Uluslararası Taşımacılık – İspanya

Uluslararası taşımacılık ya da evden eve taşıma, konusunda uzman ekiplerce yapılması gereken bir işlemdir. Yıllarca üstüne titrenen, belki de manevi değeri olan eşyalar, o eşyaların değerini anlamayacak kişilerin eline teslim edilemez.

Taşımacılık konusunda, özellikle uluslararas evden eve taşıma konusunda, eşyalarınızın güvende ve sağlıklı bir şekilde taşınması için çalışan ekiplerimiz, İnter Nakliyat bünyesi içinde sürekli şirket içi eğitimler ile geliştirilmekte ve değer verdiklerinize, değer veren uzmanlar haline gelmektedir.

Taşıma deyince hele de uluslararası İspanya ev taşıma denince detaylar ve dikkat edilmesi gereken hususlar iyice artmaktadır. Biz de tüm şirket personeli olarak maksimum seviyede güvenlik tedbirleri ile evlerinizi, eşyalarınızı taşıyoruz.

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Firmamız tarafından işlemler, her zaman keşif çalışması ile başlamaktadır. Keşif için görevli eksper elemanlarımız, taşınacak eşyanın niteliğini, taşıma için kaç araç gerekli olduğunu ve en önemlisi taşınacak malzemelerin korunabilmesi ve sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için hangi koruyucu pa-ketleme malzemelerine ihtiyaç duyulacağını belirler. Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen bu keşif işlemi ile eşyalarınızın İspanya ev eşyası taşıma sistemi içinde, güvenle taşınmasının ilk adımı gerçekleştirir.

Güvenlik için sunulan ikinci ve diğer bir önemli hizmet ise sigortalı sistemimizdir. Eskiler beşer şaşar derler. Yani insanların olduğu her yerde hatalar olabilir. Personelimizden kaynaklanan bir sorun olmasa da İspanya’ya ev taşıma gibi uzun yol çalışmalarında, hiç beklenmedik sorunlarla karşılaşılabilir. Bu da elimizde olmayan sebeplerle sizlere ve eşyalarınıza gelebilecek bir zararın en azından karşılanmasını sağlayan bir hizmettir.

Organize Çalışma Şekli

Müşterilerimiz bizimle bağlantı kurdukları ilk andan itibaren İnter Nakliyat tarafından kendilerine tahsis edilmiş bir elemanımız ile tüm sorunları ve sorularını paylaşabilir ve danışmak istedikleri her tür soruyu formenimize sorabilirler.

Kendilerine tahsis edilen formen, müşterinin taşınma süreci boyunca şirket içindeki temsilcisidir. Taşıma günü, yapılan sigorta poliçesi formen tarafından müşteriye teslim edilir ve işlemler başlar. Her tür tedbire rağmen bir hasar oluşursa, müşteri hasarın teminatı konusunda, firmamız ile değil direkt eşyaları sigortalayan firma ile muhatap olur ve zararın telafisi sigorta şirketi tarafından yapılır.

YORUMLAR:

No comments yet


Send this to a friend