellikle İtalya ev taşıma gibi uzun mesafe ve uluslararası nakliyat işlemlerinde 1997’den beri kalifiye elemanlarımız ve titiz çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yıllardır elde ettiğimiz deneyim ile müşterilerimizin %98’inin memnuniyetini kazandık.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız güvenli taşımacılık ve sigorta hizmetleri ile daha da mutlu edici sonuçlar üretiyor.

Uluslararası Nakliyat

Yurt içi ve yurt dışı taşıma işlemlerindeki becerimiz şirket içi verilen eğitimler, organizasyon kalitesi ve çalışma prensiplerimiz nedeni ile oluşturduğumuz nakliye ağının başarısından kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin zahmetsizce ve sorunsuzca bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmaları bile bizim çalışmalarımızla gayet kolay şekilde gerçekleşmektedir.

Sadece evlerinizin değil gerektiğinde bürolarınızın, müşterisine teslim etmeniz gereken ürünlerinizin, detaycı organizasyon şirketlerinin malzemelerinin, fuar ve stand malzemelerinin de nakliyesini uluslararası platformlarda sorunsuzca gerçekleştiren firmamıza ulaşmanız son derece basit. Bize hem telefon, hem e-mail yoluyla hem de iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren uygun bulduğunuz bir zamanda, firma yetkililerimiz sizi ziyaret ederek işlemlerinizi başlatmış olur. Bu ziyaret sırasında talebinize uygun olarak, planlama koordinasyon ve eşyalarınızın keşfi ile araç büyüklüğü ve sayısı, ambalaj malzemeleri miktarı ve türü, kaç eleman ihtiyacı olacağı, İtalya evden eve nakliyat sigorta bedeli tespiti gibi değerlendirmeler yapılır. Elde edilen veriler doğrultusunda bir teklif hazırlanır.

Güvenli Taşımacılık

Verilen fiyat teklifi üzerinde anlaşmaya varıldığı takdirde prosedür başlar. Belirlenen gün ve saatte İnter Nakliyat uzman personeli, müşteriye tahsis edilen formen ile birlikte kaynak mekanda mevcut bulunurlar. Formen, eşyaların sigorta poliçesini teslim ettikten sonra paketlemeye geçilir.

Paketleme sırasında kırılacak eşyalar, özel kutular ve balonlu naylon ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Paketlemeler, formen gözetiminde ve titizlikle yapılır. Her paket alındığı odanın kodu ile hazırlandığı için hedef noktada da aynı odaya yerleştirme yapılır.

Böylece İtalya ev eşyası taşıma  işlemleri de zahmetsizce ve güvenli şekilde tamamlanır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend